Skocz do zawartości

dizorox

Zasłużony
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana dizorox w dniu 4 Październik

Użytkownicy przyznają dizorox punkty reputacji!

Reputacja

15 Neutralny

O dizorox

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. dizorox

  Kolejna próba

  Mnie osobiśce irytuje bawienie się pokami taka by dobrać je pod przeciwnika zeby mnie nie zabijał. Obecnie są 2 wyjścia grać pod przeciwnika lub grać tym co przeciwnik. Mam wyekspione 11 poków z stunem i 4 poki przeciwko stunom bo niczym innmy nie ma sensu. Kupiłem ostatnio latiosa i nie moge nim grać bo co drugi przeciwnik zabija mnie stunem lub sunflorom.
 2. dizorox

  ho-oh

  +1
 3. 1. Pasywa thief przed rewokiem kradła ammo teraz niewiadomo czemu kradnie pieniądze, natomiast passywa która doszła podczas reworka swagger kradnie ammo. Pasywe swagger ma persian który na drugiej pasywie ma dodatkowe pieniądze, kradniecie pieniędzy lepiej do niego pasuje.( mam wrażenie, że właściwości pasyw thief i swagger zostały podczas rewoku ze sobą błędnie zamienione) dlatego wnoszę o zamienienie ich właściwości z sobą. 2. Nazwy rock trow i rock slide powinny być zamienione ze sobą. Podczas reworku ich nazwy zostały błednie zamienione.
 4. dizorox

  Propozycja

  Odnośnie octazoka jak dla mnie jest sama w sobie spoko, ale chyba skill foretressa robi dokładnie to samo. Model Rock throw jest spoko, wystarczy aby szybciej znikał bo jak leży na ziemi 1s to faktycznie troszkę zasłania zamienić nazwy Rock throw i Rock Slide ( podczas rewoku doszło do ich zamiany) nowe skille dla poków trujących ( jakś obszarowy, pojedyncza kula, 2 rodzaje fal [taka jak ma magmar tylko trująca i typu rock blast tylko trująca]) buff sturdy Wiem, że dostało buffa tylko ten buff nic nie zmienia to czy zostaje nam 10 a 25 hp po aktywacji nie ma wpływu bo nawet jeśli pasywka aktywuje się (raz na 10-30 śmierci) daje nam tylko 20 hp to nie lepiej wybrać poka z proc lub hp up ? Buff był nie przemyślany i nic nie zmienił.
 5. dizorox

  [Zakończony] Wymyśl event na pokemoda! [Testuje pomysly]

  Twoje SteamID: STEAM_1:0:48377792 Serwer na którym chcesz otrzymać nagrodę:viridian Nazwa eventu: Złap je wszystkie Opis eventu: Naszym zadanie jest złapanie/oddanie wszystkich 1 ewolucji poków i uzupełnienie klasera. opcja 1- łapiemy pokemony i zaliczają się one do klasera.(wymusi to łapanie poków za pomocą pokeballi oraz chodzenie na wrogiego respa po bolle) opcja 2 - oddajemy pokemony komendą i zaliczają się one do klasera. (ta opcja wymusi trejdowanie się pokemonami i wyszukiwanie na rynku brakujących nam poków) Czas trwania eventu: 7 dni Nagrody z eventu: Nie proponuje nagród to pozostawiam wam johny i deather, ale proponuje sposób otrzymywania nagród: 10 nagród (1 nagroda za każde 50%, 75%, 100% oddanych poków do klasera na każdą gene oraz 1 nagroda za 100% klasera 1, 2 i 3 geny) Twoje dodatkowe uwagi jeśli masz: Jakaś dodatkowa nagroda dla ludzi z karnetem
 6. dizorox

  Bindy na mega evolucje pokemonów

  A ja nie propsuje bo wcześniej tylko elita je znała 😒
 7. dizorox

  Grupa od zmian

  Co do buffa efektów zatruciu i podpalenia zacząłem pisać posta zanim wypowiedział się deather, a jego poprzedni post w tamtym temacie sugerował, że wszystko jest ok. Odnośnie długiego czasu oczekiwania na zmiany nie chodzi mi o czas pracy bo rozumiem pokemod wymaga dużo czasu a każdy ma też swoje życie, chodziło mi to jak w przypadku zmiany zasięgów skilli obszarowych ile czasu trzeba było czekać na reakcje kiedy pierwszego dnia od rewoku poinformowałem johnego o małym zasięgu, inni graczy też płakali.(na serwie nie wiem czy jakaś informacja dotarła do was) Parę tygodni od reworku poinformowałem deathera na discordzie też o problemie zasięgów lecz dostałem informacje tak ma być, tak było wcześniej. Odnośnie ziarenek rozumiem kiedyś ludzie płakali o ziarenka na pace, ale kiedyś ziarenka trwały po +30s, a temat ziarenek jest poruszany już kilka razy kiedyś dałem propozycje zwiększenia obrażeń do 20 i zmniejszeniu czasu trwania i odnowienia nasionka o 5s tak aby nie dało się tego po prostu zostawić na pace. Odnośnie mojego urażenia naprawdę osobiście NIC do was nie mam, szanuje was i lubię, ale irytuje mnie kiedy wiele Fajnych propozycji jest odrzucanych lub są naprawiane w złym kierunku z powodu braku wiedzy gdzie jest błąd.Nie winie was, że nie zawsze macie idealny pomysł jak coś naprawić lub nie wiecie dlaczego coś nie działa bo jesteście tylko ludźmi. Ale jak pisałem irytuje mnie, że wiele pomysłów jest odrzucana bez zaznajomienie się z tematem i w czym jest problem.
 8. dizorox

