Jump to content
 • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

  IP: 145.239.133.23:27015

  Info
 • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

  IP: 145.239.133.23:27021

Prawy

Administrator Lavender
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Prawy last won the day on November 10 2018

Prawy had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralny

About Prawy

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Opiekun serwera ściągnie ci muta na jutro (z 7dni zmniejszona kara na 4dni), mute był słuszny, następnym razem takie sprawy zgłaszaj od razu a nie po trzech dniach, bo demka teraz znaleźć nie mogę
 2. Tego gracza kojarzy przynajmniej większość, która gra na tym serwerze, więc na pewno jest rozpoznawany, jeżeli będzie poświęcał tyle czasu ile aktualnie przebywa to jestem pewny, że będzie to korzystne dla serwera, na wiek trzeba brać uwagę, ale to i tak średnia wiekowa serwera jak nie niższa, więc nie ma problemu. Znam gracza od dłuższego czasu i uważam, że zasługuje na drugą szanse, ponieważ rzeczywiście ma dobrą reputacje, zarówno młodzi jak i ci starsi gracze nie mają problemu. Jedyną moją obawą może być słaba ręka, która może bać się "zbanowania itp" gracza, ale uważam, że z czasem nie będzie to stanowiło problemu. Jestem jak najbardziej na TAK. Dziękuje.
 3. Moje zdanie: Nie znam Ciebie, ale to może wynikać z tego że się mijamy, zdaniem graczy jesteś miły i sympatyczny, przyda się ktoś "starszy niż 14lat" . Zwrócenie na siebie uwagi jest jak najbardziej na miejscu. Jestem na TAK, takich ludzi potrzeba.
 4. Rzeczywiście potrzebny jest admin, ale taki który ogarnie serwer, wiek swoją drogą ale nastawienie do graczy szczególnie tych nowych, kiedy potrzebują pomocy jest równe zeru, ponadto 5h dziennie tak jak to stwierdziła wcześniej Pani Narfinka... nie wiem czy tyle jesteś na serwerze (jakieś naciągane), "jestem spoko i dużo osób to potwierdzi" kto to potwierdzi? Uważam, że to podanie to jest żart, ale może się nie znam. Dziękuję.
 5. na mapie inferno dnia 02.12 godz. ~11:40 tez grał na wh
 6. Nick użytkownika / admina na którego wpływa zgłoszenie: fase InfinityCore.pl Jego SteamID: STEAM_1:0:452537540 Wyjaśnienie: Osoba, która mimo smoka na powtórce strzela sobie Mag-7 idealnie we mnie i gracza z którym byłem. Podejrzane szczęście 100% . Dowody: de_Mirage rundy 0-7 . Godzina ~21:55 , aparty na B.
 7. Nick użytkownika / admina na którego wpływa zgłoszenie: Buchu śmierdziuchu Jego SteamID: STEAM_1:1:439113611 Wyjaśnienie: Na powtórce zrobił mi przycelowanie na głowe przez ściane, wallhack przez 3/4 mapy. Brakuje adminów. Dowody: de_overpass dnia 26.11.2018 godzina 21:40 (godzina kiedy mnie zabił)
 8. Nick użytkownika / admina na którego wpływa zgłoszenie: Maurice (Bart simpson) oraz dupcia (elol) Jego SteamID: Maurice" STEAM_1:1:41545142 oraz dupcia" STEAM_1:0:442131625 Wyjaśnienie: Ewidentnie widać cheat wh przy graczu Maurice, na następnej mapie zmienili nick. Dowody: Godzina 21:25 na mapie awp_maincraft oraz przy wzmiance zdań czemu jeszcze bana nie dostali, odpowiedziałem że lepiej ban na steam, a nie tylko na serwer ( w załączniku odpowiedź).
 9. Rozumiem, przepraszam Cie Nubby. Jak to się mówi "stary a głupi". Proszę o zamknięcie "nie potrzebnego" tematu i dziękuję za wyjaśnienie.
 10. Pierwsze słyszę ,żeby można było wlatywać na coś czego nie widać, od razu nie zleciałeś, bo zabiłeś tam jeszcze jedną osobę (tak mi się wydaje). Chcę tylko wiedzieć czym jest szklanka w takim razie bo nie rozumiem. Mówiąc często tak robisz nie chodzi mi tylko o tę mapę, jeśli się mylę to przepraszam z góry za moją nie wiedzę.
 11. Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: *Nubby* * - dziwna gwiazdka Jego SteamID: STEAM_1:1:160147740 Wyjaśnienie: Witam, chciałbym wiedzieć czy takie miejsce jest tzw. "szklanką". Gdyby chłopak zrobił to raz, rozumiem, jednak często odstawia takie numery i wmawia, że tak można. Gracz Nubby, żeby była sprawa jasna stał w tym miejscu a nie latał. Proszę o odpowiedź : Czy tak można? " , jeśli nie to o upomnienie tego gracza. Za poświęcony czas, dziękuję. Dowody: ss z mojej powtórki, bądź mapa de_cbble godz. 15:20
 12. Również byłem przy tym, samo bęknięcie nie stwarza problemu o ile przeprosisz ( no bo to przecież ludzkie a jesteśmy ludźmi). Uważam że to było za całe dwie czy trzy mapy gdzie były wyzwiska, rozumiem kumple i w ogóle ale dostać tam 2h muta i o tyle gówno-burza? Admin też człowiek, robi błędy, tutaj to zadziałało tak jakby te 2h czy tam 1h muta było ostrzeżeniem, w stylu "ogarnijcie się".
 13. Prawy

  Problem

  Chyba zacznę od 1lvla go expić ?
 14. Nick użytkownika / admina na którego wpływa zgłoszenie: Pitbull PiotrQa @InfinityCore.PL Jego SteamID: STEAM_1:0:194314843 Wyjaśnienie: Zaczynał strzelać zanim ktoś wyszedł zza ściany, proszę o sprawdzenie jego idealnego wyczucia czasu "timing'u". Dowody: Mapa Mirage, dnia 11.05 , godz. ~18:05
 15. Nick użytkownika na którego wpływa zgłoszenie: kennyS CSGO-SKINS.COM Jego SteamID: STEAM_1:1:206898732 Wyjaśnienie: Perfidnie się nie krępował nawet żeby to ukryć, strzelał przez ściany bez granata taktycznego na S2 Dowody: demko z mapy awp_lego_9 ,dnia 06.05 o godzinie ~15:10
×
×
 • Create New...