Jump to content
 • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

  IP: 145.239.133.23:27015

  Info
 • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

  IP: 145.239.133.23:27021

NITRO

Administrator Only Mirage
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

NITRO last won the day on April 27

NITRO had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutralny

About NITRO

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 06/07/2003

Recent Profile Visitors

784 profile views
 1. NITRO

  Logo

  Tytuł posta: [Typ grafiki] Twój nick Logo, Rix 1. Wymiary: nwm ile ma logo na grupę steam 2. Tematyka: liczę na kreatywność nazwa drużyny to SolVit. Pro więc jakieś 3 propozycje bym poprosil i też aby 3 propozycje były trochę inne w tematyce. Nwm 1 mogła by być związana z czyms o piratach a pozostałe 2 nwm zdaje się na was. 3. Kolorystyka: 1 propozycja czerwono czarno biała, 2 propozycja czerwono niebiesko zielona, 3 propozycja czerwono złota. 4. Dodatkowe elementy: no aby na 3 propozycja był napis ale żeby nwm bym w poprzek lub coś go trzymało 5. Przykłady / porównania:
 2. Ładne ładne 😀
 3. NITRO

  Pytanie dnia #171

  Czasami tak
 4. NITRO

  Pytanie dnia #170

  Przeważnie odpierdalam różne pojebane akcje więc bawić xd
 5. NITRO

  Pytanie dnia #169

  Sznurek, gałąź i dalej chyba każdy już wie co😉 nie no a tak na serio znalazł bym jakieś drewno potrzebne na zbudowaniu tymczasowego szlasu no bo bez jedzenia bym przetrwał nie raz na glodowce wytrzymałem 2 dni
 6. NITRO

  Pytanie dnia #168

  Oswoił i wsadził w akwarium/basen który bym zbudowal przy domu.
 7. NITRO

  Pytanie dnia #166

  Zasniezone szczyty Włoch kiedy bylem tam na nartach.
 8. NITRO

  Pytanie dnia #164

  Smak przeżył bym bez smakowania niektórych rzeczy 😉😅
 9. NITRO

  Pytanie dnia #162

  Zbytnio nwm jaką ale jeśli można tutaj powiedzieć to moda na pieniądze bo zauważyłem ostatnio ze dużo osób traci przyjaźnie właśnie przez to nawet osobiście mogę podać przykład mój przyjaciel zawsze musi być przy kasie ( nwm jakąś paranoja ale i tak go lubiłem bo znaliśmy się od 10 lat) no i jednego dnia przyszedł do mnie i spytał czy bym mu pożyczył 96 zł no powiedziałem że nie on się wielce obraził i zauważyłem to ale no nie robiłem z tego afery na następnej przerwie powiedział że mam mu oddać w tej chwili 120zl które od niego rzekomo pożyczyłem a tak nie było zauważyłem podobne sytuację u innych i dlatego uważam że moda na pieniądze też panuje wśród ludzi.
 10. NITRO

  Pytanie dnia #160

  Razem z klasą jechaliśmy na wycieczkę do Warszawy i siedziałem z kolegą zapadła noc i poszłam spać bo jak patrzalem każdy już spał i położyłem telefon na miejscu na kubek od kawy nwm jak to się nazywa kiedy wstałem to każdy był już rozbudzony patrzeli na mnie i się smieli a ja nie wiedziałem o co b kiedy zajrzałem Do komurki zobaczyłem to wpis do przyjaciółki i najładniejsze dziewczynie w szkole jakbym zachęcał ja do stosunku nie wiedziałem wgl o co b i pisało tam ze dam jej 100zl za sex kiedy spytałem się jej o co tu chodzi odp mi że jestem smieciem zboczencem itp i do teraz ma do mnie żal domyśliłem się że to ten fagas z którym siedziałem zaczelem się z nim bić wychowawcy zatrzymali autobus i wezwali moich rodziców aby po mnie przyjechali a tego drugiego zabrali do szpitala bo miał złamana rękę i nos od tego czasu mam przypał w SQL i nikt nie wierzy w moje zdanie 😟
 11. Soczek (jeszcze niestety)
 12. NITRO

  Zmiana nazwy HNS

  Na tak Leonek ma rację polskie serwery jak i gracze nie zawsze są mile wspominani więc jestem za tym aby każdy serwer miał podobna nazwę.
×
×
 • Create New...