Jump to content
 • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

  IP: 145.239.133.23:27015

  Info
 • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

  IP: 145.239.133.23:27021

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/14/19 in all areas

 1. 4 points
  Witam. Ostatnio słyszałem i widziałem że na pokemodzie dzieją się "dziwne rzeczy" z naszą administracją. Znikąd pojawiają się nowi admini ( @Prawy i @Balarads) co moim jak i wielu graczy zdaniem jest wprowadzeniem na serwer nieładu. Osobiście uważam że w tym momencie został wprowadzony totalitaryzm na serwer i gracze tracą głos do czegokolwiek. Nawet do wyboru przedstawicieli serwera. (czyt. Adminów) Więc czy moglibyśmy (jako gracze serwera) dowiedzieć się jakim prawem ci dwaj Panowie otrzymali range wyższą? Dlaczego nie zostało uzgodnione to z graczami? Czy aktualnie dział rekrutacji nie powinien zostać usunięty, ponieważ nie ma on już sensu?Czy to nie była pewnego rodzaju "Faworka"? Chciałbym również dodać że pan @Balarads nie ma przegranych 50h na Lavenderze. Prosiłbym Właścicieli ( @Johnny oraz @Deather) jak i opiekuna ( @dizorox ) o wyjaśnienie.
 2. 3 points
  Oj Mamut, Mamut. Powiem ci coś w tajemnicy, ale nikomu nie mów ok? Zdanie osób, które piszą pod podaniem "+1" "Jestem na Tak" bez podania żadnego sensownego uzasadnienia takiego działania od zawsze są od razu ignorowane. Tylko pamiętaj to tajemnica. Od jakiegoś czasu jak wchodziłem, na serwer sprawdzałem, administracje na swój Gołembiowy sposób . I wiesz co ci o nich powiem? Żaden z nich nie reagował na nic mieli głęboko w dupie, że obrażałem 3/4 serwera i nie raz nie dwa ich samych. Żadnego upomnienia, ostrzeżenia, nic. Jedynie reagowali, wtedy gdy im się powiedziało, żeby coś zrobili z daną osobą i to też nie zawsze. I tu wchodzą Bala i Prawy ubrani cali na biało którzy udowadniają że jednak da się takie rzeczy zrobić. Wystarczyło 5min po tym jak wszedłem i oni byli w administracji, żeby usłyszeć magiczne dawno zapomniane upomnienie. Więc nawet jak zostali wybrani w niestandardowy sposób, to uważam to że to jedna z lepszych decyzji o ile nie najlepsza, jaką Dizorox zrobił w swoim nudnym życiu. I jeszcze jedno, od kiedy admin ma wiedzieć dosłownie wszystko? Najlepszym aktualnym przykładem są shiny poki na serwerze. Nawet Dizorox miłościwe panujący opiekun nie wie jak je złapać. Więc idąc twoim tokiem myślenia, powinno się go wywalić na zbity pysk. Co akurat popieram. #DizoNieWieNicOShinyWywalićGo W ogóle czemu wy tak wchodzicie w dupę Fixowi? Oczywiście sam nie mam nic do Fixa, ale zastanawia mnie to.
 3. 3 points
  Opiekun z góry nie ma narzuconego sposobu naboru ludzi na stanowisko admina. Sam parę razy wybrałem ludzi poprzez zgłoszenie swojej kandydatury na innej platformie. Co do działu rekrutacji to musisz sam przyznać, że 80% komentarzy jest bezsensowna bo nic Ci nie wnosi do kandydata - jak go nie znasz co to weźmiesz bo 3-4 osoby napisały +1? - Bezsens. haha rly? Tego miałem nie komentować ale nooo. Nie raz oglądało się demko, żeby poznać kandydata - a na demko tylko "tryb żebrania o pozytywy pod podaniem - ON". Gracze nigdy nie mieli głosu (własnego