Jump to content
 • Nowy serwer Pokemod na IC - Saffron

  IP: 145.239.133.23:27015

  Info
 • Nowy serwer na IC - Paintball CTF

  IP: 145.239.133.23:27021

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/21/19 in all areas

 1. 5 points
  Cześć, jak wiemy pokemony shiny są rzadką zdobyczą w pokemonach, u nas z kolei jest odwrotnie - pokemony normalne występują rzadziej niż pokemony shiny. Obecny system shiny "pula" - zostanie wycofany i zmieniony na inny. Nowy system zmieni całkowicie sposób zdobywania shiny pokemonów. Pula shiny zostanie wycofana dnia: 11.10, godzina 16:00. Macie równy tydzień na wykorzystanie zaległej puli (niewykorzystana pula przepadnie!) Nowy system będzie niejawny. Wraz z aktualizacją nowego systemu shiny ze sklepu znikną shiny stone (posiadane shiny stone w ekwipunku pozostaną aż nie zostaną użyte!). Okres oczekiwania między pulami został skrócony z 2 godzin do 30 minut.
 2. 4 points
  Witam. Ostatnio słyszałem i widziałem że na pokemodzie dzieją się "dziwne rzeczy" z naszą administracją. Znikąd pojawiają się nowi admini ( @Prawy i @Balarads) co moim jak i wielu graczy zdaniem jest wprowadzeniem na serwer nieładu. Osobiście uważam że w tym momencie został wprowadzony totalitaryzm na serwer i gracze tracą głos do czegokolwiek. Nawet do wyboru przedstawicieli serwera. (czyt. Adminów) Więc czy moglibyśmy (jako gracze serwera) dowiedzieć się jakim prawem ci dwaj Panowie otrzymali range wyższą? Dlaczego nie zostało uzgodnione to z graczami? Czy aktualnie dział rekrutacji nie powinien zostać usunięty, ponieważ nie ma on już sensu?Czy to nie była pewnego rodzaju "Faworka"? Chciałbym również dodać że pan @Balarads nie ma przegranych 50h na Lavenderze. Prosiłbym Właścicieli ( @Johnny oraz @Deather) jak i opiekuna ( @dizorox ) o wyjaśnienie.
 3. 3 points
  Oj Mamut, Mamut. Powiem ci coś w tajemnicy, ale nikomu nie mów ok? Zdanie osób, które piszą pod podaniem "+1" "Jestem na Tak" bez podania żadnego sensownego uzasadnienia takiego działania od zawsze są od razu ignorowane. Tylko pamiętaj to tajemnica. Od jakiegoś czasu jak wchodziłem, na serwer sprawdzałem, administracje na swój Gołembiowy sposób . I wiesz co ci o nich powiem? Żaden z nich nie reagował na nic mieli głęboko w dupie, że obrażałem 3/4 serwera i nie raz nie dwa ich samych. Żadnego upomnienia, ostrzeżenia, nic. Jedynie reagowali, wtedy gdy im się powiedziało, żeby coś zrobili z daną osobą i to też nie zawsze. I tu wchodzą Bala i Prawy ubrani cali na biało którzy udowadniają że jednak da się takie rzeczy zrobić. Wystarczyło 5min po tym jak wszedłem i oni byli w administracji, żeby usłyszeć magiczne dawno zapomniane upomnienie. Więc nawet jak zostali wybrani w niestandardowy sposób, to uważam to że to jedna z lepszych decyzji o ile nie najlepsza, jaką Dizorox zrobił w swoim nudnym życiu. I jeszcze jedno, od kiedy admin ma wiedzieć dosłownie wszystko? Najlepszym aktualnym przykładem są shiny poki na serwerze. Nawet Dizorox miłościwe panujący opiekun nie wie jak je złapać. Więc idąc twoim tokiem myślenia, powinno się go wywalić na zbity pysk. Co akurat popieram. #DizoNieWieNicOShinyWywalićGo W ogóle czemu wy tak wchodzicie w dupę Fixowi? Oczywiście sam nie mam nic do Fixa, ale zastanawia mnie to.
