Jump to content
  • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

    interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

    looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

    Przedstawienie karty

reV1k

Użytkownik
  • Content count

    42
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

reV1k last won the day on October 18 2018

reV1k had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

1 Follower

About reV1k

  • Rank
    Nowicjusz
  • Birthday 01/24/2005

Recent Profile Visitors

904 profile views
  1. reV1k

    PAPA

    Cześć😭
  2. reV1k

    Narka

    Nara XD
  3. reV1k

    Podanie na ADMINA LaGrinder

    Na NIE. Na ile jeszcze serwerów złożysz podanie?
  4. reV1k

    Osoby do gierki

    Nickname: reViq
  5. reV1k

    Hello people

    Siemson
  6. reV1k

    siemanko

    Siemka
  7. reV1k

    Siemanko

    Cześć.
  8. reV1k

    Podanie na Admina

    Jestem na TAK. +wiek +mikrofon +mutacja +aktywność -doświadczenie
  9. reV1k

    Podanie na admina LaGrinder

    Również NIE. Powody wymienione wyżej. Pozdrawiam
  10. reV1k

    Siema

    Elkoo
  11. reV1k

    LOTERIA DARMOWY VIP 3#

    7. r e V 1 k STEAM_1:0:60624340 Serwer: Only Mirage
  12. reV1k

    Urbi na grafika v2

    Na NIE.
  13. reV1k

    jailbreak Podanie na Opiekuna

    Na TAK. +doświadczenie -wiek +staż +miły +znany
  14. Zastosuj się do dokładnego wzoru Ungag/Unmute.
×