Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 24.03.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Witam. Pewnie wielu z Was zastanawiało się jak sprawdzić ile się ma FPSów w Hurtworldzie? Istnieje pewna komenda. A więc jak to zrobić? To proste, najpierw włączamy konsolę (F1), następnie wpisujemy debug 1 Jeśli chcemy je wyłączyć to wpisujemy w konsoli (F1) debug 0
 2. 2 punkty
  Z okazji wbicia 1000 subów organizuje giveaway na dowolną grę do 35 euro Chcesz wziąć udział? Pisz w komentarzu propozycję gry, jaką chciałbyś dostać. UWAGA! Giveaway jest dla STAŁYCH widzów, zatem zapraszamy do uczestnictwa w live'ach Jopka. Gra zostanie przyznana na którymś z nich . Propozycje składacie w tej grupie : http://steamcommunity.com/groups/JopekTVLIVE/discussions/0/2949168687324594892/
 3. 1 punkt
  Latanie pojazdami to najbardziej zaawansowane i najtrudniejsze do wykonania zagranie i dlatego też zasługuje ono na odrębną stronę w naszym poradniku. Do korzystania z tej funkcji potrzebny jest dopalacz i najlepiej byłoby żeby jego pasek był maksymalnie naładowany, co pozwoli ci na wydłużenie czasu lotu. Musisz rozpocząć od wykonania zwykłego lub (lepszy pomysł) podwójnego skoku i następnie będąc jeszcze w powietrzu przytrzymać przycisk/klawisz odpowiedzialny za aktywację dopalacza. To nie wszystko, bo po tym jak rozpoczniesz lot możesz go w ograniczonym zakresie kontrolować dzięki wychylaniu gałki analogowej lub wciskaniu klawiszy kierunkowych. Czyli jeśli chcecie w górę polecieć musicie wcisnąć przycisk S, a następnie kontrolujecie lot przyciskami A,D Efekt: Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności w lataniu to konieczne zainteresuj się samouczkami z kategorii Aerial, w których do rozegrania są różnorakie lekcje polegające na docieraniu do wysoko lecących piłek. Nie przejmuj się oczywiście jeśli tylko znikomy procent podejmowanych prób lotu kończy się zamierzonym efektem, bo jest to część gry, w której musisz nabrać po prostu doświadczenia oraz wyczucia pojazdu i fizyki zachowań piłki. Co do zastosowań latania z dopalaczem, zagranie to może być wykorzystywane zarówno w celach ofensywnych jak i defensywnych. W obu tych przypadkach Twoim głównym dążeniem powinno być dotarcie do wysoko lecącej piłki zanim dokonają tego inni gracze, czy po to żeby wysłać piłkę w stronę bramki przeciwnika czy żeby oddalić zagrożenie pod własną bramką. Uwaga - Jeśli chcesz bardzo wysoko latać to możesz łączyć to zagranie z jeżdżeniem po ścianach i odbić się od ściany na przykład po znalezieniu się niedaleko sufitu. Ale to już w późniejszej fazie, gdy nauczycie się kontrolować wasz pojazd. MaTi.
 4. 1 punkt
  Karaoke edycja II Cześć, Chciałbym was zaprosić na event Karaoke edycja II, który odbędzie się dnia 31-03-2018r godzina 19:00. W evencie może brać każdy udział! Zapisy otworzymy dziś o godzinie 15:00. Zapisywać można się w strefię Konkursy " Zapisy Karaoke ". Jury Prowadzący: @MaTi http://steamcommunity.com/id/MaTi1332/ Jury: @Johnny http://steamcommunity.com/id/Ashios Jury: KrzyWho -M- http://steamcommunity.com/id/Ziomeq1993 Jury: Nagrody 1 miejsce: Specjalna ranga TeamSpeak3 " 1 miejsce GGspeak.pl ", Dowolona Gra/Skin do 20zł , VIP na dowolny serwer(30 Dni), VIP na TeamSpeaku (30Dni), odznaka na forum 2 miejsce: Specjalna Ranga TeamSpeak3 " 2 miejsce GGspeak.pl ", VIP na dowolny serwer (30Dni) , VIP na TeamSpeaku(30Dni) 3 miejsce: Specjalna Ranga TeamSpeak3 " 3 miejsce GGspeak.pl ", VIP na TeamSpeaku (30Dni) Uwaga! - Nie wstawienie się na event = ban na 7 dni na TeamSpeak'u. KONKURS KARAOKE ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA SOBOTE (31.03)
 5. 1 punkt
  Cześć, z racji tego ze trzeba rozruszać ten dział wrzucam mój ostatni montaż z GTA V w którym razem z Johnnym i Aventesem "zdoniliśmy pare spotów" Co myślicie? Styka?
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Na tak +miły +pomocny +staż +ogarnia +wszyscy go lubią +aktywny
 8. 1 punkt
  Neutral ale bardziej na tak +staż +miły +/- wiek -składka
 9. 1 punkt
  jestem na tak bo jest Rozsądny tylko popraw aktywnosc bo w ostatnich tygodniach cie az tyle niewidzialem
 10. 1 punkt
  jestem na tak + mily +nie wyzywa
 11. 1 punkt
  Ale to jest zajebiste.
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Muzyczka 10/10, nie ma za co
 14. 0 punktów
  deather to ogólnie dobre montaże robi
×