 4. 3 points
  Opiekun z góry nie ma narzuconego sposobu naboru ludzi na stanowisko admina. Sam parę razy wybrałem ludzi poprzez zgłoszenie swojej kandydatury na innej platformie. Co do działu rekrutacji to musisz sam przyznać, że 80% komentarzy jest bezsensowna bo nic Ci nie wnosi do kandydata - jak go nie znasz co to weźmiesz bo 3-4 osoby napisały +1? - Bezsens. haha rly? Tego miałem nie komentować ale nooo. Nie raz oglądało się demko, żeby poznać kandydata - a na demko tylko "tryb żebrania o pozytywy pod podaniem - ON". Gracze nigdy nie mieli głosu (własnego głosu) bo większość - czytaj 90% ma to po dziurki w nosie - nie wchodzi wgl na forum. Mają zero własnego zdania bo ten powiedział tak a ten tak a ten da mi poka za to. I nie dziwię się dizo'wi, że podjął taką decyzje bo sam go do tego zmusiłem. Poprzedni admini robili sobie co chcieli - swojego nie zbanowali a co lepsze byli na każdy rozkaz innego gracza, to ja pozdrawiam taką administracje. Sam bym wolał kogoś kto mniej siedzi ale ogarnie i interesuje się tym co się dzieje na serwerowni.
 5. 3 points
  Dział rekrutacji to miejsce gdzie gracze przedstawiają chęć zostania adminem. Jako opiekun muszę wybietać administrację z powody braku odpowiednich kandydatów zgłaszających się na forum wybrałem moim zdaniem najlepszych kandydatów. Obecnie miało wylecieć 2 adminów ,wyleciał 1 a drugi ma ostatnią szansę. Z tego powodu musiałem wybrać nowych. Jak pisałem wyżej musiałem wybrać nowych adminów z dnia na dzień bo nie zostawie wardka jako jedynego serwera. Odnośnie prawa głosu graczy nigdy nie brałem poduwagę pozytywnych wupowiedzi pod podaniem typu "+1" , "dobry nadaje się". Pod podaniami szukałem opini o kandydacie typu negatywnego, czegoś czego jeszcze nie wiedziałe typu "wyzuwa graczy" itp. Odnośnie faforki czy poda ktoś jakieś złe informacje na temat Prawego, Bali ? Każdy ma staż na serwerze i każdy jest obeznany z pokemodem. Z spędzonego z nimi czasu wydaję mi się, że nie są toksyczni itp. Grał wczesniej jeśli chodzi ci o straż, a jeśli chodzi ci o obecne godziny to mam z nim umowę, że jeśli nie spełni wymaganych godzin wywalam go bez ostrzeżenia.
 6. 3 points
  Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. A admina prosiłbym o więcej swojego zdania, bo nasuwa się tylko jedno pytania "gracze adminują czy Ty?" #Zamykam.
 7. 3 points
  Zapraszamy na nowy serwer Paintball CTF którego opiekunem i technikiem jest Mamut! Adres IP: 145.239.133.23:27021
 8. 2 points
  Dobra tak więc zaczne od wypowiedzi Dizo. Czyli przyznajesz że gracze nie mają prawa głosu. Heh (patrząc na przykład Fixa to pierwsze podanie było sporo odzewu na tak. W drugim również a dopiero w trzecim ludziom się odechciało.) Dodam że nie każdy gracz ma jakieś wady więc czemu odrzucasz wypowiedzi pozytwyne? Hmm? Jakbyś zapytał ludzi na pewno by się coś znalazło. Ale jednak postanowiłeś to olać. Staż stażem wiele osób takowy posiada. I wiele osób mogło by ich zastąpić. Lecim do wypowiedzi Johnnego Przyznaje te wypowiedzi nie mają sensu. Lecz hm... spójrzmy na poprzednie podania Fixa. Dopiero za 3 razem ludzie zaczęli masowo pisać "+1" bo już nie wierzą w to co się dzieje. I tak btw nie wierzę że Dizo nie zna osób grających dłużej niż 50h na pokemodzie. A raczej startują tylko takie osoby. Nie każdy taki jest. Są osoby które za wszelką cenę chcą "wygrać" i dopuszczają się takich zachowań. Ale najczęściej takie osoby odpadają tak czy siak. Od dawna (po za sharinganem) nie spotkałem się z sytuacją że ktoś żebra/ rozdaje poki. (Chociaż co ja tam wiem zrobiłem sobie tylko 2 tyg przerwy) Czyli mówisz że 9/10 osób aktywnie wypowiadających się pod podaniami był marionetkami? Wypraszam sobie. Mało kto na to idzie. Tym bardziej nie 90% Przyznaje że poprzedni admini (po za wardkiem) robili co chcieli. Róznego rodzaju sojusze, brak odpowiedzialności za skargi na forum, niechęć do oglądania demek jak już się taka osoba wzięła za skargi (i rozdawała bany jak leciało) Ale nie mogę zgodzić się żę dizo postąpił dobrze. Nawet nikogo nie spytał (mówie o graczach) o ich opinii na ten temat. A tu żeby balardsowi nie było smutno Heh a jednak nie wszystko ogarniasz. Od reworka jest jeden pok który respi. Teraz zauważyłem edit balardsa więc.... Sam bym sie chciał tego dowiedzieć? Nikt nie rozumie tego. Cały serwer jest do niego pozytywnie nastawiony więc....
