Skocz do zawartości

Fixuuu

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

1 obserwujący

O Fixuuu

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Fixuuu

  Problem Revenge

  Jeżeli gramy pokemonem z pasywką revenge to powinniśmy bić więcej ze zmniejszającym się hp a nie zadajemy obrażeń z broni tylko skilem lub granatami. Demko ok. godziny 14 mapa Nuke.
 2. Fixuuu

  Podanie na ADMINA

  Na nie, popieram stwoszka.
 3. Fixuuu

  konkurs Konkurs sieci InfinityCore.pl - każdy wygrywa!

  Swoje SteamID : STEAM_1:1:158189768 Nick konta YouTube - Fixuu (awatar taka litera R) Nick oraz ID z aplikacji Discord - Fixuu#1147 Serwer na którym chcemy otrzymać nagrodę - Viridian Która z nagród chcemy otrzymać: 50 PC
 4. Fixuuu

  Podanie na Admina.

  Nick z serwera oraz steamID: Fixuu InfinityCore.pl STEAM_1:1:158189768 Wiek: 16 Doświadczenie z serwera Pokemod - Viridian: Dość duże. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: dziennie 2-3, tygodniowo 15-20, miesięcznie 60-80 Czy administrowałeś kiedyś? Tak na serwerze Viridian Znajomość komend admina i regulaminu? Posiadam. Czy posiadasz discorda i go używasz? Tak, regularnie korzystam. Dlaczego ty? Chciałbym pomóc w pilnowaniu serwera oraz pomagać nowym graczom. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Wojtek, często przebywam na serwerze pokemod wraz z znajomymi na discordzie w miłej atmosferze, gram też w inne gry, interesuje się elektryką. Kontakt: Discord, TeamSpeak, Steam Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):https://www.gametracker.com/player/Fixuu InfinityCore.pl/145.239.133.23:27016/ Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Tak, Posiadam 1 lvl, więcej rozmawiam niż się udzielam.
 5. Fixuuu

  Pytanie dnia #134

  Herbata
 6. Fixuuu

  Komenda

  Witam, po wielu dziennych questach np. zabij 30 osób typem Bug wpadłem na pomysł (o ile to możliwe) dodać komendę, która przyzywa z PC pokemona danego typu np. !restore bug czy coś tego typu Jestem ciekaw co inni o tym sądzą.
 7. Fixuuu

  Propozycja - Trip

  Jestem za, ciekawy pomysł urozmaiciłby rozgrywkę na serwerze.
 8. Proponuje by usunąć mapę de_Biome ponieważ na mapie dużo osób wchodzi na textury oraz szklankę, da się wlecieć pod mapę nie mając kopiącego sie pokemona.
 9. Fixuuu

  Darkrai Propozycja

  Jestem za.
 10. Fixuuu

  Zmiany w pokach

  Jestem za tym co napisał Seba
 11. Fixuuu

  Przywróć wypuszczonego Pokemona

  1. Twoje steamID: STEAM_1:1:158189768 2. Pokemon: Shiny Kabutops 55 3. Przybliżona data usunięcia: 02.03.2019 4. Pokemon z pc za którego mam go wymienić: Abra 1 Edit Johnny: Pokemon został przywrócony, pamiętaj: pok znajduje się w PC. użyj na nim growth stone.
 12. Fixuuu

  Problem - Mirror Coat

  Nie tylko z novą, obrzym mag xm tez działają na to. A co do skila nie wiedzialłem
 13. Jeśli przeciwnik użyje Mirror Coat'a i w tym momencie strzelimy w niego z Razor Leaf'a (krytyczny strzał) otrzyma on dmg - Demko Westwod2 ok. godziny 19. Osoba używająca Mirror Coat'a gdy dostanie w głowę z bliska z shotguna ginie wraz z osobą z shotgunem.
 14. Fixuuu

  Podanie na admina.

  Nick z serwera oraz steamID: Fixuu InfinityCore.pl STEAM_1:1:158189768 Wiek:16 Doświadczenie z serwera Pokemod - Viridian: Dość duże. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: dziennie 3-4h tyg. 30-40h miesięcznie 90-100h. Czy administrowałeś kiedyś? Tak. Znajomość komend admina i regulaminu? Posiadam. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam oraz używam regularnie. Dlaczego ty? Chciałbym dostać drugą szanse, jestem aktywny na serwerze oraz chciałbym się przyczynić do pomocy na serwerze. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Wojtek, mam 16 lat lubię grać w piłkę nożną, lubię grać na serwerze pokemod. Kontakt: Steam, Discord, TeamSpeak Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):https://www.gametracker.com/player/Fixuu InfinityCore.pl/145.239.133.23:27016/ Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl? Tak, poziom 1 , częściej rozmawiam niż coś piszę.
 15. Fixuuu

  viridian Wh Maurice (Bart simpson) oraz dupcia (elol)

  Potwierdzam, byłem przy tym.
×