Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Aquix

  Pytanie dnia #009

  Wolę zginąć ratując komuś życie, niż przyglądać się jego śmierci ~Kirito
 3. notsuz

  Podanie na admina

  https://www.gametracker.com/player/✪ SuZ/145.239.133.23:27016/
 4. Yu.

  Pytanie dnia #009

  "Smutek śmiercią marzeń" Yu 2k18
 5. Dzisiaj
 6. Wargroy

  Kolejna próba

  Niestety taki mod to większość czasu ciągły balans i zmiany. Coś co dzisiaj jest dobre za jakiś czas jest słabe. Coś co dzisiaj jest niegrane, ktoś zagra raz i masz z tego super pokemona. Każda gra to ciągły balans. W szczególności gry online, od Lola, przez Wota czy CS. Co chwile zmiany.
 7. Johnny

  Kolejna próba

  Lepsze dwanaście na serwerze niż dwie na forum - nieprawdaż? Prosta kalkulacja.
 8. Mousssss

  Kolejna próba

  Ja mam pytanie, dlaczego tak, że tylko 12 osób decyduje o tym?
 9. Johnny

  Kolejna próba

  Viridian: Lavender: Jednoznacznie mogę stwierdzić, że sunflora dostanie coś w zamian life upa, reszta zostaje taka jaka jest - pytania dlaczego tak a nie inaczej możecie kierować do głosujących graczy na serwerze.
 10. Mousssss

  Kolejna próba

  Ja tylko mówie o 2 legendach, które były mocne i są jeszcze mocniejsze. Przez nerfa tych 2 legend serwer nie upadnie. Janek gram tu najdłużej i widze jak robicie czasem coś takiego pokemon jest dobry i grany przez osoby, potem pokemon dostaje ulepszenie i tak w kółko jest. Mówiliście, że nie każdy pokemon musi być kozacki, zgadzam się z tym zawsze ale czemu pokemon jest dobry i musi być jeszcze lepszy. Od zawsze tak było np z raichu, golemem itp. Nie rozumiem dlaczego Venusaur dostał absorba. Przecież on był dobry i grali nim ludzie. Jest te oszołomienie, osoba ginie przez to i często ludzi to denerwuje, potem zaczyna się pisanie tylko tym potrafisz itp. Tak wam powiem kiedy ja gram, z 30% moich zgonów to jest właśnie przez ten skill, osoby które nie potrafią zabić mnie normalnie lecą specjalnie tylko po to żeby walnąć mnie skillem i zabijają. Ludzie nie chcą zmian, a czemu? bo grają właśnie tymi skillami. Boją się, że jak tego nie będzie nie będą wstanie zabijać innych, a wszystkie pokemony są dobre tylko trzeba umieć nimi grać. Spora część odeszła bo nie grają już w csa to chyba było wiadome. Przed tym dodaniem oszołomienia dużo mi się lepiej grało i nie tylko mi, nowi gracze nie powiedzą wam tego, bo nie wiedzą jak było kiedyś.
 11. Mr. Turtle

  Kolejna próba

  Co do legend nie mam żadnego problemu, skoro się za nie płaci to muszą być lepsze. Nie chce mówić ilu graczy odeszło z powodu dzieci grających 24/7 stunem czy sunflora. Przydałoby się po prostu więcej kontr na takie pokemony
 12. Johnny

  Kolejna próba

  Weź pod uwagę, że wszystkie zmiany są robione pod jak największą ilość graczy, gdy wchodzę na serwer i rozmawiam z ludźmi to magicznie zmian nie chcą - więc jaki jest sens robić zmianę pod jedną osobę? Płacz od roku był, że za legendy się płaci a większość zwykłych poków jest od nich lepsza - więc dostały buffa to teraz p2w. No sorry ale coś musi utrzymać serwer jak jest z tym problem to wybacz. Stuny i rooty okey można wywalić to ale z automatu lecą nerfy dla wszystkich speet upów, flyów i levitacji. Sunflora i bulba da się zrobić ile to roboty.
 13. Mr. Turtle

  Kolejna próba

  On tylko napisał co graczom się nie podoba, chyba o to w tym chodz, żeby im się dobrze grało na serwerze. To, że nic z tym nie robicie to już inna sprawa ; p
 14. Johnny