 9. 2 points
  ZAPRASZAM DO OGLADANIA I WSPIERANIA SAO.WBIJAM.PL TO KOZAKI ELO
 10. 2 points
  Yhy ciekawe rozumiem ale po jakiego grzyba podajesz nieprawdziwe informację { w tym okłamujesz innych graczy } odnośnie twojego numeru telefonu a co najlepsze okazuje się że jest on do jakiejś ambasady Polski w Japonii??? Fakt jest to na wielu różnych stronach napisane i w ogóle ale nie wszyscy gracze grający na owych serwerach infinitycore.pl wiedzą do kogo skierowany jest ten numer? Według mnie straszna głupota a za głupie zachowania się płaci. #Ban zasłużony
 11. 2 points
  Grałem dzisiaj, kiedy ten gracz był na serwerze. Nie reagował on na przeciwników pojawiających sie w jego polu widzenia (co było widać po ustawianiu, a właściwie nie ustawianiu się do strzelania), mimo to jego celownik szybko przeskakiwał w chaotyczny sposób na wroga i strzelał w okolichach głowy rywala. Polar wydawał się być częścią tego chaosu, i wyglądało jakby fragi zdobywał nieświadomie. W mojej opinii jest to kandydat do permbana i mimo, że wspomaga serwer kupując super vipa, uważam że kara jest tylko jedna. Takie zachowanie psuje zabawe i odpycha nowych graczy, co nie jest dobre dla serwera, szczególnie patrząc przez pryzmat złożoności tego trybu, który może odstraszyć niektórych świeżaków. Co do demka, wszystko ładnie rozpisane, niech dzieje się sprawiedliwość!
 12. 2 points
  Steam ID: STEAM_1:1:99763006 Data: 2019-10-12 10:37:46 Admin: jaroaxb Powód Chetowanie Wyjaśnienie: Admin będący na serwerze uznał że posiadam cheaty a dokładnie wallhacka, grałem i stałem pod ścianą na mapie i nasłuchiwałem kroków kto gdzie jest i se na nich celowałem chyba bo ich nie widziałem i nikogo przez nią nie zabiłem. Dowody: nie mam możliwości przedstawienia dowodów chyba że na discordzie dzisiaj około godziny 15. Na powtórce około minuty 17 tam myślę. Link: auto0-20191012-082046-351242342-workshop_862889198_de_westwood2-_PL__InfinityCore.pl__PokeMod_-_Lavender__GEN5_.dem.tar.gz Edit: zapomniałem o powodzie bana osobno.
 13. 2 points
  Potwierdzam , ponadto "Nic" nawet nie miał celownika na żadnych z nich bo gdy słyszał kroki celował z 2 cm za dźwiękiem . A jak usłyszał plant bomby to na farcie udało mu się zadać obrażenia dla plantującego. Po tym admin stwerdził że "nic" posiada wh
 14. 2 points
  Cześć trenerze! Ukończ wszystkie 7 wyzwań a otrzymasz boxa "Forces of Nature" - z którego zgarniesz losowego nowego legendarnego pokemona - Landorus, Thundurus lub Tornadus! Zadanie otrzymujesz raz dziennie pod warunkiem, że wykonałeś zadanie z poprzedniego dnia! Więcej pod !ev Event aktywny będzie do 25.10.
 15. 2 points
 16. 2 points
  Ostatnio dostałem zlecenie od znajomego na kolejna mascot logo. Jak wam się podoba? 😜 Więcej na: https://www.facebook.com/forfexpl/
 17. 2 points
  Cześć! Mam zaszczyt ogłosić otwarcie nowego serwera Pokemod - Saffron. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych graczy na otwarcie serwera, które odbędzie się 11.10.2019 o godzinie 16:00. Każdy nowy gracz otrzyma pokemona Victini (legenda z 5 generacji)(do miesiąca po otwarciu). Aby odebrać pokemona wpisz na serwera komendę !victini Do dyspozycji graczy zostanie udostępnione 5 generacji (649 pokemonów). IP: 145.239.133.23:27015 Widzimy się na serwerze trenerze!
