Skocz do zawartości

Johnny

Właściciel sieci
 • Zawartość

  376
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Zawartość dodana przez Johnny

 1. Johnny

  Pytanie dnia #013

  Oczywiście, że bliźnięta.
 2. Johnny

  Pytanie dnia #011

  Chojrak tchórzliwy pies ❤️
 3. Johnny

  Kolejna próba

  Lepsze dwanaście na serwerze niż dwie na forum - nieprawdaż? Prosta kalkulacja.
 4. Johnny

  Kolejna próba

  Viridian: Lavender: Jednoznacznie mogę stwierdzić, że sunflora dostanie coś w zamian life upa, reszta zostaje taka jaka jest - pytania dlaczego tak a nie inaczej możecie kierować do głosujących graczy na serwerze.
 5. Johnny

  Kolejna próba

  Weź pod uwagę, że wszystkie zmiany są robione pod jak największą ilość graczy, gdy wchodzę na serwer i rozmawiam z ludźmi to magicznie zmian nie chcą - więc jaki jest sens robić zmianę pod jedną osobę? Płacz od roku był, że za legendy się płaci a większość zwykłych poków jest od nich lepsza - więc dostały buffa to teraz p2w. No sorry ale coś musi utrzymać serwer jak jest z tym problem to wybacz. Stuny i rooty okey można wywalić to ale z automatu lecą nerfy dla wszystkich speet upów, flyów i levitacji. Sunflora i bulba da się zrobić ile to roboty.
 6. Johnny

  Kolejna próba

  Usunąć stuny i rooty. Wyrównać zwiększoną obronę i atak. Sunflore i Bulbe to wgl zmienić na warzywa żeby nie szło nimi grać. Legendy wszystkie nerf żeby były gorsze od zwykłych poków. Zamknąć serwery bo nie utrzymają same siebie. Deter nie podpuszczam Cię ale tego nie zrobisz ;d A i nie zapomnij zwiększyć expa zwykłego graczowi żeby wyrównać do vipa.
 7. Johnny

  Pytanie dnia #009

  i spłyną rzeki krwią i łzami niewiernych
 8. Johnny

  Podanie na admina

  Cześć, popraw link do GT - bo nie działa.
 9. Johnny

  Pytanie dnia #003

  Defter ;c
 10. Johnny

  Pytanie dnia #002

  Wersje silnika bo wkurza mnie napis aktualizacji ;c
 11. Cześć trenerzy! Mikołaj zawitał na serwery pokemod! Na czas trwania mikołajek exp zwiększony o 50%! Pod komendą !mikolaj znajdziecie dostęp do specjalnego sklepu który będzie aktywny tylko w te mikołajki od 06.12 00:00 do 10.12 00:00 W sklepie tym znajdziecie limitowane przedmioty: Shiny Stone - 100 PokeCoins (max 2 szt.) - zamień zwykłego pokemona w wersję shiny! (działa na pokemony do 11lvl!)(nie działa na pokemony legendarne) Name Stone - 200 PokeCoins (max 1 szt.) - nadaj duszę swojej bestii! Shiny Loot Box - 50 PokeCoins (max 5 szt.) - wylosuj shiny pokemona spośród trzech generacji! (legendy są wykluczone z losowania) Legendary Loot Box - 150 PokeCoins (max 1 szt.) - wylosuj legendarnego pokemona!
 12. do
  Eventy opis i nagrody: Mini Event vol 1. Zadania: Zabij 250 przeciwników Zabij 100 przeciwników używając pokemona typu ice Zabij 100 przeciwników używając pokemona typu water Złap 10 pokemonów typu ice Złap 10 pokemonów typu water Nagrody: 5 poziomów karty - jeden poziom za każde ukończone zadanie!
 13. Johnny

  Pytanie dnia #001

  Nie wiem - konto już miałem stworzone przez system Więc zostałem 😆
 14. Johnny

  Trenerzy Lavender - Miesięczne nagrody za ranking

  Gratulację trzecią edycję wygrywa - Jacob
 15. Cześć trenerzy! Co miesiąc będą Wam przydzielane nagrody za ranking. Nagrody będą rozdawane pierwszego dnia miesiąca za poprzedni miesiąc. Główną nagrodą jest Super Vip na 30 dni. Wygrywa osoba w TOP1 KDR. Ranking znajduje się tutaj. Ranking jest resetowany zaraz po rozdaniu nagród każdego miesiąca! Następny reset odbędzie się 01.11.2018 Lista osób które wygrały: STEAM_1:0:156300835 | 05.10.2018 STEAM_1:0:156300835 | 11.11.2018 STEAM_1:0:417778991 | 01.12.2018
 16. Johnny