  Kolejna próba

  Usunąć stuny i rooty. Wyrównać zwiększoną obronę i atak. Sunflore i Bulbe to wgl zmienić na warzywa żeby nie szło nimi grać. Legendy wszystkie nerf żeby były gorsze od zwykłych poków. Zamknąć serwery bo nie utrzymają same siebie. Deter nie podpuszczam Cię ale tego nie zrobisz ;d A i nie zapomnij zwiększyć expa zwykłego graczowi żeby wyrównać do vipa.
 15. Gardson

  Kolejna próba

  Zgadzam się ze stunem, sunflorą i dwoma legendami na górze. Trochę to już p2w się stało, gdyż pokemony legendarne mają połączone 2 pasywki w 1
 16. SAD

  Pytanie dnia #009

  "Jeżeli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się, idź dalej. Wszystko się kiedyś kończy"
 17. Jooshi

  Pytanie dnia #009

  Na przypale albo wcale.
 18. Kami

  Pytanie dnia #009

  Żyjemy, aby walczyć jeszcze jeden dzień. - S. K.
 19. Johnny

  Pytanie dnia #009

  i spłyną rzeki krwią i łzami niewiernych
 20. M_a_t_i_2

  Pytanie dnia #009

  "Istniejemy po to by stworzyć świat w ,którym nie będziemy potrzebni"
 21. SquiZu

  Pytanie dnia #009

  Jaki jest twój życiowy cytat, którym się kierujesz na co dzień?
 22. Wczoraj
 23. Mr. Turtle

  Kolejna próba

  Walka ze stunami i razor leafem już się ciągnie niewiadomo ile i nadal 0 odzewu. Co do zamrożenia, racja, jest to mega przesadzone. Strzelając powiedzmy do suicuny 100 stoimy w miejscu przez kilka sekund nie mogąc nic zrobić, szczególnie na otwartej przestrzeni. Nie widziałem, żeby ktoś ostatnio grał venkiem, tak samo protect kompletnie mi nie przeszkadza.
 24. dizorox

  Kolejna próba

  Mnie osobiśce irytuje bawienie się pokami taka by dobrać je pod przeciwnika zeby mnie nie zabijał. Obecnie są 2 wyjścia grać pod przeciwnika lub grać tym co przeciwnik. Mam wyekspione 11 poków z stunem i 4 poki przeciwko stunom bo niczym innmy nie ma sensu. Kupiłem ostatnio latiosa i nie moge nim grać bo co drugi przeciwnik zabija mnie stunem lub sunflorom.
 25. Wargroy

  Kolejna próba

  A może by tak poprostu wprowadzić 4 Generację z kontrami na te skille :D?
 26. LATACZ

  Konkurs Viridian

  1.Nick: LATACZ Infinitycore.pl 2. Steam ID: STEAM_1:0:141213199 3. Wiersz: Gra CS:GO, mapa z Pokemoda,zaczyna się tu ma przygoda.Latają Pidgey'e, latają Spearowy,a na ziemi strzelają się "Pierdoły".W powietrzu skille latają, a graczena cooldown czekają. Sporo się ich wkurzai nadchodzi setnego levela burza.Sunflory, Suicuny, czyli chodzące tajfuny.Padają pytania: "Po co ci ta setka?",a odpowiedź: "Żeby zabić Mietka."Nadchodzi finał kolorowy shiny pokemonjest hardcorowy. Każdy szuka jednego,ale wszystkie są zdolne do niemożliwego. Jest to wiersz mojego autorstwa
 27. Mousssss

  Kolejna próba

  Znowu poruszę sprawę, która nie pasuje dużej części graczy jak i dla mnie: Sunflora- usunąć jej razor leafa albo life upa bo jest za mocna. Articuno i Suicune - usunąć zamrożenie jak się w nich trafi, zamienić na coś innego. Te poki są takie mocne że szok nie dość, że szybko się poruszają co w tym przypadku ciężko trafić i mają skille, które też zamrażają. Venusaur - Zamienić mu skill Absorb na coś innego, pokemon na wyższych poziomach jest nieśmiertelny + ma jeszcze recovera co leczy... Protect - Osłabić go trochę, żeby pokemon więcej dostawał dmg. Oszołomienie- nie wiem czy wymyśliliście nerfa do tego bo według mnie nie ma do tego sensownego sposobu osłabienia, zostaje tylko usunięcie tego. Ten skill jest przesadzony i trzeba zmienić jak najszybciej.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×