Jump to content
 • Shiny Arceus? - Karta trenera sezon 5!

  interesuje Cię co przyniesie nowa karta trenera?

  looknij już teraz na nagrody wersji Brąz i Gold!

  Przedstawienie karty

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/24/19 in all areas

 1. 6 points
  Coś dla was @infinitycore h3h3h3h3h3h3h
 2. 5 points
  Po długiej przerwie, coś mi wpadło do głowy, a wyszło takie coś
 3. 3 points
  Zaraz odpalę te demka, obejrzę je i zrobię edycje posta by się wypowiedzieć co i jak. Tak poza marginesem do właściciela posta - gracz w tym przypadku admin który gra lepiej od Ciebie nie jest kompetentny by oceniać tą sytuacje? Cóż za ironia 😆 Bez odpowiedzi jak coś. Edit #1 Westwood big: Jest jedna podejrzana akcja gdzie celownik mu się praktycznie teleportuje na gracza i zabija go w ułamku sekundy reszta to gra od niechcenia. Ale za to bana nie dostanie za jednego lucky shoota bez przesady. Paczamy dalej. Edit #2 Ratsy: Wszystko normalne poza fullauto i strzał w banie gdy przeciwnik lata po drugiej stronie mapy - ale takiego farta mógł mieć każdy. Druga ciekawsza akcja to strzał z deagla na respie ct. Za te mapki bana ode mnie nie dostanie.
 4. 3 points
  Może nie powinienem ale ta sytuacja mnie zaintrygowała XD Więc obejrzałem sobie oba demka i teraz moge troche wyjaśnić Ratsy 3 runda- sytuacja jak to powiedziałeś z norecoilem przez półmapy. No niepowiedziałbym 1 strzał w typa pozostałe obok. Po 3/4 strzałach kolejny w typa i kolejne 2 obok no i na koniec fartowna bańka. Wczesniejsze kille to takie typowe naturalne reakcje Westwood Albo ja jakiegoś złego westwooda wziąłem czy co ale ciebie tam nawet nie było może na 2/3 rundy byleś (jeżeli mówimy o dzisiejszym z godziny 15:31) xvmsx nie gra jakoś jak global zabija to co potrafi nie wiem gdzie ty masz akcje a'la "dzikie głowy". Według mnie typ jest czysty
 5. 2 points
  Dzień dobry! W dniu 28.05.2019 odbyła się skromna aktualizacja naszego HNS i wraz z nią na serwerze zostały poprawione, dodane i zmienione następujące rzeczy: W panelu !fj został naprawiony bug, który powodował respienie się w bloku lub pod nim, a także model gracza teraz stoi w miejscu po zapisaniu. Możemy teraz się swobodnie odbijać od głowy głowy przeciwnika. Gdy jest sytuacja 1 vs 1 za zabicie TT dostajemy bonus do kredytów (TT świeci się wtedy na różne kolory) Kolejna aktualizacja odbędzie się prawdopodobnie w następnym tygodniu. Postaramy dodać następujące rzeczy: Komendy: !distbug i !stealth Dodać informacje na czat na temat komend zawartych na serwerze !komendy i dodać tam nowe jakie doszły w raz z opisami (Tak, zeby informacja się na serwie wyświetlała na czacie jak np. o free vip) Możliwość widoku rąk modeli Gdy Terrorysta i CT stracą pokazuje się fall damage. - filmik podglądowy: Dziękujemy @Deather! Resztę pytań możecie kierować na forum lub do mnie na priv!
 6. 1 point
  Popieram mydła na serwerze przydało by się takie coś.
 7. 1 point
  http://sys.infinitycore.pl/tutorials/pokemod/pokedex/gen1 tutaj jest pokedex z forum w którym są pokemony z kolorem pokazującym ich typ.
 8. 1 point
  Może dobrze było by dodać możliwość szukania skilla. O co mi chodzi? O to, że wpisujemy /pokedex <skill np. Dig> i pokazuje nam jakie pokemony go mają. Może trudne, ale jednak ciekawa opcja
 9. 1 point
  Fajnie fajnie, mozna by poznać duzo "nowych" poków którym się wcześniej nie grało bo mało sie o nich słyszało. Np. jestem ciekaw jakie są poki typu poison bo jestem ciekaw co mogę złapać z jakiego balla. Jestem ZA.
 10. 1 point
 11. 1 point
  No no git ❤️ Ja nadal czekam na swoje xd
 12. 1 point
  Lato bo wakacje
 13. 1 point
  Tak to prawda, że ścina, ale wydaje mi się, że na starym coblu tego nie było. Dało się wchodzić na te tekstury i nic się nie działo (chyba, że źle pamiętam). Najlepiej to wyrzucić tą mapę z puli i dać starą. Ewentualnie zabronić wchodzenia tam.
 14. 1 point
  Każdy prezent jest spoko bo dostawanie rzeczy za free jest spoko
 15. 1 point
  Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: Leśny InfinityCore.pl Jego SteamID: STEAM_1:1:59064804 Wyjaśnienie: Gracz nadużywa przekleństw wielokrotnie z jego ust wylatują słowa obraźliwe. Dowody: 2019-05-31 12:11 de_cbble
 16. 1 point
 17. 1 point
  Jak wiadomo Cs go jest teraz za darmo wiele osób ma cs go za darmo i ma tak zwaną range no prime. Według mnie jest bardzo niedobrze mówić że ktoś bez prima jest złą osobą ponieważ jest to zwykły gracz. Ale wracając do tematu serwer InfinityCore.pl powinien być dla no prime i prime, to że ktoś nie ma prima nie oznacza że musi oszukiwać cheatować na serwerze. Co prawa może się trafić taka osoba ale od banowania i pilnowania ładu i porządku na serwerze jest administrator opiekun itp.
 18. 1 point
 19. 1 point
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
  Uważam że to słaby pomysł już widzę graczy którzy albo cofają sobie lvl żeby zrobić samouczek albo Ludzi którzy w kółko cofają sobie poka do 99lvl i wbijają 100 Wolf zastanów się jakie propozycje dajesz Musisz patrzeć na całego Pokemoda a nie tylko żebyś ty miał dobrze
 24. 1 point
  U mnie na Only Mirage też zdarza sie że broń znika jest to irytujace , a na pokemodzie zdarza się to często .
 25. 1 point
  Albo można zostawić te komendy tylko dla graczy posiadających prime
×