Skocz do zawartości

MaTi

Opiekun/Technik TS
 • Zawartość

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana MaTi w dniu 19 Kwiecień

Użytkownicy przyznają MaTi punkty reputacji!

Reputacja

23 Dobry

9 obserwujących

O MaTi

Partner
Zasłużony
 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 05.09.2000

Ostatnie wizyty

1910 wyświetleń profilu
 1. MaTi

  Przywitanko

  Cześć ;]
 2. MaTi

  Sezon II

  @Itachi Uchiha Bo on to buguje!
 3. MaTi

  Podanie na ADMINA

  Jestem na TAK
 4. MaTi

  Sezon II

  @Johnny I tak nie wbijesz 20 lvla. Ten sezon jest mój
 5. MaTi

  Sezon II

  Cześć, na wstępie chciałbym podziękować każdemu użytkownikowi, który brał udział w 1 sezonie. Zwycięzcą pierwszego sezonu InfinitySpeak.pl był @Johnny Tak wygląda Topka: A więc tak, aktualizacja z sezonem II ukaże się dnia 20.04.2019 o godz 22:00 Co ta aktualizacja wniesie na serwer? - Nowe ikony poziomów - Dodanie nowych stopni do poziomów ( Było 10 teraz będzie 20 ) - Bot 1 z 10 za które będziecie otrzymywać PKT ( Bot jest skończony, wystarczy wymyślić pytania. Za te PKT będziecie mogli kupić sobię nagrody ) - Event wielkanocny ( Znajdź króliczka! System działa na takiej zasadzie, że bot co 8h będzie losował osobę na TeamSpeaku, ten który otrzyma tą rangę dostanie od nas upominek ) - Event karaoke ( Tak jak na GGspeaku, czyli będą odbywać się Edycje co 3 tygodnie. O pierwszej edycji zostaniecie poinformowani. ) Chyba niczego nie przeoczyłem hahaha W razie czego temat zostanie odświeżony. Dlatego ja mogę jedynie życzyć jak najwyższych poziomów na naszym ukochanym TeamSpeak'u Pozdrawiam MaTi.
 6. MaTi

  Osoby do gierki

  Nick: IC MaTi Zapraszać to popykamy coś
 7. Cześć, w tym temacie będziecie mogli składać swoje propozycje dotyczące serwera. Chodzi o: Rangi ( Nazwa rangi + ikona ), konkursy, boty, kanały. Osoby które podsunął dobry pomysł będą nagradzane! Pozdrawiam MaTi
 8. MaTi

  Cześć! 😋​​​​​​​

  Cześć
 9. MaTi

  29.01.2019 Premie w GTA Online

  1 milion $ premii? Kiedyś tyle nie dawali
 10. MaTi

  Pytanie dnia #66

  No wiadome, bo ja tam będę grał.❤️
 11. Co dodano do wersji 3.6.1? W tej wersji naprawiliśmy błąd, w którym wiele poleceń ServerQuery mogło zablokować instancję całego serwera. Dzięki hunterpl! Teraz uprawnienia klienta kanału nie otrzymują już nieprawidłowej wartości. === Server Release 3.6.1 30 january 2019 Fixed: Adding a client channel permission will set the correct values again. Fixed: Fixed server crash related to adding a lot of server queries. Aktualizacja odbędzie się jutro o godzinie 9:00.
 12. MaTi

  Podanie Na Range

  Podanie odrzucone.
 13. MaTi

  Pytanie dnia #49

  Od samego początku 😂
 14. MaTi

  Pytanie dnia #45

  To i to
 15. MaTi

  Pytanie dnia #035

  Stal Mielec! 😘
×