Jump to content
 • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

  IP: 145.239.133.23:27015

  Info
 • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

  IP: 145.239.133.23:27021

Edżor

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Edżor last won the day on November 8 2018

Edżor had the most liked content!

Community Reputation

14 Neutralny

1 Follower

About Edżor

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 01/13/1997

Recent Profile Visitors

1107 profile views
 1. Grałem w Maple od 2004. Najpierw GMS, potem EMS. Ta gra w 2 wymiarach zawsze miała coś w sobie.
 2. Nigdy więcej akumulatorków, zacznę od tego. Akumulatorki szybko tracą na sprawności, gubią pojemność, dlatego szanuje za każdego moda na ogniwach. A to że napisałeś jedynie smak liquidu to dużo wszystkim daje, bo przecież tylko jedna firma robi liquidy co nie? Epety kopce od 7 lat, liquidy jakie pierwotnie jarałem to wszelkie BM 24mg bo mało co było wtedy na rynku. Na stałe zostałem przy CBDPlus, czyli liquidach wzbogaconych o ekstrakt z konopii, wspomniany w nazwie CBD. Mocna mięta 18mg z tej firmy jest świetna, pół roku jechałem tylko na tym. <--- CBDPlus Jednakże moim faworytem na wszeczasy pozostają liquidy "Malaysian Juice". Mega smaczne i zaspokajają apetyt. Szczególnie eukaliptus, brzoskwinia, wiśnia i inne fruit mixy. <--- Malysian Juice A co do fajunów to sporo tego było. Ale ostatnia trójka to "Ego One Mega", "Wismec RX mini" i obecny "Wismec RX 3" <--- Ego One Mega. Dobry na 0.2 ohmowiej grzałce, ale przycisk się wyrabia po ok. roku użytkowania. < -- Wismec RX Mini. Super się sprawdza, ale z czasem brak mocy i akumulatorek krótko trzyma. < --- Wismec RX 3. Trzy ogniwa, moc do 300W i duży zbiornik. Chyba się z nim ożenie. No, także jak ktoś szuka pomocy przy kopceniu to walić śmiało, trochę czasu już w temacie siedzę.
 3. Hejo. Wrzucam swój pierwszy projekt w grafice wektorowej, dokładniej w programie Corel. Według profesorka z UKW "Praca na 4.5 , ale zwolnienia z sesji nie będzie" :@.
 4. Siema, w temacie podajemy swoje nicki z epic, żeby można było łatwo znaleźć osobę do grania Nickname: Edzor
 5. czesc

  1. LaGrinder#2115

   LaGrinder#2115

   dodaj na steam lagrinder napisze ci cos

    

 6. A kto umarł ten nie żyje
 7. Edżor

  Zbiórka dla Echa

  Od zbiórek na różne cele są dedykowane stronki, tam może Ci się bardziej poszczęści. Osobiście widzę, że robisz dużo dobrego i wspomógłbym szczytny cel Przy okazji, nazwa tematu jest trochę myląca. Myślałem o zbiórce na jakąś operację czy coś
×
×
 • Create New...