Jump to content
 • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

  interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

  looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

  Przedstawienie karty

Izak_lizak

Użytkownik
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About Izak_lizak

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 09/30/2002

Recent Profile Visitors

283 profile views
 1. Izak_lizak

  Pytanie dnia #138

  Olejek od e-peta i samego e-peta żeby nigdy olejku nigdy nie brakowało i żeby grzałka się nie paliła XD
 2. Izak_lizak

  Dizo na Opiekuna

  Jestem na TAK, dizo jeśli nie gra op pokiem jest sympatyczny i ogarnięty oraz napewno odnajdzie się w roli opiekuna
 3. Izak_lizak

  Pytanie dnia #136

  No to mój nick Izak_lizak (stary) wywodzi się od tego fame'a izaka, kolega w szkole zrymował tak przypadkowo i stwierdziłem "hmhmhmhm fajne" no i ustawiłem sobie taki. Aktualny nick (Raze_FK) wzioł się stąd, że przeglądałem stronę internetową bo szukałem telefonu i akurat trafiłem na Razerphone i jak się już domyślacie pomyślałem sobie "w sumie spoko pomysł na nick" i elo benc jest .
 4. Izak_lizak

  Podanie na Admina.

  Jestem na TAK +wiek +pomocny +doświadczenie
 5. Izak_lizak

  Podanie na Admina ANGIE

  Jestem na TAK fajna osoba czasem denerwująca 😜
 6. Izak_lizak

  Podanie na Admina by Echo

  Jestem na TAK +wiek +doświadczenie +aktywność +dostępność
 7. Izak_lizak

  Podanie na Admina Raze_FK

  Nick z serwera oraz steamID: Raze_FK InfinityCore.pl STEAM_1:1:191954572 Wiek: 17lat Doświadczenie z serwera Pokemod - Viridian: Gram od trzech lat z dwiema pół rocznymi przerwami. Wygrałem konkurs na serwerze pallet który był organizowany przez @Echuś. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie: 3-4h, tygodniowo: min. 21h - max. 28h, miesięcznie: min. 84h - max. 116h Czy administrowałeś kiedyś?: Nie. Znajomość komend admina i regulaminu?: Nie posiadam znajomości komend admina lecz regulamin znam dobrze oraz jestem w stanie w szybki czasie nauczyć się komend admina. Czy posiadasz discorda i go używasz?: Tak posiadam discord i siedzę na dsc serwerowym codziennie. Dlaczego ty?: Ponieważ jestem miłą osóbką ,która jest skora do pomocy nowym jak i starszym graczom oraz jestem coraz aktywniejszy na forum jak i w grze oraz dlatego że bardzo zależy mi na tym serwerze. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Wojtek. Jak już wspomniałem jestem sympatycznym chłopakiem szukającym nowych doświadczeń lecz zarówno starym graczem, który chce dobra serwera jak i dobra społeczności, na ogół jestem spokojny i wyluzowany oraz odpowiedzialny, ale kiedy trzeba potrafię być asertywny oraz bezwzględny. Kontakt: Można skontaktować się zemną przez messengera lub facebooka, nr. tel (mogę podać priv, jeżeli zajdzie taka potrzeba), email. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/izak_lizak/ Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Tak, należę oraz mam 3lvl.
 8. Izak_lizak

  Przywitanko

  Siemanderooo!
 9. Izak_lizak

  propozycja

  Dokładnie, zniszczyło by to całą ekonomię serwerów, ponieważ dzięki systemowi poleceń można zdobyć 50PC (na standardowy booster) co jest równowartością 5zł za tak właściwie nic nierobienie w ciągu ok. plus minus 30min co normalnie trzeba przesiedzieć 50h na serwerze.
 10. Izak_lizak

  konkurs Konkurs sieci InfinityCore.pl - każdy wygrywa!

  Steam ID: STEAM_1:1:191954572 YT: JeZpompa Nick oraz dsc: Raze_FK#5431 Serwer: Pokemod Pal... Viridian (śp. [*]) Nagroda: 50 PC
 11. Izak_lizak

  Propozycja - Trip

  jestem za, ciekawy pomysł
 12. Izak_lizak

  Pytanie dnia #127

  "Jezu znowu szkoła" xDDDD
 13. Izak_lizak

  viridian cheater

  ✪Awre✪ STEAM_1:0:474408402 Gracz ma perfidnego wallhacka Demko z godziny 10:05 mapa prefab_de_dust2
 14. Izak_lizak

  Skarga na gracza Parkos

  Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: Parkos Jego SteamID: STEAM_1:0:152072807 Wyjaśnienie: Strzelanie ze "szklanki" Dowody: godz. 16:25 mapa: de_eldorado
 15. Izak_lizak

  Przywróć wypuszczonego Pokemona

  1. Twoje steamID: STEAM_1:1:191954572 2. Pokemon: Shiny Dragonite 74 3. Przybliżona data usunięcia: 08.03.2019 23 godzina + - 4. Pokemon z pc za którego mam go wymienić: Skarmory 1 Edit Johnny: Pokemon został przywrócony, pamiętaj: pok znajduje się w PC. użyj na nim growth stone.
×