Jump to content
 • Aktualizacja Pokemoda - Zakończona!

  nowa generacja, nowy sezon już na Lavenderze!

 • Ruszyły nabory na Lavenderze!

  juz teraz zgłoś swoje podanie na admina lub opiekuna!

Mydelko

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Mydelko

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja popieram chłopa w stu procentach, JS tyle w temacie.
 2. Popieram osobnika składającego tę skargę. Po tym jak został zbanowany mogło zrobić mu się przykro i liczę ,że odbanujecie go i dacie mu rekompensatę.
 3. Nick z serwera oraz steamID: Nick Mydlo Infinitycore.pl steamID: STEAM_1:1:125146325 Wiek: Aktualnie 14 a we wrześniu 15. Doświadczenie z serwera Pokemod - Viridian: Gram chyba ponad rok . Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie: około 2godziny, tygodniowo 14-20godzin, miesięcznie: 56-72godzin Czy administrowałeś kiedyś?: Niestety nie Znajomość komend admina i regulaminu?: Znam regulamin bardzo dobrze, komendy chyba też. Czy posiadasz discorda i go używasz?: Tak posiadam discorda i go używam. Dlaczego ty?: Mam duże doświadczenie z serwerem oraz chciałbym pomóc w karaniu graczy łamiących regulamin. Coś o sobie od siebie: Nazywam się Julian, jak napisałem wyżej mam 14lat. Lubię grać w gry komputerowe oraz w piłkę nożną. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/JestemMydlo/ Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Mydlo Infinitycore.pl/145.239.133.23:27016/ Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Tak należę do sieciowego discorda mam na nim 1lvl
 4. Jestem za, dobry pomysł
 5. Twoje steamID: STEAM_1:1:125146325 Data otrzymania bana/muta/gaga: 2019-02-20 22:19:59 Powód bana/muta/gaga: szklanka Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga: Latacz Wyjaśnienia: Grałem scizorem na mapie cs_office i 2 razy teleportowalem się na szklankę po czym OD RAZU wpisałem w konsoli komendę "kill". Dlatego moim zdaniem za taką sytuację nie powinienem dostać bana. Owszem byłem na szklance ale od razu naprawiałem swój błąd zabijając się. Dowody zwalniające z bana: Demko około godziny 2019-02-20 22:19:59 na mapie cs_office. Jakoś 4 minuty przed podaną godziną.
×
×
 • Create New...