Jump to content
  • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

Przedstawienie karty
Sign in to follow this  
I'm a bit worried

Znielubiany

Recommended Posts

Cześć! Chciałbym się pożegnać ze wszystkimi, a głównie z graczami jailbreak'a. Odchodze bo w zasadzie nikt mnie już nie lubi 😓 (nie zamierzam płakać, wiec nie pisze że płacze czy inne bzdury). Czasami zajrze na forum jak i server lecz... musiał nadejść ten moment. Serdecznie dziekuję wszystkim jeszcze raz a szczególne podziękowania dla:

@Sqower

@ARCZEN

@MaNIEk !(no nie wiem)

@TheKruqq

@Manekin_-

@BELFIK

@SquiZu

@KejO

@AndrzejAutobus9000

@aimVACA

@kevciUU.infinitycore

@Psikaczu

I oczywiście dla

@ ❤ YoungeWare ❤ (nie dziala ozn. Nwm czemu)

@Deather

@Johnny (no nie wiem)

@Nadziuu

Dziękuje że mogłem spędzić na tej serverowni ok. 250 godzin.

Napewno jeszcze wejde nie raz.

Była to najlepsza serverownia na jakiej grałem.

Kocham was wszystkixh (no homo) i życze wam wszystkiego najlepszego!!

PS: Jeżeli o kimś ważnym zapomniałem to pisac ! ;)

Pozdro ❤❤❤

PS2: Kolejność przykadkowa 👌👌🏽👌🏿👌🏻👌🏼👌🏾

Edited by I'm a bit worried

Właściciel

Wyolbrzymiasz, bana na forum miałeś za łamanie regulaminu, a poza Jailbreakiem są inne serwery, to że dwie osoby z JB cie nie lubią nie znaczy że reszta sieci też, pozdrawiam :)

23 minuty temu, Deather napisał:

Wyolbrzymiasz, bana na forum miałeś za łamanie regulaminu, a poza Jailbreakiem są inne serwery, to że dwie osoby z JB cie nie lubią nie znaczy że reszta sieci też, pozdrawiam :)

Moze i wyolbrzymiam, ale to moja decyzja. Co do bana to widzisz ze mam go w dupie, bo mam juz 4te jak nie 5te konto wiec mam na niego wylane, co do reszty sieci to osoby z jb + johny juz beda mnie strofowac wiec pozdro.

Elko byłeś 3 najlepszym adminem jakiego uczyłem dzięki tobie powstał pomysł z bindami na administracje myślę że wrucisz ale póki co to żegnaj

No wez BiteQ przemysl to jeszcze raz. Mozecie isc na tsa pogadac na spokojnie w obecnosci wlascicieli forum wszystko sie wyjasni a nie wy sie spinacie bo ktos powiedzial o jedno slowo za duzo...

Znalezione obrazy dla zapytania BibleThump

Edited by SquiZu

Cóż według moich obserwacji jestem w stanie stwierdzić że zawsze byłeś nie lubiany a przynajmniej nikt nie darzył Cię ogromną sympatią, może poza SquiZem, więc nie wiem czemu piszesz "Odchodze bo w zasadzie nikt mnie już nie lubi".

P.S. @ARCZEN wolałbym nie mówić tutaj na forum co nam mówiłeś o Worriedzie.

Squizu co tu wyjasniac? <Tu nie bede nikogo obrażal, bo urażony właściciel da mi perma>. Już wszystkie przegladarki mam zbanowane, na incognito bez sensu bo za kazdym razem trzeba sie logowac, a poza tym maniek to komfident, michael nie skomentuje, 1/2 serwera mnie nie lubi bo co¿ Dalem pare nie slusznych kickow, a jak przypominam to byla moja pierwsza posada Administratorska... Pewne słowa padły i i nie odpadne, niektorych żałuje niektórych nie, lecz Wlascicielstwo serwera nie patrzy na użytkownikow a na  H A J S. Nienawidze takiej postawy, zwłaszcza ze w pozegnaniu pisze wlasciciel ze ma wyjebane i jestem jebniety <Tak to odebralem i nie proboj tego zmieniac> Przeżyłem dużo fajnych chwil i aż mi się łezka w oku kręci jak o tym pomyśle. Dzieki jeszcze raz wszystkim za wspólną grę. 

Myśle że kiedyś wróce, narazie muszą emocje opaść

Właściciel

Nie za bardzo chce mi się wypowiadać ale Ci to wyjaśnię.

Ja się na Ciebie nie uwziąłem ani nic. Dostawałeś warny za łamanie regulaminu aż w końcu uzbierałeś na bana tygodniowego. Bana nie odczekałeś zrobiłeś nowe konto i bana znów dostałeś - proste.

Masz wywalone to czemu tu jeszcze jesteś? Nam na złość nic nie robisz tylko pokazujesz jakim dzieckiem potrafisz być.

Żegnamy.

Po tym co mi napisałeś na pw naprawdę zaczelo być mi smutno i naprawdę miałem już żal do cb. Żegnaj i odejdź na tą serwerownie co ja :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this