  Trenerzy Viridian - Miesięczne nagrody za ranking

  Gratulację trzecią edycję wygrywa - Mousssss
 17. Cześć trenerzy! Co miesiąc będą Wam przydzielane nagrody za ranking. Nagrody będą rozdawane pierwszego dnia miesiąca za poprzedni miesiąc. Główną nagrodą jest Super Vip na 30 dni. Wygrywa osoba w TOP1 KDR. Ranking znajduje się tutaj. Ranking jest resetowany zaraz po rozdaniu nagród każdego miesiąca! Następny reset odbędzie się 01.11.2018 Lista osób które wygrały: STEAM_1:0:48377792 | 05.10.2018 STEAM_1:0:26258600 | 02.11.2018 STEAM_1:0:26258600 | 01.12.2018
 18. Johnny

  Skarga

  Zły dział - przenoszę. Brak wzoru - zamykam.
 19. Johnny

  Październik - elita sieci

  Człowiek miesiąca: Deather Najlepszy Administrator: Deather Najlepszy Moderator sieci: Kami Najlepszy Opiekun Serwera: Youngeofficial Najlepszy Admin Serwera: gotv Najlepszy Redaktor sieci: Najlepszy Grafik sieci: Najbardziej pomocny użytkownik na sieci: Deather Najbardziej uprzejma osoba na sieci: Kami Najbardziej zaufana osoba na sieci: Kondziu Najwredniejsza osoba na sieci: Mati Największy śmieszek na sieci: Slon Najbardziej oziębły charakter: Squizu Najbardziej irytująca osoba na forum: Maniek
 20. Johnny

  viridian wh buchu

  Dzięki za zgłoszenie. Gracz gra bardzo dziwnie - samo bieganie z awka bogiem ;c jak mozna biegac patrzac przez sciagne czy ktos nie idzie ;c Gracz dostaje perma. Zamykam.
 21. Johnny

