Skocz do zawartości

M_a_t_i_2

Zasłużony
 • Zawartość

  221
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez M_a_t_i_2

 1. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #140

  Czy masz jakieś rodzeństwo? Jak tak czy dogadujesz się z nim czy wolisz mu dokuczać?
 2. M_a_t_i_2

  PODANIE NA Admina :D

  Jestem na tak. Mało kiedy się z kimś kłóci. Gra całkiem sporo na serwerze Ma już pewne doświadczenie I ten wiek ❤️ (xD) Swoje przeżył i wie jak jakieś sprawy rozwiązac
 3. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #140

  Starszy brat do momentu jak mieszkał w domu byl wkurzający lubił mi dokuczać a tera sie wyprowadził (no z dobre 7 lat temu xD) i mam spokój I WIEKSZY POKÓJ
 4. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #139

  Jaka jest twoja U pllubiona Wielkanocna potrawa? Lub Co myślisz o aborcji?
 5. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #138

  Co niestandardowego wkładasz do koszykia wielkanocnego?
 6. M_a_t_i_2

  Snover

  pewnie błąd
 7. M_a_t_i_2

  Siemanderko

  hai
 8. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #139

  Żurek/Barszcz Myśle że jak kobieta nie chce dziecka to powinna miec do tego prawo
 9. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #137

  Jak przygotowujesz się do świąt Wielkanocnych?
 10. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #133

  Gdybyś mógł/mogła cofnąć się w czasie to co byś zmienił/zmieniła w swoim życiu?
 11. M_a_t_i_2

  Konkurs na 300 punktów. (Lavender )

  Hmm. Chętnie przyjąłbym drobną sumke (nawet 100pc) ponieważ troszke musze zacząć oszczędzać jednak 2tys na gry w ciągu 3 lat to troche... sporo ale never mind. Jestem totalnym jsnuszem i nie chce zbytno wydawać. Myślę że ja ponieważ nie wydam je na głupstwa i sam coś ciekawego oddam (może xD)
 12. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #138

  2 papryczki chilli I laske wanilii
 13. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #136

  Skąd pochodzi twój nick? (Długie historie mile widziane)
 14. M_a_t_i_2

  Dizo na Opiekuna

  Jestem na tak. Znasz sie na rzeczy i sporo już preszedłeś (chodzi o przygode z pokemodem). Nie wiem jak tam twoje ogarnianie pluginów i tego wszystkiego ale myśle ze jak znasz to dasz rade a jak nie znasz to sie szybko nauczysz. Jedynym minusem jest to że rzadko grasz na Lavenderze wiem ze to sie zmieni jak dostaniesz opiekuna lub tego admina więc to tam nie duży problem.
 15. M_a_t_i_2

  Podanie na Opiekuna Lavender

  Nic do ciebie nie mam ale pokemod jest zaawansowanym serwerem. Nie wiem czy dasz sobie rade. Narazie spróbuj być tym adminem jak zdobędziesz jakiekolwiek doświadczenie przynajmniej w tym sm_admin to spróbuj. (Nie mówie ze zostaniesz nim (Adminisratorem) teraz to nie ode mnie zalezy)
 16. M_a_t_i_2

  Podanie na administratora

  Twoja aktywność na serwerze jest marna na ostatnie 30 dni byłes na serwerze z 6 godzin. Jaki tako jestes miłym człowiekiem i myśle zebyś sie nadawał ale aktywnośc wszystko nisczy.
 17. M_a_t_i_2

  Podanie na Admina Nadziu

  Wait... tydzien temu zrezygnowałeś ze stanowiska. Nic do Ciebie nie mam ale daj szanse innym ty jak i Noobek za miesiąc czy dwa znowu zrezygnujecie i znowu 1 admin zostanie. Byłeś dobrym adminem ale jestem na nie
 18. M_a_t_i_2

  Podanie na Admina

  Noob byłeś dobrym adminem zawsze cie lubiłem najbardziej (nadal jesteś ten jeden z lepszych) ale tym razem jestem na nie. Chętnie zobaczyłbym jakąś nową osobe w administracji.
 19. M_a_t_i_2

  Pokedex i mapy

  Jestem za. małe mapki zawsze fajne były Pokedex oczywiście że tak (Chociaż dla tych sprytniejszych jest jeszcze pokedex www)
 20. M_a_t_i_2

  2 nowych opiekunów?

  Studziak wystarczy spojrzec na podanie które zostało niedawno zaakceptowane (nie pamietam nicku) gracz tez był nowy wiec aktywnośc to nie wszystko. Arenki już od dawna są na skraju życia więc może taka osoba sie przyda. Jestem na tak potrzebujemy kogos kto rozkręci arenki
 21. M_a_t_i_2

  propozycja

  Tak tylko powiem ze wystarczy wbic ten 21 poziom i juz sie ma prime'a wiec to nie jest coś niemożliwego (+/- 2 Miesiące)
 22. M_a_t_i_2

  Rekrutacja

  Szczerze... jest miły i lubi pomagać. Jest jedną z tych osób ktore pchają sie do pomocy innym. Chłopak ma szanse na zostanie dobrym administratorem. Jestem na tak Ps. Nie skracaj aż tak podania to źle wygląda Pkt 9. Tam ci chyba cos ucieło "i co widać po moim profilu..."
 23. M_a_t_i_2

  Podanie na Admina

  Jestem neutralny Czasem potrafi wkurzyc innych(najczęsciej jak sam sie wkurza na graczy ze stunem lub 100) ale to taki drobny szczegół. Na ogół wydaje się być miłą osobą lecz to dopiero po dłuższym graniu jako nowy gracz nie zwracałbym na niego uwagi Czasem pomaga ale wie ze przy 20 osobach przynajmnien z 5 osób sie odezwie wiec nie robi spamu na czacie.
 24. M_a_t_i_2

  Podanie na Admina

  Brakuje steam id "Ż"adnych tajemnic -taki błąd
×