Jump to content
 • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

  interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

  looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

  Przedstawienie karty

pIOTrek.

Użytkownik
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pIOTrek. last won the day on May 4

pIOTrek. had the most liked content!

Community Reputation

17 Neutralny

About pIOTrek.

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

167 profile views
 1. pIOTrek.

  wakacyjne SUPER GAME e-sport Białka Tatrzańska

  Biorę udział, wypatruj mnie gdzieś tam.. Czarne włosy, umięśniony z lekkim zarostem 😜
 2. pIOTrek.

  Mapy

  Jak nie działa? grałem x razy na tej mapie 😜
 3. pIOTrek.

  Banerek

  noo spoko
 4. pIOTrek.

  Grafika do serwerków

  Witam wszystkich zgromadzonych.. chciałbym jako juz ex najlepszy admin na hns powiedzieć coś od siebie.. Mianowicie mógłbym twój pomysł opisać w dwóch słowach lecz DOSTANE KOLEJNE OSTRZEŻENIE ZA PRZEKLINANIE, wiec sobie odpuszczę. Droga ziomalko! widzę, ze robisz postępy po odwyku i zaczęłaś myśleć! ( WIKTORIA BYŁA NA ODWYKU OD ALKO ) dobra koniec zbędnego pie*****nia JESTEM ZA! ~ BYŁY NAJLEPSZY ADMIN HNS pIOTREK & OBECNY NAJLEPSZY GRACZ HNS pIOTrek. pozdro
 5. pIOTrek.

  Plakieteczki

  Jak nie pijesz to myślisz ziom! Super pomysł 😜 ~ najlepszy admin hns pIOTrek.
 6. pIOTrek.

  Podanie forfeksika

  Myślę, ze ten gość mógłby zamknąć rekrutację.. wszyscy którzy złożyli podanie z wyjątkiem jednej osoby są okej.. W 100% jestem zdecydowany, ze chętnie cię zobaczę jako administratora - jestem na TAK ( nie będziesz lepszy niż ja, pozdro 😘 ) ~ NAJLEPSZY ADMIN HNS pIOTrek.
 7. pIOTrek.

  ZombieMod - Serwer.

  Świetny pomysł, ciekawe jak na niego wpadłaś moja droga dupeczko. Jestem na TAK ~ najlepszy admin hns pIOTrek.
 8. pIOTrek.

  ZOMBIE

  Witam serdecznie wszystkim zgromadzonych. Przyszedłem z nietypową propozycją a mianowicie.. przez ostatnie 2 tyg próbowałem nawiązać kontakt z ludźmi aby popytać czy byliby chętni spróbowania gry na trybie zombie. Wiele ludzi miło zareagowało na moją propozycję oraz zadeklarowali się, ze również zaproszą swoich znajomych. Mod mógłby polegać dokładnie na tym samym jak było w cs 1.6.. Z mojej strony to tyle, zachęcam do wypowiedzi na ten temat.. ~ NAJLEPSZY ADMIN HNS pIOTrek. przykład:
 9. pIOTrek.

  Podanie: IrbaN

  Jestem na TAK
 10. pIOTrek.

  Podanie na administratora xUKAYO

  Jeżeli chodzi o godzinach to nawiązywałem do tego, ze nie powinieneś dawać przykładu godzin ponieważ OPIEKUN jest od tego ps; to już na koniec - najpierw trzymałeś z hidenem bo twierdziłeś, ze masz lepszy serwer a później robiłeś mu dupe + mówiłeś,ze jest odwalony.. z mojej strony to tyle, jestem na NIE ~ najlepszy admin hns pIOTrek.
 11. pIOTrek.

  Podanie na administratora xUKAYO

  Nie znam sytuacji mówisz? byłem wiele razy na serwerze gdy zachowywałeś sie jak małolat próbujący podbijać do panienki+ostatnim razem gdy próbowałeś się wymądrzać na temat serwera, ze są bugi, jest ch**owy serwer oraz tragiczna administracja to wyłapałeś bana na tydzien i poszedłeś spłakać do leonka .. co do godzin to w żadnym stopniu nie powinieneś się tym sugerować bo masz tyle do powiedzenia na temat godzin co ja do robienia "mejkapu" mojej dziewczynie ~ tak, najlepszy admin hns pIOTrek. ( ja jestem najlepszy, nie drako )
 12. pIOTrek.

  Podanie na administratora xUKAYO

  Zdecydowanie na NIE Myślałem, ze masz troszkę honoru i pozostaniesz już do końca bez słowa na tej serwerowni.. a jednak brak poczucia winy z twojej strony. Gość najpierw chciał żeby wiara odchodziła z serwera ( namawiał ludzi do tego ) sam wiele razy powtarzał jaki ten serwer nie jest, ze ogarnie sobie inny serwer... nie wiem czy ty uważasz, ze zapomniałem o tym? hahah ŚMIECH NA SALI. JESZCZE RAZ NIE NIE NIE \ ~najlepszy admin hns pIOTrek.
 13. pIOTrek.

  Podanie o admina

  Na TAK ~ najlepszy admin hns pIOTrek.
 14. Nooo i wywowałałem WILKA Z LASU? Sarenkę z lasu.. daję przykład taki, ze odpowiadam na idiotyczne zagrania z twojej strony, przestań się upierać, ze to ja cię zaczynam bo obydwoje dobrze wiemy jak to jest.. czas dorosnąć POZDRO ~ Najlepszy admin hns pIOTrek.
×