Skocz do zawartości

Edżor

Użytkownik
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez Edżor

 1. Edżor

  Podanie na moderatora I HappyTwist

  Jeżeli poprawisz punkty z 5 zdaniami tak, by nie wyglądały jak robione na "odwal się", to rozpatrzę podanie.
 2. Edżor

  Podanie na moderatora WaRvlck

  Minimum 5 zdań. Czego nie zrozumiałeś? Jeżeli poprawisz punkty z 5 zdaniami tak, by nie wyglądały jak robione na "odwal się", to rozpatrzę podanie.
 3. Edżor

  Podanie o Moderatora Kaaarl

  Przeczytaj DOKŁADNIE WSZYSTKO we wzorze podania, bo czegoś Ci tu brakuje. Bez tej brakującej linijki, która świadczy że nie przeczytałeś wszystkiego, nie rozpatrzymy podania.
 4. Edżor

  Rekrutacja na Admina

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Edżor

  Podanie o Moderatora | HappyTWIST

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Edżor

  Podanie o Moderatora | HappyTWIST

  Jest napisane "minimum 5 zdań", nie zrozumiałeś czegoś? Popraw to i załóż nowy temat, nie nakładam odstępu czasu między podaniami więc możesz to zrobić od razu.
 7. Edżor

  Skarga na Właściciela

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Edżor

  Podanie na admina - m0dzel

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej Zapoznaj się jak masz się do tego przygotować LINK Zapraszamy na nas serwer TeamSpeak3 Na zgłoszenie się na rozmowę masz 24 godziny od rozpatrzenia podania. Rozmowy Prowadzone są co dziennie w godzinach 18:00 do 21:00. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Edżor

  Odwołanie od Bana - Greedy

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Edżor

  Odwołanie od bana

  Temat w dziale o UB nie ma żadnej mocy prawno / regulaminowej do działania w temacie skargi. Załóż temat w odpowiednim dziale i tam objaśnij całą sytuację. Przewidywany czas bana już dawno przeminął. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Edżor

  Skarga na gracza Squizu

  Popieram właściciela. Cały czas wdawałeś się w kłótnie, niekiedy zachowywałeś się jak buc. Administrator powinien cechować się wzorowym zachowaniem. A wszelkie pyskówki, wyzwiska i próby "przykozaczenia" tylko działają na niekorzyść, bo takie zachowanie jedynie poniża osobę od której pochodzą. Pomijając już fakt, że nic nie wnoszą. Podsumowując, zarówno gracze jak i administracja ma się stosować do regulaminu. Dotyczy to również powszechnie przyjętych zasad dobrych manier i kulturalnego zachowywania się. Wszelkie działania mające na celu ubliżenie, wyzwanie, poniżenie będą pociągnięte do odpowiedzialności i odpowiednio karane, bez względu na status osoby od której są kierowane.
 12. Edżor

  Skarga na gracza Squizu

  Wklej tu dowody które uznajesz za wnoszące najwięcej do skargi.
 13. Edżor

  Osoby do gierki

  Siema, w temacie podajemy swoje nicki z epic, żeby można było łatwo znaleźć osobę do grania Nickname: Edzor
 14. Edżor

  liczymy do 1000

  54
 15. Edżor

  Unban

  Na przyszłość: Bycie bucem i nieprawidłowe zachowanie wpływa na atmosferę panującą na serwerze, więc nie będzie traktowane i odpowiednio karane.
 16. [ Reset rang 10.10.2018 ] Z tej okoliczności na serwerze Only Mirage zorganizowany został konkurs! Do zdobycia 3 x VIP oraz 2 x SVIP! Co należy zrobić aby wygrać? Grać na naszym serwerze! Trzy pierwsze osoby, które zdobędą 10000 Punktów w rankingu otrzymają tytuł VIP na miesiąc! Dwie pierwsze osoby, które zdobędą 15000 Punktów w rankingu otrzymają tytuł SVIP na miesiąc! Konkurs trwa od dnia ogłoszenia konkursu, tj. 10.10.2018 do rozdania puli nagród. Każdy ma równe szanse. Wystarczy być aktywnym na Naszym serwerze. Powodzenia! W celu weryfikacji zdobycia określonej liczby punktów i po odbiór nagrody prosimy o kontakt z Właścicielem lub Opiekunem serwera.
 17. Edżor

