Jump to content

Owl

Zasłużony
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Owl

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BaseBuilder gdzie zdobywasz bronie wraz z postępem (zaczynając od pistoletu, aż po, np. m249), oczywiście im zombie więcej zabija tym lepsze staty ma. Tylko mapy dobre trzeba znaleźć. Sklepik z VIPem, klasami i dodatkowymi brońmi (granaty zamrazajace itd).
 2. Serwery przez miesiąc lub dwa nie osiągnęły maksymalnej liczby zapełnionych slotów, sytuacja z dnia na dzień słabnie, ale nie patrzycie na powody. Mianowicie jest to końcówka roku szkolnego, a na serwerowni jest wiele osób, które chodzą do szkoły więc zbliża się termin poprawkowy. Sytuacja za kilka tygodni powinna się już zacząć poprawiać i tak będzie co roku więc połączenie serwerów wiele nie da, bo efekt końcowy będzie taki, że przyjdzie znowu pora gdy graczy będzie więcej i nie będzie slotów. Przebolejcie z tym tematem jeszcze przynajmniej te kilka tygodni i oceniajcie sytuacje jaką macie. Skoro serwer sam ma na siebie zarabiać to trochę w przód wybiegajcie, pomyślcie i wspomóżcie kiedy tego potrzeba.
 3. Owl

  Problem

  Od kiedy da się od razu na 19 lvlu dropic pokemony XD (Serio nwm, bo juz dawno mnie nie bylo na serwerze).
 4. Co do puli to mozna by dorzucić procent w stylu jak dropisz to masz tam nwm 50 % szans że złapiesz shiny a następnie szansa spada i masz już 30 % szans aż tak do zupełnie zerowej szansy (wszystkie numerki są do dostosowania). Drop będzie mozliwy, ale mniejszy a przy dosyć dużej szansie każdy dropnie przynajmniej jednego lub dwa. Oczywiście nwm co tam shiny wprowadzają więc nwm na ile się zda pomysł. Co do ewolucji fajnie by było jakby kamienia nie dało się kupić moim zdaniem, a znaleźć i to z małą szansą, bo pokemod jak dla mnie nie powinien się opierać aż tak na dolcach, a ostatnia propozycja dosyć oczywista - nie powinno się nikomu wyświetlać co kto dropnal może tam oprócz shiny, a komunikat wprowadził bym przy ewolucji.
×
×
 • Create New...