głosu) bo większość - czytaj 90% ma to po dziurki w nosie - nie wchodzi wgl na forum. Mają zero własnego zdania bo ten powiedział tak a ten tak a ten da mi poka za to. I nie dziwię się dizo'wi, że podjął taką decyzje bo sam go do tego zmusiłem. Poprzedni admini robili sobie co chcieli - swojego nie zbanowali a co lepsze byli na każdy rozkaz innego gracza, to ja pozdrawiam taką administracje. Sam bym wolał kogoś kto mniej siedzi ale ogarnie i interesuje się tym co się dzieje na serwerowni.
 4. 3 points
  Dział rekrutacji to miejsce gdzie gracze przedstawiają chęć zostania adminem. Jako opiekun muszę wybietać administrację z powody braku odpowiednich kandydatów zgłaszających się na forum wybrałem moim zdaniem najlepszych kandydatów. Obecnie miało wylecieć 2 adminów ,wyleciał 1 a drugi ma ostatnią szansę. Z tego powodu musiałem wybrać nowych. Jak pisałem wyżej musiałem wybrać nowych adminów z dnia na dzień bo nie zostawie wardka jako jedynego serwera. Odnośnie prawa głosu graczy nigdy nie brałem poduwagę pozytywnych wupowiedzi pod podaniem typu "+1" , "dobry nadaje się". Pod podaniami szukałem opini o kandydacie typu negatywnego, czegoś czego jeszcze nie wiedziałe typu "wyzuwa graczy" itp. Odnośnie faforki czy poda ktoś jakieś złe informacje na temat Prawego, Bali ? Każdy ma staż na serwerze i każdy jest obeznany z pokemodem. Z spędzonego z nimi czasu wydaję mi się, że nie są toksyczni itp. Grał wczesniej jeśli chodzi ci o straż, a jeśli chodzi ci o obecne godziny to mam z nim umowę, że jeśli nie spełni wymaganych godzin wywalam go bez ostrzeżenia.
 5. 2 points
  Dobra tak więc zaczne od wypowiedzi Dizo. Czyli przyznajesz że gracze nie mają prawa głosu. Heh (patrząc na przykład Fixa to pierwsze podanie było sporo odzewu na tak. W drugim również a dopiero w trzecim ludziom się odechciało.) Dodam że nie każdy gracz ma jakieś wady więc czemu odrzucasz wypowiedzi pozytwyne? Hmm? Jakbyś zapytał ludzi na pewno by się coś znalazło. Ale jednak postanowiłeś to olać. Staż stażem wiele osób takowy posiada. I wiele osób mogło by ich zastąpić. Lecim do wypowiedzi Johnnego Przyznaje te wypowiedzi nie mają sensu. Lecz hm... spójrzmy na poprzednie podania Fixa. Dopiero za 3 razem ludzie zaczęli masowo pisać "+1" bo już nie wierzą w to co się dzieje. I tak btw nie wierzę że Dizo nie zna osób grających dłużej niż 50h na pokemodzie. A raczej startują tylko takie osoby. Nie każdy taki jest. Są osoby które za wszelką cenę chcą "wygrać" i dopuszczają się takich zachowań. Ale najczęściej takie osoby odpadają tak czy siak. Od dawna (po za sharinganem) nie spotkałem się z sytuacją że ktoś żebra/ rozdaje poki. (Chociaż co ja tam wiem zrobiłem sobie tylko 2 tyg przerwy) Czyli mówisz że 9/10 osób aktywnie wypowiadających się pod podaniami był marionetkami? Wypraszam sobie. Mało kto na to idzie. Tym bardziej nie 90% Przyznaje że poprzedni admini (po za wardkiem) robili co chcieli. Róznego rodzaju sojusze, brak odpowiedzialności za skargi na forum, niechęć do oglądania demek jak już się taka osoba wzięła za skargi (i rozdawała bany jak leciało) Ale nie mogę zgodzić się żę dizo postąpił dobrze. Nawet nikogo nie spytał (mówie o graczach) o ich opinii na ten temat. A tu żeby balardsowi nie było smutno Heh a jednak nie wszystko ogarniasz. Od reworka jest jeden pok który respi. Teraz zauważyłem edit balardsa więc.... Sam bym sie chciał tego dowiedzieć? Nikt nie rozumie tego. Cały serwer jest do niego pozytywnie nastawiony więc....