  Grupa od zmian

  Proponuje stworzyć grupę której zadanie będzie znajdowanie bugów, skilli do buffów, nerfów i zmian oraz wymyślania nowych skilli które urozmaiciły by rozgrywkę. Powód jest bardzo prosty obecnie każda propozycja zmian jest odrzucana, nie wiem jaki sens ma dział pytania i propozycji skoro każda inicjatywa graczy nie przechodzi. Szczerze zaczyna mnie to irytować gdzież pomysły od graczy którzy grają po parę godzin dziennie (nie mówię tu tylko o sobie) i wydaje mi się, że wiedzą co działa a co nie i czego im brakuje i czego konkretnie potrzebują nie są NIGDY lub z bardzo długim opóźnieniem wprowadzane. Jaki jest sens działu z pomysłami skora to TYLKO I WYŁĄCZNIE DEATHER USTALA ZASADY CO BĘDZIE A CZEGO NIE. Nie chodzi mi o to, że moje pomysły nie przechodzą , tylko o to, że niektórzy naprawdę wiedzą czego potrzeba aby rozgrywka była lepsza ale i tak ich pomysły są odrzucane.
 9. dizorox

  Poprawa efektów zatrucia oraz podpalenia

  Ja tylko jednej rzeczy nie rozumiem jakim cudem zadawały 2 obrażenia przez parę miesięcy i nikt tego nie poprawił. A jak potem ktoś zgłosił że zadawały 1 a nie 2 to zostały one zmienione na 2 ( co teoretycznie jest błędem). Druga sprawa co z buffem do tych skilli bo kiedyś były ok a teraz są znerfione o 50% (napisałem propozycje w 1 poście)
 10. dizorox

  Efekty przy upadku

  Dźwięk jaki ma być podczas upadku tak ?
 11. dizorox

  Poprawa efektów zatrucia oraz podpalenia

  Ale przed reworkiem trwały ponad 20 s i zadawały 2hp na 1 s to czemu nagle pasywa która była ok nagle została znerfiona o 50 %
 12. Skile które aktywują się podczas upadków (podpalenie zatrucie i slow) są obecnie nie grywalne z 2 powodów: -zbytnio zdradzają naszą pozycje -słabo skalują się z lvl Więc proponuje aby obecne kółeczka podczas upadku zostały całkowicie usunięte, zamienione na inny efekt (mniej widoczny) lub aby obecne kółeczka zostały troszku zmienione ( mniejsza średnica kółek, bardziej przezroczyste mniej krzykliwe kolory) Drugi problem jest łatwiejszy do rozwiązana mianowicie wystarczy dodać przelicznik który będzie zwiększał obszar działania skila podczas upadku wraz z lvl (tak jak stary giga impac).
 13. Kiedyś te skile na 100 lvl trwały ponad 20s i zadawały 2 obrażenia na 1s, ostatnio coś się zepsuło i biły 1hp na 1 s. Po naprawie biją co prawda 2hp na 1 s lecz trwają tylko 10s. Proponuje zmianę nie do poprzedniej formy tylko do nowej moim zdaniem lepszej. Mianowicie proponuję aby skile te zadawały po 3hp na 1s oraz czas ich trwania wynosił 1s+ 0,08*moc*lvl (około 10-12 s na 100 lvl zależnie czy pok jest shiny i czy ma mega evo)
 14. Proszę o dodanie jakiegoś dźwięku podczas lewitowania gdyż nieraz przeciwnik lewituje centralnie nad jakimś przejściem i nie da się przed tym obronić.
 15. dizorox

  [Zakończony] Wymyśl event na pokemoda! [Testuje pomysly]

  Twoje SteamID: STEAM_1:0:48377792 Serwer na którym chcesz otrzymać nagrodę:viridian Nazwa eventu: Mój najlepszy przyjaciel Pokemon Opis eventu: Po wpisaniu odpowiedniej komendy rozpoczynającej event otrzymujemy losowego shiny poka z 3 gen (bez legend). Naszym zadaniem jest wyekspić na nim 10k exp. Czas trwania eventu: 7 dni Nagrody z eventu: Za rozpoczęcie shiny pok którego otrzymamy za wyekspienie 10k exp : 7 dni SVIP oraz 1 zmianę nazwy poka. Twoje dodatkowe uwagi jeśli masz: Osoby z karnetem mają prawo do powtórnego losowania pokemona lecz kiedy drugi okaże się jeszcze gorszy nie mają już możliwości odzyskania pierwszego. Ciężko sprawdzić czy da rade ogarnąć i pomysł trafi do gry ale nagrodzę bo jest fajny! Dzięki za propozycje! Nagroda: 3 pule shiny
×