Jump to content
 • Aktualizacja Pokemoda - Zakończona!

  nowa generacja, nowy sezon już na Lavenderze!

 • Ruszyły nabory na Lavenderze!

  juz teraz zgłoś swoje podanie na admina lub opiekuna!

LekuS

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

LekuS last won the day on June 1

LekuS had the most liked content!

Community Reputation

11 Neutralny

About LekuS

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 02/09/2004

Recent Profile Visitors

1380 profile views
 1. Przydałoby się! Jak expiłem Unowna to miałem wszystkie skillki zapamiętane i je znałem dla nowych graczy ciężkie jest ogarnięcie od razu tego.
 2. LekuS

  Bum Bum

  Ja bym zaproponował zwiększenie przeliczników mocy tego skilla ;d
 3. Cześć Martisiusiak ❤️
 4. Przyznam się że osobiście byłem pod wrażeniem poprawy twojego "skillla" oraz "stylu gry". Po paru dniach zdziwiło mnie bardzo twoje wychylanie, quick scope'y, prefire'y. Ogólnie nie podejrzewałem cię o czity do pewnego momentu. Momentu flick'ów w głowy z awp'y i różnorakich przeskoków na głowy.
 5. TheyM zostałem poproszony o obserwacje ciebie parę dni temu.
 6. Jak mam być szczery byłem wielokrotnie proszony przez Mr.Noob'ka o popatrzenie na ciebie. Ciągle mi coś nie pasowało! Celownik na ciele przeskok głowa i znowu klata.
 7. LekuS

  Skarga

  Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: antekrockys☆infinitycore.pl oraz paru innych graczy Jego SteamID: STEAM_1:0:147021268 Wyjaśnienie: Wielokrotne wchodzenie na szklanke Dowody: mapa de_sanchez przed godziną 20:30 dnia 07.06.2019
 8. Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: Leśny InfinityCore.pl Jego SteamID: STEAM_1:1:59064804 Wyjaśnienie: Gracz nadużywa przekleństw wielokrotnie z jego ust wylatują słowa obraźliwe. Dowody: 2019-05-31 12:11 de_cbble
 9. Cześć ostatnio próbowałem pograć sobie Close Combat'em. Odnosiłem wrażenie, że jest to "słaby" skill. Więc zacząłem myśleć nad możliwą zmiana jego. Jest skill o nazwie Karate Chop i działa on tak, że po użyciu wylatuje taki czerwony "dymek" na ziemi i podrzuca. Co jeśli zrobić Close Combat dokładnie na tej samej zasadzie, lecz działał by dookoła nas.
 10. Witajcie, przychodzę do was z propozycja dodania skilla pokemonowi Gallade. Wszyscy wiem, że gallade sam w sobie aktualnie jest kompletnie nie grany! Więc proponuję dać mu możliwość nauczenia się na 46 lvl Zen Headbutt. Pokemon jest w stanie nauczyć się tego ataku w grach pokemon.
 11. @Artór jakby nie patrząc wprowadzi to jakieś urozmaicenie (Kolejne) do SVIP'a Może być to bardziej interesujące od Shiny Loot Boxa
 12. Uważam, że wystarczy pomyśleć i użyć tego zmysłu wzroku! Bardzo łatwo, również przechytrzyć gracza z "Magic Coat'em". Np. weź pokemona z pasywką Ember i będziesz bardziej widział takiego gracza, jest mnóstwo sposobów na zabicie takiego gracza
 13. Poświęciłbym czas na złożenie nowego komputera Aktualny się trochę mocniej pali ;(
 14. Witam, ostatnio wraz z tygodniem 9 w karcie GOLD weszło brakujące zadanie do tygodnia 8. Brzmi ono "Wygraj 100 rund na mapie aim_pokearena", więc proponuje zmniejszenie ilości rund do wygrania lub ilość rund na mapie z 6 do 11. Na serwerze Pokemod - Lavender nie widuję za często aim_pokeareny.
 15. Ogólnie jestem na TAK +Wiek +Doświadczenie +Aktywność -Nadużywasz mikrofonu -Bardzo dużo przeklinasz
×
×
 • Create New...