 6. 2 points
  ZAPRASZAM DO OGLADANIA I WSPIERANIA SAO.WBIJAM.PL TO KOZAKI ELO
 7. 2 points
  Yhy ciekawe rozumiem ale po jakiego grzyba podajesz nieprawdziwe informację { w tym okłamujesz innych graczy } odnośnie twojego numeru telefonu a co najlepsze okazuje się że jest on do jakiejś ambasady Polski w Japonii??? Fakt jest to na wielu różnych stronach napisane i w ogóle ale nie wszyscy gracze grający na owych serwerach infinitycore.pl wiedzą do kogo skierowany jest ten numer? Według mnie straszna głupota a za głupie zachowania się płaci. #Ban zasłużony
 8. 1 point
  Myślisz że ja tego nie wiedziałem? Mówiłem o postach z uzasadnieniem. Hm wbijałeś na swoim koncie? Ludzie wolą nie reagować jak mają do czynienia z kimś z rangą wyższą/rzadką. O wow jedno czy dwa upomnienia. Osoby które zebrały się na odwage "uspokoić" kogoś z rangą wyższą. Jak poświęcałem tutaj większość swojego czasu robiłem to samo upominałem ludzi i jakoś takowej nagrody w postaci admina nie otrzymałem. Haha Nic nie powiedziałem o wywaleniu osób z administracji które czegoś nie wiedzą. Napisałem tylko jedną smieszną (według mnie) sytuacje którą zauważyłem na serwerze. Co masz na myśli? Poprostu uznałem go za przykład. Zawsze mogłem dać kogoś innego ale mało kto ma według mnie prawie nieskazitelną opinie na Lavenderze. Tak btw on z tym nie ma żadnego problemu
 9. 1 point
  Tez mnie to Śmieszny fixu który zasługuje na admina pisząc podanie przegrywa z ludźmi którzy nawet nie raczyli napisać podania do prawego nic nie mam (bo gra na serwie i cos tam wie tylko ten brak podania) ale @Balarads chłop nie ma przegranych godzin na serwie ma admina wątpie ze on ma jakie kolwiek pojęcie o modzie.
 10. 1 point
 11. 1 point
  siema dajcie mu właściciela a nie admina bo to giga koks
 12. 1 point
  +5 Bardzo aktywny i dojrzały emocjonalnie gracz.
 13. 1 point
  Takie mieszane uczucia mam. Na serwerku dużo siedzi to prawda, coś tam się udziela ale jakoś bardzo się według mnie nie wyróżnia. No ale szanse zawsze można dać. No i swoją drogą wreszcie ktoś kto lekko pokolorował swoje podanie przez co jest ładniejsze!
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
  Jeśli nie fixu to kto? On zna tego moda lepiej niż 99% graczy.
 17. 1 point
 18. 1 point
  Yyy jestem na tak ale jak już pisałeś dwa razy podanie i zostało odrzucone to może według Opiekuna to stanowisko nie dla Ciebie?
 19. 1 point
 20. 0 points
  Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.
 21. 0 points
  Pff, tylko pierwsze sao szanuje.
 22. 0 points
  1. Twoje steamID:STEAM_1:0:498589363 2. Pokemon:Charizard 48 3. Przybliżona data usunięcia:14.10.2019 4. Pokemon z pc za którego mam go wymienić:elekid 1 Edit Johnny: Pokemon został przywrócony, pamiętaj: pok znajduje się w PC. użyj na nim growth stone Tak btw pok miał 59lvl przy wywaleniu Trochu się jebłeś
×
×
 • Create New...