Skocz do zawartości

Johnny

Właściciel sieci
 • Zawartość

  371
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Johnny w dniu 30 Październik

Użytkownicy przyznają Johnny punkty reputacji!

Reputacja

64 Pomocny

O Johnny

Sponsor
Właściciel Arena 1v1
Właściciel Lavender
Właściciel Viridian

Ostatnie wizyty

2508 wyświetleń profilu
 1. Johnny

  Pytanie dnia #003

  Defter ;c
 2. Johnny

  Pytanie dnia #002

  Wersje silnika bo wkurza mnie napis aktualizacji ;c
 3. Cześć trenerzy! Mikołaj zawitał na serwery pokemod! Na czas trwania mikołajek exp zwiększony o 50%! Pod komendą !mikolaj znajdziecie dostęp do specjalnego sklepu który będzie aktywny tylko w te mikołajki od 06.12 00:00 do 10.12 00:00 W sklepie tym znajdziecie limitowane przedmioty: Shiny Stone - 100 PokeCoins (max 2 szt.) - zamień zwykłego pokemona w wersję shiny! (działa na pokemony do 11lvl!)(nie działa na pokemony legendarne) Name Stone - 200 PokeCoins (max 1 szt.) - nadaj duszę swojej bestii! Shiny Loot Box - 50 PokeCoins (max 5 szt.) - wylosuj shiny pokemona spośród trzech generacji! (legendy są wykluczone z losowania) Legendary Loot Box - 150 PokeCoins (max 1 szt.) - wylosuj legendarnego pokemona!
 4. do
  Eventy opis i nagrody: Mini Event vol 1. Zadania: Zabij 250 przeciwników Zabij 100 przeciwników używając pokemona typu ice Zabij 100 przeciwników używając pokemona typu water Złap 10 pokemonów typu ice Złap 10 pokemonów typu water Nagrody: 5 poziomów karty - jeden poziom za każde ukończone zadanie!
 5. Johnny

  Pytanie dnia #001

  Nie wiem - konto już miałem stworzone przez system Więc zostałem 😆
 6. Johnny

  Trenerzy Lavender - Miesięczne nagrody za ranking

  Gratulację trzecią edycję wygrywa - Jacob
 7. Johnny

  Trenerzy Viridian - Miesięczne nagrody za ranking

  Gratulację trzecią edycję wygrywa - Mousssss
 8. Johnny

  Skarga

  Zły dział - przenoszę. Brak wzoru - zamykam.
 9. Johnny

  Październik - elita sieci

  Człowiek miesiąca: Deather Najlepszy Administrator: Deather Najlepszy Moderator sieci: Kami Najlepszy Opiekun Serwera: Youngeofficial Najlepszy Admin Serwera: gotv Najlepszy Redaktor sieci: Najlepszy Grafik sieci: Najbardziej pomocny użytkownik na sieci: Deather Najbardziej uprzejma osoba na sieci: Kami Najbardziej zaufana osoba na sieci: Kondziu Najwredniejsza osoba na sieci: Mati Największy śmieszek na sieci: Slon Najbardziej oziębły charakter: Squizu Najbardziej irytująca osoba na forum: Maniek
 10. Johnny

  viridian wh buchu

  Dzięki za zgłoszenie. Gracz gra bardzo dziwnie - samo bieganie z awka bogiem ;c jak mozna biegac patrzac przez sciagne czy ktos nie idzie ;c Gracz dostaje perma. Zamykam.
 11. Johnny