 18. 1 point
  Trenerze, wypuściłeś nie tego pokemona co trzeba? - Nie martw się, możemy to wyklepać! W tym temacie każdy gracz może zgłosić chęć odzyskania swojego pokemona, którego utracił poprzez omyłkowe wyrzucenie. Przeczytaj zasady i zastosuj się do wzoru! Wzór odzyskania pokemona: Zasady przywracania pokemonów: 1. Każdy gracz może przywrócić swojego pokemona do trzech dni od daty jego usunięcia. Posty złożone po okresie dłuższym niż trzy dni od usunięcia pokemona nie są brane pod uwagę. 2. Limit przywróconych pokemonów na konto wynosi trzy pokemony. 3. Przywrócony pokemon zawsze trafia do PC. 4. Co to podpunktu czwartego w wzorze: Johnny jest leniwy ale dobry. Ten pokemon zawsze musi być w PC - pokemony w ręce gracza nie wchodzą w grę. Najlepiej podaj byle jakiego poka 1 lvl. 5. Przywrócony pokemon nie posiada skilli! - użyj na nim Growth Stone (można go zakupić w sklepie !sklep na ostatniej stronie). 6. Gdy prośba o przywrócenie pokemona zostanie odrzucona z powodów: błędnego steamID, błędnego działu serwera, brak pokemona do zamiany w pc, podaniu złego pokemona itp, gracz ma czas na jej poprawienie do pięciu dni od daty usunięcia pokemona - po dłuższym okresie prośba o przywrócenie pokemona zostanie odrzucona trwale. Każdy post nie na temat, nietrzymający się wzoru będzie usuwany i nagradzany warnem! Pamiętajcie istnieje opcja edytuj! Lista osób która wykorzystała limit: 1. STEAM_1:0:137766409 + + - 2. STEAM_1:0:498589363 + + - 3. STEAM_1:1:115324508 + + - 4.
 19. 1 point
  Myślisz że ja tego nie wiedziałem? Mówiłem o postach z uzasadnieniem. Hm wbijałeś na swoim koncie? Ludzie wolą nie reagować jak mają do czynienia z kimś z rangą wyższą/rzadką. O wow jedno czy dwa upomnienia. Osoby które zebrały się na odwage "uspokoić" kogoś z rangą wyższą. Jak poświęcałem tutaj większość swojego czasu robiłem to samo upominałem ludzi i jakoś takowej nagrody w postaci admina nie otrzymałem. Haha Nic nie powiedziałem o wywaleniu osób z administracji które czegoś nie wiedzą. Napisałem tylko jedną smieszną (według mnie) sytuacje którą zauważyłem na serwerze. Co masz na myśli? Poprostu uznałem go za przykład. Zawsze mogłem dać kogoś innego ale mało kto ma według mnie prawie nieskazitelną opinie na Lavenderze. Tak btw on z tym nie ma żadnego problemu
 20. 1 point
  Tez mnie to Śmieszny fixu który zasługuje na admina pisząc podanie przegrywa z ludźmi którzy nawet nie raczyli napisać podania do prawego nic nie mam (bo gra na serwie i cos tam wie tylko ten brak podania) ale @Balarads chłop nie ma przegranych godzin na serwie ma admina wątpie ze on ma jakie kolwiek pojęcie o modzie.
 21. 1 point
 22. 1 point
  siema dajcie mu właściciela a nie admina bo to giga koks
 23. 1 point
  +5 Bardzo aktywny i dojrzały emocjonalnie gracz.
 24. 1 point
  Takie mieszane uczucia mam. Na serwerku dużo siedzi to prawda, coś tam się udziela ale jakoś bardzo się według mnie nie wyróżnia. No ale szanse zawsze można dać. No i swoją drogą wreszcie ktoś kto lekko pokolorował swoje podanie przez co jest ładniejsze!
 25. 1 point
 26. 1 point
 27. 1 point
  Jeśli nie fixu to kto? On zna tego moda lepiej niż 99% graczy.
 28. 1 point
 29. 1 point
  Yyy jestem na tak ale jak już pisałeś dwa razy podanie i zostało odrzucone to może według Opiekuna to stanowisko nie dla Ciebie?
 30. 1 point
 31. 1 point
  @Drako tutaj się w pełni zgadzam z wypowiedzią admina. Aktualnie mamy ładnie mówiąc bałagan na serwerze i staramy się to wszystko ogarnąć. Raczej Drako się nie myli w dawaniu banów, ale zrobimy wyjątek i dostaniesz UB, bo nie mamy na Ciebie dowodów więc Ci się upiekło Pozdrawiam!
