Jump to content
 • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

  interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

  looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

  Przedstawienie karty

Nadziuu

Opiekun Only Mirage
 • Content count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Nadziuu last won the day on March 7

Nadziuu had the most liked content!

Community Reputation

22 Dobry

3 Followers

About Nadziuu

Opiekun Arena 1v1
 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 06/17/2003

Recent Profile Visitors

672 profile views
 1. Nadziuu

  Znikająca broń

  U mnie na Only Mirage też zdarza sie że broń znika jest to irytujace , a na pokemodzie zdarza się to często .
 2. Nadziuu

  Lista Administracji

  ♛Opiekun Nadziu♛ Profil Forum: https://infinitycore.pl/profile/523-nadziuu/ Profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198811427639/ ♕Senior Admin♕ Profil Forum : Profil Steam: ♕Senior Admin♕ Profil Forum: Profil Steam: ★Admin NITRO★ Profil Forum: https://infinitycore.pl/profile/339-nitro/ Profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198185956474/ ★Admin★ Profil Forum: Profil Steam: ☆Junior Admin ☆ Profil Forum: Profil Steam: ☆Junior Admin☆ Profil Forum: Profil Steam:
 3. Nadziuu

  Gallade

  Jestem ZA sam mam Gallade na Lavenderze i chętnie bym nim pograł , jakby dostał buffa.
 4. Nadziuu

  Dobry Bobry

  Eloo
 5. Nadziuu

  ZombieMod - Serwer.

  Grałem na serwerze zombiemod , serwer byłby kozacki! Jestem na TAK
 6. Nadziuu

  Propozycję na RoundSoundy

  W tym temacie możecie mi podawać swoje utwory które chcecie żeby pojawiły się na Only Miragu. Wzór: -Link do YT z utworem -Czas podany w sek Wymagania : -Fajny wycinek piosenki mający od 10sek do 20sek Pozdrawiam Nadziu
 7. Nadziuu

  Miesięczne nagrody za ranking

  Witam bardzo serdecznie. Co miesiąc będą Wam przydzielane nagrody za ranking. Komenda !lvl Nagrody będą rozdawane pierwszego dnia miesiąca za poprzedni miesiąc. Główną nagrodą jest Super Vip na 30 dni , Vip na 14 dni i Vip 7 dni. Wygrywają osoby w TOP3 Rankingu Ranking jest resetowany zaraz po rozdaniu nagród każdego miesiąca! Administracja nie wliczana w nagrody. Pierwsza edycja rozpoczyna się 02.05.2019 (czwartek)
 8. Nadziuu

  100 Rund to za dużo

  Jestem za zmniejszeniem ilości wygranych rund na mapie aim_pokearena do ilości 50 jak było z zadaniem knife_pokearena. Jest na serwerze dużo osób a jest ograniczenie i nie można tego wybrać.
 9. Nadziuu

  Pytanie dnia #143

  Ja tam góry wolę , fajne powietrze i ogólnie lubię góry
 10. Nadziuu

  Podanie o Admina na Only Mirage

  Podanie Rozpatrzone Pozytywnie - kandydat przyjęty na okres próbny zgłoś się do mnie na TS3/forum.
 11. Nadziuu

  Podanko Niggative

  Jestem na tak: +aktywność +doświadczenie +miły +Humorek jest +pomocny
 12. Nadziuu

  Podanie na Admina ^R0b1n3k^ <3

  Podanie Rozpatrzone Pozytywnie - zostałeś przyjęty na okres próbny zgłoś się do mnie na TS3/forum- popytałem parę osób i dowiedziałem się , że dobrze sprawowałeś się jako administrator więc u mnie myślę , że będzie tak samo.
 13. Nadziuu

  Siemanderko

  Elo
 14. Nadziuu

  Miesięczne nagrody za ranking

  Witam bardzo serdecznie. Co miesiąc będą Wam przydzielane nagrody za ranking. Komenda !lvl Nagrody będą rozdawane pierwszego dnia miesiąca za poprzedni miesiąc. Główną nagrodą jest Super Vip na 30 dni , Vip na 14 dni i Vip 7 dni. Wygrywają osoby w TOP3 Rankingu Ranking jest resetowany zaraz po rozdaniu nagród każdego miesiąca! Administracja nie wliczana w nagrody. Pierwsza edycja rozpoczyna się 01.05.2019 (Środa)
 15. Wzór odwołania od bana/muta/gaga: Tytuł postu: Twój Nick z gry. Twoje steamID: Data otrzymania bana/muta/gaga: Powód bana/muta/gaga: Nick admina od którego otrzymałeś bana/muta/gaga: Wyjaśnienia: Dowody zwalniające z bana: W przypadku dowodów z GOTV, podajemy link do nagrania (z biblioteki demek danego serwera) oraz czas w którym zaistniała sytuacja (czas z dema). Zgłoszenia nietrzymające się wzoru będą z góry odrzucane! Zasady Wypowiadać się w tym temacie może tylko osoba pisząca temat, administrator który zbanował delikwenta i administratorzy / gracze zamieszani w sprawę danego bana. Posty nie na temat zostaną usunięte i zgłaszane.
×