  Skarga na Moderatora SquiZu

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 18. Grałem w Maple od 2004. Najpierw GMS, potem EMS. Ta gra w 2 wymiarach zawsze miała coś w sobie.
 19. Edżor

  Podanie o moderatora

  Drugi raz skopiowałeś podanie użytkownika @TeenOrgasm. Jest to wyraz braku szacunku do Jego osoby, pracy którą włożył w napisanie podania oraz całej społeczności serwera. Z racji tego, że takie zachowanie nie jest w żadnym stopniu akceptowalne przez administrację dostajesz ostatnie ostrzeżenie. Następna próba oszustwa skończy się całkowitym zakazem składania podań. Jeżeli Twoje następne podanie zostanie napisane przez Ciebie nie zostanie ono z automatu odrzucone z powodów jak dwa poprzednie. Nie zmarnuj swojej szansy.
 20. Edżor

  Palisz e-p Jakie? Pochwal sie!

  Nigdy więcej akumulatorków, zacznę od tego. Akumulatorki szybko tracą na sprawności, gubią pojemność, dlatego szanuje za każdego moda na ogniwach. A to że napisałeś jedynie smak liquidu to dużo wszystkim daje, bo przecież tylko jedna firma robi liquidy co nie? Epety kopce od 7 lat, liquidy jakie pierwotnie jarałem to wszelkie BM 24mg bo mało co było wtedy na rynku. Na stałe zostałem przy CBDPlus, czyli liquidach wzbogaconych o ekstrakt z konopii, wspomniany w nazwie CBD. Mocna mięta 18mg z tej firmy jest świetna, pół roku jechałem tylko na tym. <--- CBDPlus Jednakże moim faworytem na wszeczasy pozostają liquidy "Malaysian Juice". Mega smaczne i zaspokajają apetyt. Szczególnie eukaliptus, brzoskwinia, wiśnia i inne fruit mixy. <--- Malysian Juice A co do fajunów to sporo tego było. Ale ostatnia trójka to "Ego One Mega", "Wismec RX mini" i obecny "Wismec RX 3" <--- Ego One Mega. Dobry na 0.2 ohmowiej grzałce, ale przycisk się wyrabia po ok. roku użytkowania. < -- Wismec RX Mini. Super się sprawdza, ale z czasem brak mocy i akumulatorek krótko trzyma. < --- Wismec RX 3. Trzy ogniwa, moc do 300W i duży zbiornik. Chyba się z nim ożenie. No, także jak ktoś szuka pomocy przy kopceniu to walić śmiało, trochę czasu już w temacie siedzę.
 21. Edżor

  podanie na admina

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Powody z których twoje podanie mogło zostać odrzucona : - Nie masz więcej niż 17 lat - Twoje podanie jest krótkie - Nie podałeś prawidłowego SteamID64 - Nie spełniasz innych oczekiwań administracji. Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom
 22. Edżor

  Podanie o Moderatora | TeenOrgasm

  ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Zapraszamy na krótką rozmowę na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom
 23. Edżor

  [Corel] Projekt domu

  Hejo. Wrzucam swój pierwszy projekt w grafice wektorowej, dokładniej w programie Corel. Według profesorka z UKW "Praca na 4.5 , ale zwolnienia z sesji nie będzie" :@.
 24. Edżor

  podanie o moderatora na only mirage

  Nie spełniasz wszystkich wymagań aby zostać adminem. Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 25. Edżor

  podanie o moderatora na only mirage

  Nie spełniasz wymagań, podanie napisane na odwal. Jestem na NIE.
×