 32. 1 point
  Po co wysyłasz jakiegoś ss z innego serwera jak zawsze mogłeś wyłączyć i grać normalnie. Takie tłumaczenie jest bez sensu. A niestety nie wiem jak mógłbym to sprawdzić bo pluginy z serwera nie działają na demko. Może @Leonek będzie wiedział.
 33. 1 point
  Witam przychodze z drobną propozycją odnośnie pokemona Tentacruel. Jako że pokemon ma dwa promienie wypadało by żeby różniły się też zastosowaniem. Aktualnie water gun i supersonic dają efekt spowolnienia. Prosiłbym o zmiane efektu supersonica na dezorientacje.
 34. 1 point
  Eeeeeee chyba raz byłam jakąś biedronką? NIe pamiętam..
 35. 1 point
 36. 1 point
  Witam, Chciałbym zgłosić błąd: Gdy kupuję Alakazite, po czym go używam, po użyciu nie mam tej melodyjki od mega, pasywka nie dziala (ta co kopiuje losowa umiejętność z przeciwnej drużyny) oraz alakazite zostaje w plecaku. W przypadku np. scizorite działa wszystko poprawnie, jak z innymi mega nie wiem, wiem tylko o alakazamie.
 37. 1 point
  Witam. Aktualnie pokemon Frillish posiada zły typ. Powinien posaidać typ water lub ghost zamiast typu grass.
 38. 1 point
  Witam, przychodzę dziś do was z propozycją dodania komunikatu na chacie tekstowym np. Niewidzialność została aktywowana. Do pasywki Stealth rock u pokemona crustle.
 39. 1 point
  Cześć, od dzisiaj dajemy wam możliwość odpracowania ostrzeżenia na forum dwoma sposobami: Napisać wartościowy artykuł w jednym z odpowiednich działów - artykuł oczywiście zostanie przez nas sprawdzony Wysłać SMS - dochód przeznaczony zostanie na marketing sieci UWAGA: Maksymalnie odrobić można 1 ostrzeżenie na miesiąc! Odrabianie ostrzeżenia przez artykuł: 1. Tworzymy artykuł w odpowiednim dziale na forum 2. Wrzucamy link do artykułu w poście pod tym tematem 3. Cierpliwie czekamy Odrabianie ostrzeżenia przez SMS: 1. Piszemy pod tym tematem posta o treści "Odrobienie ostrzeżenia przez SMS" 2. Wysyłamy SMS o treści: CSGO na numer 74480 - koszt: 4,92 zł 3. Kod zwrotny przesyłamy do mnie lub Johnnego na PW. 4. Czekamy na weryfikacje
 40. 1 point
  Witam, proponuje zmienić kolor obłoczki w skilu zen mode, ponieważ łatwo pomylić go z mirror coatem.
 41. 1 point
  Ja bym zwiększył czas do 180min Pozdrawiam!
 42. 0 points
  Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.
 43. 0 points
  Pff, tylko pierwsze sao szanuje.
 44. 0 points
  1. Twoje steamID:STEAM_1:0:498589363 2. Pokemon:Charizard 48 3. Przybliżona data usunięcia:14.10.2019 4. Pokemon z pc za którego mam go wymienić:elekid 1 Edit Johnny: Pokemon został przywrócony, pamiętaj: pok znajduje się w PC. użyj na nim growth stone Tak btw pok miał 59lvl przy wywaleniu Trochu się jebłeś
 45. 0 points
  Po analizie okazało się, że to nie jest błąd lecz mam zbyt mały poziom aby mieć choć sekundę dezorientacji. Można zamknąć.
 46. 0 points
 47. 0 points
  Dostajesz muta przechodzisz na czat tekstowy i wyzywasz na tekstowym, mija mute i znow wyzywanko na głosowym i tak w kółko - morał tej bajki prosty. Nie potrafisz się zachować to dostajesz permy mute i perm gaga. Według tabeli kar powiadasz - poczytaj co pisze na dole. Demka, bany i te sprawy. Elo powinieneś mieć perm muta i gaga hihi - % Odwołanie odrzucone. #Zamykam.
 48. 0 points
  Proponuje zmiane pasywki porygona-z z Calm Minda na jakiś speedup lub Life Up .
 49. 0 points
  6 miesięcy gry, a w nagrodę vip na 1 miesiąć. 🤦
 50. 0 points
×
×
 • Create New...