Jump to content
 • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

  IP: 145.239.133.23:27015

  Info
 • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

  IP: 145.239.133.23:27021

Johnny

Właściciel sieci
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Johnny last won the day on October 18

Johnny had the most liked content!

Community Reputation

198 Przyjaciel

About Johnny

Sponsor
 • Rank
  30%
 • Birthday 05/29/1995

Recent Profile Visitors

4151 profile views
 1. Johnny

  Pytanie dnia #322

  Z dwie godziny na picce ;c.
 2. Johnny

  Pytanie dnia #320

  Proste rzeczy na maszynie do szycia ogarniam, ale solo igłą odpada.
 3. Opiekun z góry nie ma narzuconego sposobu naboru ludzi na stanowisko admina. Sam parę razy wybrałem ludzi poprzez zgłoszenie swojej kandydatury na innej platformie. Co do działu rekrutacji to musisz sam przyznać, że 80% komentarzy jest bezsensowna bo nic Ci nie wnosi do kandydata - jak go nie znasz co to weźmiesz bo 3-4 osoby napisały +1? - Bezsens. haha rly? Tego miałem nie komentować ale nooo. Nie raz oglądało się demko, żeby poznać kandydata - a na demko tylko "tryb żebrania o pozytywy pod podaniem - ON". Gracze nigdy nie mieli głosu (własnego głosu) bo większość - czytaj 90% ma to po dziurki w nosie - nie wchodzi wgl na forum. Mają zero własnego zdania bo ten powiedział tak a ten tak a ten da mi poka za to. I nie dziwię się dizo'wi, że podjął taką decyzje bo sam go do tego zmusiłem. Poprzedni admini robili sobie co chcieli - swojego nie zbanowali a co lepsze byli na każdy rozkaz innego gracza, to ja pozdrawiam taką administracje. Sam bym wolał kogoś kto mniej siedzi ale ogarnie i interesuje się tym co się dzieje na serwerowni.
 4. Johnny

  Pytanie dnia #319

  Tylko liczby z totka.
 5. Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. #Zamykam.
 6. Dzięki za zgłoszenie, skarga rozpatrzona.
 7. Trenerze, wypuściłeś nie tego pokemona co trzeba? - Nie martw się, możemy to wyklepać! W tym temacie każdy gracz może zgłosić chęć odzyskania swojego pokemona, którego utracił poprzez omyłkowe wyrzucenie. Przeczytaj zasady i zastosuj się do wzoru! Wzór odzyskania pokemona: Zasady przywracania pokemonów: 1. Każdy gracz może przywrócić swojego pokemona do trzech dni od daty jego usunięcia. Posty złożone po okresie dłuższym niż trzy dni od usunięcia pokemona nie są brane pod uwagę. 2. Limit przywróconych pokemonów na konto wynosi trzy pokemony. 3. Przywrócony pokemon zawsze trafia do PC. 4. Co to podpunktu czwartego w wzorze: Johnny jest leniwy ale dobry. Ten pokemon zawsze musi być w PC - pokemony w ręce gracza nie wchodzą w grę. Najlepiej podaj byle jakiego poka 1 lvl. 5. Przywrócony pokemon nie posiada skilli! - użyj na nim Growth Stone (można go zakupić w sklepie !sklep na ostatniej stronie). 6. Gdy prośba o przywrócenie pokemona zostanie odrzucona z powodów: błędnego steamID, błędnego działu serwera, brak pokemona do zamiany w pc, podaniu złego pokemona itp, gracz ma czas na jej poprawienie do pięciu dni od daty usunięcia pokemona - po dłuższym okresie prośba o przywrócenie pokemona zostanie odrzucona trwale. Każdy post nie na temat, nietrzymający się wzoru będzie usuwany i nagradzany warnem! Pamiętajcie istnieje opcja edytuj! Lista osób która wykorzystała limit: 1. STEAM_1:0:137766409 + + - 2. STEAM_1:0:498589363 + + - 3. STEAM_1:1:115324508 + + - 4. STEAM_1:0:177671809 + + - 5.
 8. Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. A admina prosiłbym o więcej swojego zdania, bo nasuwa się tylko jedno pytania "gracze adminują czy Ty?" #Zamykam.
×
×
 • Create New...