  Iphone 7 32GB

  #Zły dział #Zamykam - to nie jest portal do tego przeznaczony udaj się na jaki alliexpress lub allegro.
 22. do
  Cześć karnetowicze! Mamy dla Was parę wyzwań za które zgarniecie upragnione poziomy - których Wam brakuje. ---------------------------------------------------------------------- Jakie będą zadania i ile dostane za nich poziomów? Zabij 200 przeciwników - 1 poziom Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu trawiastego - 1 poziom Zabij 30 przeciwników używając pokemona typu wrózka - 1 poziom Złap 20 pokemonów typu duch - 2 poziom Złap 20 pokemonów typu robak - 2 poziom
 23. Cześć trenerzy! Czarny piątunio zawitał na serwery z modyfikacją Pokemod! Pod komendą !black znajdziecie dostęp do specjalnego sklepu który będzie aktywny tylko w ten piątek od 16:00 do 23:59. W sklepie tym znajdziecie limitowane przedmioty dostępne tylko w czarny piątunio!!! Shiny Stone - 100 PokeCoins (max 2 szt.) - zamień zwykłego pokemona w wersję shiny! (działa na pokemony do 11lvl!)(nie działa na pokemony legendarne) Name Stone - 200 PokeCoins (max 1 szt.) - nadaj duszę swojej bestii! Shiny Loot Box - 50 PokeCoins (max 5 szt.) - wylosuj shiny pokemona spośród trzech generacji! (legendy są wykluczone z losowania)
 24. Cześć trenerzy! Zbliżamy się do zakończenia drugiego sezonu karty trenera! I z tej okazji chciałbym Wam przedstawić sezon trzeci karty trenera! Ale pokolei wpierw może szybko przedstawimy czym jest karta trenera dla osób które nie miały z nią styczności: Co to jest karta trenera? Jest to sezonowa przepustka, która pozwala zdobywać różne nagrody. Jak to działa? Karta trenera ma swój własny poziom który możemy zdobywać na 3 sposoby. W zamian za wbijanie poziomu karty, otrzymujecie nagrody (listę nagród znajdziecie niżej). Jak aktywować kartę? Kartę aktywujemy w menu (komendy: !menu lub !karta), za 500 PokeCoins. Jaka jest łączna wartość fantów w karcie? Nagrody w karcie trenera warte są 1000 PokeCoins - czyli wychodzicie 500 PokeCoinsów na czysto!. Ile aktywna jest karta? Karta aktywna jest jeden sezon, po zakończeniu sezonu poziom zeruje się. Ile trwa sezon? Sezon trwa 12 tygodni (dokładna ilość dni do zakończenia sezonu będzie widoczna w !karta). Kiedy rozpoczyna się trzeci sezon? Data rozpoczęcia trzeciego sezonu to 23-11-2018 o godzinie 23:59. Kiedy mogę zakupić kartę sezonu trzeciego? Kartę sezonu trzeciego możesz zakupić od początku trwania sezonu aż do jego samego końca. Jak zdobywać poziomy? Pierwszym sposobem na zdobywanie poziomu karty jest wykonywanie zadań. Zadania dzielą się na grupy, które odblokowują się w zależności od tygodnia sezonu. Zadania aktywują się automatycznie w momencie odblokowania się tygodnia. Przebieg zadań możemy śledzić w menu (!karta lub !zadania). Wykonanie wszystkich zadań daje nam łącznie 50 poziomów. Doświadczenie możemy zdobywać również przez expienie pokemonów. Każde 3000 doświadczenia zdobyte na pokemonie, daje 1 poziom karnetu. Tym sposobem możemy wbić 30 poziomów. Pozostałe 20 poziomów będzie można zdobyć w wydarzeniach (takich jak np. dzień dziecka). Zadania będą dobrane tak aby każdy kto chce zdobyć 100 poziom karnetu był w stanie to zrobić ("weź udział w wydarzeniu..." itp.). Nagrody w trzecim sezonie: Poziom 1 - 1x Pula shiny Poziom 10 - Dostęp VIP 7 dni Poziom 20 - 1 x Basic Booster Poziom 30 - Shiny Castform Poziom 40 - 3x Pula shiny Poziom 50 - Shiny Stone (nie działa na legendy) Poziom 60 - Shiny Celebi - Pokemon LEGENDARNY Poziom 70 - 1 x Extended Booster Poziom 80 - Dostęp Super VIP 7 dni Poziom 90 - Name Stone Poziom 100 - Shiny Rayquaza - Pokemon LEGENDARNY Bonusowa nagroda: za każdy zdobyty poziom karnetu za expienie pokemonów dostajecie +1 do miejsca w pokecenter. Łącznie do zdobycia 30 miejsc w pc. Gracze posiadający kartę trenera, będą dodatkowo nagradzani podczas większych wydarzeń. Lista zadań: Tydzień 1: - Wkrótce! Zadanie 1: Zadanie 2: Zadanie 3: Zadanie 4: Zadanie 5: Tydzień 2: - Wkrótce! Tydzień 3: - Wkrótce! Tydzień 4: - Wkrótce! Tydzień 5: - Wkrótce! Tydzień 6: - Wkrótce! Tydzień 7: - Wkrótce! Tydzień 8: - Wkrótce! Tydzień 9: - Wkrótce! Tydzień 10: - Wkrótce! Tydzień 11: - Brak zadań! Tydzień 12: - Brak zadań!
 25. Johnny

  event Kiedyś to było

  Tu już nie chodzi o zmienianie a przebudowanie większości funkcji moda gdzie większość z tych rzeczy trzeba by pisać od nowa. System pasywek musiałby być napisany od nowa plus do tego przerobienie każdego poka - bo trzeba im przerobić zmianę pasywek. Oak wymodelować i zrobić mu funkcjonalność. Wywalenie tych efektów które podałeś to przerobienie wszystkich skilli które posiadają ten efekt. Z shiny i evo to mniej już roboty. Stanowcze nie - bezsensu przerabiać tyle na jeden event gdzie będzie więcej narzekania niż radości. Bo tych starych graczy to tyle jest, że hoho.
×