Skocz do zawartości
 • ♥ Karta trenera sezon 4 ♥

  Informacje, nagrody, zadania

  Więcej informacji tutaj
 • HNS - nowy serwer na IC

  Zapraszamy na HNS IP: 145.239.133.23:27020

  Więcej informacji tutaj
 • Nowe serwery - Only Mirage

  Zapraszamy na mirka IP: 145.239.133.23:27019!

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 20.01.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  +doswiadczenie +nie wychodzi z domu i siedzi 24/7 na serwerze ❤️ +pomocny Na Tak
 2. 2 punkty
  Jestem na tak ponieważ: dużo pomaga , gra przynajmniej 3 godz na dzień, przestrzega regulaminu
 3. 2 punkty
  jestem na tak 1 gra 24 na dobe 2 zna dobrze serwer 3 pomaga każdemu 4 jest osobą króra sie do tego nadaje
 4. 2 punkty
  Ja również jestem na tak 1.Gra nałogowo na tym serweże 2 Pomaga innym 3 I ma doświadczenie na pokemonach
 5. 2 punkty
  jestem na tak -jest miły -chętny do pomocy -doświadczony
 6. 2 punkty
  Jestem na TAK dobry gracz wiek ma wystarczający , opiekun więc doświadczenie jest.
 7. 2 punkty
  Bardzo dobrze ogarnia na serwerze. I raczej da sobie radę JESTEM NA TAK!
 8. 1 punkt
  Imię: Konrad Wiek: 16 Doświadczenie ( W skali od 1 do 10) 8 Dlaczego ty: Mam doświadczenie jako Administrator na serwerach TeamSpeak 3, jestem chętny do pomocy dla użytkowników InfinitySpeak'a też jestem aktywny na serwerze. Nick z TeamSpeak'a ^R0b1n3k^ uID z TeamSpeak'a (Identyfikator): fCZTqOsxLXR7v1ddvMHeOSYe7AA= Kontakt: Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198450492327/ Czy jesteś w stanie zareklamować TeamSpeak'a?: Tak
 9. 1 punkt
  Nick z serwera oraz steamID: Reistus STEAM_0:0:68107238 Wiek: 15 lat Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Gram na nim dobre pół roku kiedyś grałem na virdian, dobrze ogarniam moda. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: wydaje mi się że dziennie ok. 2h, tygodniowo 16, miesięcznie 65~75 Czy administrowałeś kiedyś? Nie, ale byłem opiekunem Znajomość komend admina i regulaminu? Regulamin znam 9/10, podstawowe komendy mniej więcej ogarniam, a reszty szybko bym się nauczył. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam Discorda i dość często go używam. Dlaczego ty? Wydaje mi się że byłbym dobrym adminem ponieważ ogarniam moda, jestem bardzo aktywny na serwerze, pomagam nowym/starszym graczom i wydaje mi się że mnie lubią. Coś o sobie od siebie: Nazywam się Bartek, w wolnych chwilach siedzę na komputerze i gram ze znajomymi, jestem miły i opanowany. Kontakt: Discord Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Reistus/145.239.133.23:27017/ https://www.gametracker.com/player/Reistus infinitycore.pl/145.239.133.23:27017/ Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Należę, 1lvl mało na nim piszę.
 10. 1 punkt
  Jestem na tak miły gracz głos ma już dojrzały bez problemu się nadaje regulamin zna komendy podstawowe też.
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  Wzór podania na administratora serwera: Wymagania: Minimum 15lat Kultura osobista, poprawna polszczyzna w mowie i piśmie Stalowe nerwy, duża cierpliwość i nadmiar wolnego czasu. Minimum 50 godzin przegranych na serwerze w ciągu ostatniego miesiąca. Obecność na serwerze minimum półtorej godziny dziennie i 15 godzin w tygodniu. Czynny udział w życiu forum i discorda Znajomość regulaminu (znasz i przestrzegasz, a także go wcześniej przestrzegałeś) Podstawowa znajomość komend admina Posiadanie oraz umiejętność obsługi discorda. Obowiązki: Od administratora wymaga się znajomości i przestrzegania poniższego regulaminu. Administrator jest zobowiązany się do przestrzegania, regulaminu forum, tabeli kar, ogólnego regulaminu serwerowni oraz regulaminu konkretnego serwera. Administrator jest zobowiązany do brania czynnego udziału w życiu forum i discorda. Administrator serwera jest zobowiązany do spędzania minimum półtorej godziny dziennie oraz minimum 15 godzin w tygodniu, na serwerze. Godziny spędzone na pozostałych serwerach nie są wliczane do frekwencji administratora. Administrator musi zgłosić każdą nieobecność dłuższą niż 3 dni w dziale Nieobecności na discordzie. Administrator jest zobowiązany do zgłoszenia wszystkich napotkanych bądź podanych przez graczy błędów modyfikacji oraz serwera w dziale zgłoszeń na discordzie. Administrator ma obowiązek odpisać w odwołaniu od jego bana. Administrator zobowiązany jest do pomagania wszystkim graczom na serwerze który administruje. Administrator zobowiązuje się do pomocy nowym oraz starym graczom. Administrator zobowiązuje się do pomocy w reklamowaniu serwera. Nieprzestrzeganie powyższego regulaminu wiąże się z usunięciem z administracji. Przywileje: Administrator ma prawo do wyrzucenia/zbanowania gracza wg. zasad znajdujących się w regulaminie serwera oraz tabeli kar. Administrator ma prawo do rozpatrywania skarg na zwykłych graczy. Administrator ma prawo do darmowego dostępu Super VIP na serwerze na którym administruje. Niestosowanie się do regulaminu skutkuje natychmiastowym wyrzuceniem z administracji, bez względu na staż.
×