Jump to content
 • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

  IP: 145.239.133.23:27015

  Info
 • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

  IP: 145.239.133.23:27021

SEB1X

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

SEB1X last won the day on July 17

SEB1X had the most liked content!

Community Reputation

10 Neutralny

About SEB1X

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 04/10/2004

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick z serwera oraz steamID: S3B4 STEAM_1:1:156324368 Wiek: 15 Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Posiadam Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: 2 15 60 Czy administrowałeś kiedyś? Tak Znajomość komend admina i regulaminu? Tak Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam i dość często Dlaczego ty? Miałem admina na Viridianie i myślę,że dobrze się tam sprawdzałem poza tym dobrze dogaduję się z graczami i mam dużą wiedzę o modzie. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Sebastian ogólnie to uwielbiam grać w gry i oglądać anime. Kontakt: Steam,Discord Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):https://www.gametracker.com/player/S3B4 InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/ (ostatnio miałem dość dużą przerwę) Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Tak,ale nie mam lvlu.
 2. Jestem na tak.Według mnie idealnie pasujesz to tej roli.
 3. To tak: 1) Skill Torent - jak dla mnie nie potrzebny i zrobiony na siłe 2) Unaware - zmniejszyć szanse na dezorientacje na 25/20 % 3) Haxorus powinien mieć lepszą pasywke (chodzi o revenge) 4) Hydreigon powinien miec Outrage zamiast Dragon clawa 5) Durant - połącznie speed up i absorba z hardenem nie jest zbyt dobrym pomysłem 6) Zoroark - ten pokemon jest związany z iluzją i powinien mieć skilla związanego z tym + bh nie pasuje do niego Ad. 1 Samurotowi zmienić na Water Sport - Powstrzymuje efekt podpalenia w obrębie 10m od postaci (my jak i nasz team ignoruje efekt podpalenia) oraz speed up (POMYSŁ OD MATIEGO ) Ferrothornowi na Iron Bars (50% intimidate + trucizna za otrzymane obrażenia) Accelgorowi na speed upa Ad. 6 Bh zamienić na Illusion czyli zamiana skina na skin przeciwnika przez zabicie go, do czasu otrzymania dmg (niedotyczy skilli i obrażeń od upadku oraz granatu) i zastraszenie pobliskich graczy którzy byli świadkiem zamiany skina oraz zastraszenie przy strzale na 5s (POMYSŁ IZAKA_LIZAKA)
 4. Nazwa pokemona: Ferroseed-(40)Ferrothorn Pasywki: Protect Iron Barbs (50% intimidate + trucizna) Aktywki: Gyro Ball Leech Seed Power Whip {jeśli gracz zostanie trafiony falą zostawia w tym miejscu pułapke która zadaje dmg} Nazwa pokemona:Druddigon Pasywki: Rivarly {bypass umiejętności zmniejszających/odbijających/wchłaniających/ignorujących dmg} Rough Skin (jeśli przeciwnik ma na sobie efekt zadający dmg to nasze obrażenia są zwiększone do x1.3 Aktywki: Dual Chop (zadaje 2 strzały po 40 dmg i nakłada efekt krwawienia) Earthquake Superpower (skill aoe zadający 100 dmg oraz nakładający losowy efekt} Nazwa pokemona:Larvesta - (59) Volcarona Pasywki: Fly Ember Aktywki: Flame Wheel (strzela 4 kulami {oddzielnie} każda zadaje po 20 dmg i każda podpala) Fiery Dance (ogromne aoe nie zadające dmg, ale podpalające wszystkich wrogów,pokazuje ich na radarze oraz) Nazwa pokemona: Excadrill Pasywki: Rivarlry Stell Defense(odporność na trutke,zamrożenie,podpalanie,spowolnie, dezorientacji i unieruchomienia} Aktywki: Dig Drill Run (stawiasz 2 dziury wchodząc w jedną wychodząc drugą)
 5. Poka będzie można wymienić Echo już poprawia , a shiny nie możemy dać za darmo za zadania będziemy dostawać exp(boostery się nie będą liczyć).
 6. Nie Nie pisałem ,że ma 300 hp ale,zże trzeba zadać (wliczając poty) Chodziło mi tu bardziej o zamiane pasywek między dialgą i palkią albo zmianą skilla roar of time
 7. Cześc! Przychodzę do was z propozycją zamiany pasywek tych pokemonów. Dialga jest obecnie za mocna na 50 lvl już 300 hp jej nie zabija a na wyższych to już w ogóle. I chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które tej karty nie posiadają, bo większość powie że nerf jest niepotrzebny .
 8. SEB1X

  Pytanie dnia #197

  Czuję, że się nie wyspałem.
 9. SEB1X

  Pytanie dnia #196

  To samo co wyżej chyba ,że byłbym wyjątkowy to wtedy niewidzialność
 10. Popieram mydła na serwerze przydało by się takie coś.
 11. Powiem to tak.Sprawdziłem demko i jestem tego samego zdania co Johnny to, że miał 1 czy 2 akcje , gdzie miał szczęście nie znaczy ,że od razu cheatuje. Tak jak Mati pisał gra swoje.A te dzikie głowy to ja każdy może strzelać to wtedy też napiszesz na niego skargę ,że cheatuje? A co do Ciebie Hans od kilku gadasz ,żeby go sprawdzić sprawdzałem go nie tylko ja ale Stwoszek, Yu, Johnny i Mati nie wystarczy ci to? Gość jest czysty i nie ma o czym mówić i ciągnąć dalej tego tematu.
 12. SEB1X

  Ulubione poki

  Ariados ❤️ Typ dla następnej osoby - Dragon
 13. Steam ID: STEAM_1:1:156324368 YT: S3B4 Saiyan Discord: S3B4 #7517 Serwer: Pokemon Viridian Nagroda : 50 PC
×
×
 • Create New...