  Iphone 7 32GB

  #Zły dział #Zamykam - to nie jest portal do tego przeznaczony udaj się na jaki alliexpress lub allegro.
 12. Cześć trenerzy! Czarny piątunio zawitał na serwery z modyfikacją Pokemod! Pod komendą !black znajdziecie dostęp do specjalnego sklepu który będzie aktywny tylko w ten piątek od 16:00 do 23:59. W sklepie tym znajdziecie limitowane przedmioty dostępne tylko w czarny piątunio!!! Shiny Stone - 100 PokeCoins (max 2 szt.) - zamień zwykłego pokemona w wersję shiny! (działa na pokemony do 11lvl!)(nie działa na pokemony legendarne) Name Stone - 200 PokeCoins (max 1 szt.) - nadaj duszę swojej bestii! Shiny Loot Box - 50 PokeCoins (max 5 szt.) - wylosuj shiny pokemona spośród trzech generacji! (legendy są wykluczone z losowania)
 13. Cześć trenerzy! Zbliżamy się do zakończenia drugiego sezonu karty trenera! I z tej okazji chciałbym Wam przedstawić sezon trzeci karty trenera! Ale pokolei wpierw może szybko przedstawimy czym jest karta trenera dla osób które nie miały z nią styczności: Co to jest karta trenera? Jest to sezonowa przepustka, która pozwala zdobywać różne nagrody. Jak to działa? Karta trenera ma swój własny poziom który możemy zdobywać na 3 sposoby. W zamian za wbijanie poziomu karty, otrzymujecie nagrody (listę nagród znajdziecie niżej). Jak aktywować kartę? Kartę aktywujemy w menu (komendy: !menu lub !karta), za 500 PokeCoins. Jaka jest łączna wartość fantów w karcie? Nagrody w karcie trenera warte są 1000 PokeCoins - czyli wychodzicie 500 PokeCoinsów na czysto!. Ile aktywna jest karta? Karta aktywna jest jeden sezon, po zakończeniu sezonu poziom zeruje się. Ile trwa sezon? Sezon trwa 12 tygodni (dokładna ilość dni do zakończenia sezonu będzie widoczna w !karta). Kiedy rozpoczyna się trzeci sezon? Data rozpoczęcia trzeciego sezonu to 23-11-2018 o godzinie 23:59. Kiedy mogę zakupić kartę sezonu trzeciego? Kartę sezonu trzeciego możesz zakupić od początku trwania sezonu aż do jego samego końca. Jak zdobywać poziomy? Pierwszym sposobem na zdobywanie poziomu karty jest wykonywanie zadań. Zadania dzielą się na grupy, które odblokowują się w zależności od tygodnia sezonu. Zadania aktywują się automatycznie w momencie odblokowania się tygodnia. Przebieg zadań możemy śledzić w menu (!karta lub !zadania). Wykonanie wszystkich zadań daje nam łącznie 50 poziomów. Doświadczenie możemy zdobywać również przez expienie pokemonów. Każde 3000 doświadczenia zdobyte na pokemonie, daje 1 poziom karnetu. Tym sposobem możemy wbić 30 poziomów. Pozostałe 20 poziomów będzie można zdobyć w wydarzeniach (takich jak np. dzień dziecka). Zadania będą dobrane tak aby każdy kto chce zdobyć 100 poziom karnetu był w stanie to zrobić ("weź udział w wydarzeniu..." itp.). Nagrody w trzecim sezonie: Poziom 1 - 1x Pula shiny Poziom 10 - Dostęp VIP 7 dni Poziom 20 - 1 x Basic Booster Poziom 30 - Shiny Castform Poziom 40 - 3x Pula shiny Poziom 50 - Shiny Stone (nie działa na legendy) Poziom 60 - Shiny Celebi - Pokemon LEGENDARNY Poziom 70 - 1 x Extended Booster Poziom 80 - Dostęp Super VIP 7 dni Poziom 90 - Name Stone Poziom 100 - Shiny Rayquaza - Pokemon LEGENDARNY Bonusowa nagroda: za każdy zdobyty poziom karnetu za expienie pokemonów dostajecie +1 do miejsca w pokecenter. Łącznie do zdobycia 30 miejsc w pc. Gracze posiadający kartę trenera, będą dodatkowo nagradzani podczas większych wydarzeń. Lista zadań: Tydzień 1: - Wkrótce! Zadanie 1: Zadanie 2: Zadanie 3: Zadanie 4: Zadanie 5: Tydzień 2: - Wkrótce! Tydzień 3: - Wkrótce! Tydzień 4: - Wkrótce! Tydzień 5: - Wkrótce! Tydzień 6: - Wkrótce! Tydzień 7: - Wkrótce! Tydzień 8: - Wkrótce! Tydzień 9: - Wkrótce! Tydzień 10: - Wkrótce! Tydzień 11: - Brak zadań! Tydzień 12: - Brak zadań!
 14. Johnny

  event Kiedyś to było

  Tu już nie chodzi o zmienianie a przebudowanie większości funkcji moda gdzie większość z tych rzeczy trzeba by pisać od nowa. System pasywek musiałby być napisany od nowa plus do tego przerobienie każdego poka - bo trzeba im przerobić zmianę pasywek. Oak wymodelować i zrobić mu funkcjonalność. Wywalenie tych efektów które podałeś to przerobienie wszystkich skilli które posiadają ten efekt. Z shiny i evo to mniej już roboty. Stanowcze nie - bezsensu przerabiać tyle na jeden event gdzie będzie więcej narzekania niż radości. Bo tych starych graczy to tyle jest, że hoho.
 15. Johnny

  Skarga na admina Daxer

  Skargą została przyjęta - dzięki za zgłoszenie. Owy gracz najprawdopodobniej dostał muta za nieodpowiednią odzywkę do gracza który pytał się o skille bulbasaura. Zamykam.
×