Jump to content
 • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

  interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

  looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

  Przedstawienie karty

4FX

Grafik
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

4FX last won the day on May 6

4FX had the most liked content!

Community Reputation

29 Dobry

About 4FX

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 03/06/2002

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. 4FX

  Bannerek TeamSpeak.

 2. 4FX

  Elo

  Hejoo
 3. 4FX

  Banerek

  @MaTi raczej tak to sobie wypobrażałem. Czcionka to pogrubione Roboto.
 4. 4FX

  Grafika do serwerków

  Ładne, tylko zrobiłbym coś z tym logiem, żaby nie było tak rozmazane, a najlepiej pozbyłbym się efektu "fazy i płaskorzeźbienia".
 5. 4FX

  Banerek

  kurde, a serduszka gdzie, wstydźcie się.
 6. 4FX

  Banerek

  No średnio wyglądają te czapki świąteczne muszę przyznać... @MaTi wersja 1: wersja 2:
 7. 4FX

  Plakieteczki

  Dla ludzi, którzy prawdopodobnie przeoczyły pewne zdanie w poście "Tutaj przykładoy plakietek, które robiłem na pewną zamkniętą już serwerownię" - Plakietki zrobię dla każdej z rang dostępnej na forum, więc nie musicie się martwić
 8. 4FX

  League of Legends

  Nie ma kategorii poświęconej grze League of Legends, a założę się, że oprócz mnie grywa w nią bardzo dużo graczy.
 9. 4FX

  Pytanie dnia #156

  *Zawzwyczaj na fanpage* Siemka mam sprawę, jesteś? DLACZEGO
 10. 4FX

  UpdateMe - #1

  ahh ta argumentacja, aż się łezka w oku kręci.
 11. 4FX

  UpdateMe - #1

  Witam infinitowiczów, a szczególnie tych skakających. Jako iż nie mam co robić ze swoim życiem stwierdziłem, że czas rozpocząć nową serię postów pt. UpdateMe. Będzie ona polegać na przedstawieniu propozycji, które powinny zostać dodane/zmienione etc. na serwer. Dzisiaj przychodzę z ciekawymi pomysłami (których wcale nie ukradłem z innych serwerów). Dzisiaj skupię się na wizualnych elementach rozgrywki, ale też na ważnych aspektach gameplayu. ⦁ 1. Headboost'y i headsplashe. Boostawanie się czyjąś głową, to technika uciekania (jukowania), która wymaga ogromnej precyzji i umiejętności. Niestety koliduje ona prawdopodobnie z headsplashami (zadawanie obrażeń CT poprzez skok na głowę). Wydaję mi sie, że usunięcie headsplash'y jest dobrym pomysłem, ponieważ dlaczego niby goniący ma zginąć tylko dlatego, że nie uniknął granatu zamrażającego? Jak wiemy są ludzie, którzy tylko czekają aby zamrozić anty-terroryste i skoczyć mu na głowę, a to chyba nie na tym polega uciekanie. To tak jakbyśmy grali w ganianego w prawdziwym życiu i żeby nie dać się złapać nokałtowali byśmy przeciwnika. ⦁ 2. Nowinki i zmiany w sklepie. W sklepie moim zdaniem powinny zostać wprowadzone nowe kategorie i wprowadzona powinna zostać mała zmiana. - Zacznę może od tej małej zmiany. Mianowicie zamiana skina granatu odłamkowego, na granat dymny. Ponieważ nie ma mapy, gdzie HE Grenade jest używany, a kilka smoke'ów można natomiast znaleźć. - Nowością powinny być DROŻSZE czapki i inne akcesoria, na które pozwolić mogliby sobie Ci aktywniejści i dłużej grający gracze. Natomiast inną nowością powinny być... <werble> modele rąk! Tak to właśnie na modele rąk wszyscy oczekiwali ( ಠ ͜ʖಠ). Dodanie takich modeli musi skutkować usunięciem rękawiczek (ale moim zdaniem rękawiczki są gorsze). Fajnie, jakby do rękawiczek zostały dodane nowe modele granatów, które dostawalibyśmy razem z rękawiczkami! Na samym dole znajdziecie kilka ciekawych przykładów! To na tyle z pierwszego tematu serii UpdateMe, mam nadzieję że zostawicie reakcję za czas, który poświęciłem na tak bensensowne i długie zdania, które mają wyglądać bardziej zachęcająco. Screenshoty: Rękawiczki: Granaty: (to z 1.6, ale napewno da się jakoś zportować.) (to z 1.6, ale napewno da się jakoś zportować.) @edit znalazłem, że niby się da: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=286514 screenshoty dostępne na: https://gamebanana.com/
 12. 4FX

  Plakieteczki

  Zabije Cie przysięgam.
 13. 4FX

  Niewidzialność

  Szkoda, że nie myślisz o graczach, którzy dopiero zaczynają i ich pokemony są na niskim poziomie, a o jakiś pasywkach już nie wspomnę... Sam widziałem jak Ci gracz praktycznie niewidzialny przelatywal nad głową i nie miałes nawet szansy go zauważyć. Gram w cs'a nie od tygodnia i dobrze wiem, że nie mam problemu z zauwazeniem przeciwnika. Problem w tym, że Ci gracze dodatkowo latają co powoduje, że często są NIEMOŻLIWI do zauważenia.
 14. 4FX

  Pytanie dnia #154

  Byłem w restauracji z fastfoodami i mój kebab na cienkim z ostrym sosikiem miał prawie surowe, zimne mięso, a sos nawet nie smakował jak mieszany.
 15. 4FX

  ZombieMod - Serwer.

  COD i Diablo Mod raczej nie dadzą korzyści. Mamy już pokemoda, który ma podobne mechaniki. Poza tym takich serwerów jest dużo. (no może nie diablo), ale leonek sam wiesz jak skończyło diablo na SGO.
×