Jump to content

Johnny

Właściciel sieci
 • Content Count

  597
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Everything posted by Johnny

 1. Baton Estella smak orzechowy.
 2. Cześć trenerze! Masz fajny pomysł na poka z piątej generacji? Napisz go nam! Prosiłbym o korzystanie z wzoru: Jak pok ma wiele ewolucji to piszcie ostatnią. Swoje propozycje składajcie poniżej w komentarzach!
 3. Dzięki za zgłoszenie. #Zamykam.
 4. Dzięki za zgłoszenie. Gracz nie posiada jeszcze banów więc dostaje upomnienie. #Zamykam.
 5. Nie wiem, sprawdź a pokedex Ci wszystko powie.
 6. O panie z 2-3 miesiące temu.
 7. Dzięki za zgłoszenie. #Zamykam.
 8. Jeść tłuste palcami ;c
 9. Dzięki za zgłoszenie. Gracz nie ma żadnego bana tego typu więc dostaje upomnienie. #Zamykam.
 10. Dzięki za zgłoszenie. #Zamykam.
 11. Fast - za czas stracony nad robieniem żarła nikt nam nie zapłaci.
 12. Nie mam i nie chce mieć - brak czasu na ogarnięcie tego.
 13. Zmiany na? Żadnej nie zaproponowałeś - więc propozycja 2 na 10. Dialga op pasywka - hmmm... Czyli nerfimy life up'a mam rozumieć? Oj to sporu pokum się dostanie. A palkia co? Co z nią? Bo nie rozumie z tej wypowiedzi nic a nic na temat tego poka. Po krótkiej analizie nic w nich nadzwyczajnego - czymś wyróżniać się muszą a w żadnym stopniu nie są op.
 14. Dzięki za zgłoszenie. Zgłoszenie zostało przyjęte. #Zamykam.
 15. Cześć trenerzy! Ostatnio na forum pojawiła się ankieta dotycząca łączenia serwerów Viridian & Lavender. Osoby które przedstawiły swoje głosy i wypowiedziały się na temat łączenia - dzięki! Serwery ostatnimi czasy mają bardzo niską średnią ilość osób w miesiącu (co można zauważyć na gt). Z tego powodu serwery Viridian & Lavender zostaną połączone w jeden. Powód jest prosty - lepiej grać z 20 osobami niż z 6. Serwer starszy (czyt. Viridian) zostanie połączony z swoim bliźniaczym młodszym serwerem (czyt. Lavender). Wszystkie aktywne konta zostaną przeniesione. Kiedy nastąpi łączenie? Łączenie nastąpi 16.08.2019 (po starym sezonie a przed nowym) Które konta to "konta aktywne"? Przyjmujemy, że aktywne konto to konto które chodź raz zalogowało się na serwer po dacie 01.03.2019. Co zostanie połączone? Połączone zostaną wszystkie pokemony gracza, stan PC, przedmioty, osiągnięcia itd.
 16. Stary mapy = duzo problemow Zero coliderow = wszyscy biegaja gdzie chca bo nawet fly pozwala na to = spina i placz Nie dzieki
 17. Dość dobrze - byle nie śnieg i można żyć.
×
×
 • Create New...