Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. To teraz pseudo-legendy Axew / 38- Fraxure / 48- Haxorus Pasywki: Dragon Rage - Rage + szansa na nadanie efektu dezorientacji przy otrzymywaniu obrażeń Giga Impact Aktywne: 10 lvl - Frustration- Boostuje nasze pasywki o 60% na 5sec 24 lvl -Earthquake 38 lvl -Dragon Rush - Smocza szarża, zadaje dmg i nadaje efekt dezorientacji 53 lvl -Dragon Tail - Zadaje dmg i odsyła przeciwnika na swojego respa z efektem spowolnienia Deino / 50 - Zweilous / 64 - Hydreigon (przynajmniej tak to wygląda w przypadku oficjalnego PKDX'u) Pasywki: Torment - Przeciwnik który nas atakuje dostaje cd i do końca rundy nie może użyć swojego skilla (bazowo 1sec nadanego cd na 1 strzał) Levitate Aktywne: 18 lvl -Dragon Breath - Podpala przeciwników wokół niebieskim ogniem (zbuffowany ogień który zadaje 2x dmg) i nadaje efekt dezorientacji 26 lvl - Dragon Claw 53 lvl - Outrage- przyśpiesza nas o 200% i boostuje nasz dmg na 5sec po upływie tego czasu nadaje nam efekt zaśnięcia na 2sec 68 lvl -Dragon Rush - Smocza szarża, zadaje dmg i nadaje efekt dezorientacji
 3. Tak więc zacznę od Sarterów ❤️ Więcej pojawi się w ciągu następnych kilku godzin Snivy / 17- Servine / 36- Serperior Pasywki: Grass Knot - Zadaje większe obrażenia pokemonom z większy lvl (przy evolucji w serperiora zmienia się w "Natural Cure" Contrary - Każda zmiana statusu zostaje odwrócona (nadanie efektu spowolnienia nas przyśpiesza, efekty zadające dmg na healują, witaminki zmniejszają naszą wytrzymalość/speeda/hp itp) Aktywne 12lvl - Solar Beam 24lvl - Leaf Blade - Cięcie Liściem (XD brzmi genialnie) zadaje dmg, nadaje efekt "confusion" z każdym lvl ma szanse na zabicie przeciwnika na hita (np na 100lvl 1/8 szans ze zabijesz przeciwnika tym skillem) 44lvl - Strzela lisciami (kula z liści) zadaje dmg i boostuje nam atak o 20% (dodaje nam rage) do końca rundy/ śmierci Tepig / 17- Pignite/ 36-Emborar Pasywki: Reckless - Rage + szansa na odrzucenie przeciwnika z nadaniem mu efektu podpalenia Protect Aktywne: 12 lvl - Flamethrower 26 lvl - Hammer Arm - Spadające ramie (czy coś w ten deseń) pokemonom w pobliżu wyłącza fly (na 5sec) , podpala i podrzuca. Po użyciu skilla spowalnia naszego pokemona o 20% na 20sec 48 lvl - Heat Crash- Wokół naszego pokemona powstaje pustynia która podpala i zadaje dmg (20dmg/s) Oshawott / 17- Dewott / 36- Samurott Pasywki: Shell Armor Water Sport - Powstrzymuje efekt podpalenia w obrębie 10m od postaci (my jak i nasz team ignoruje efekt podpalenia) oraz speed up Aktywne: 12 lvl - Razor Shell - Strzela muszlą; zadaje dmg i ma 50% szans na obniżenie obrony przeciwnika o 10% 25 lvl - Aqua Jet 46 lvl - Hydro Pump - Jednostrzałowy Wodny Promień (al'a spark)
 4. Today
 5. Praktycznie zawsze
 6. Kyogre i Rayquaza, pokemony legendarne. Groudon also pokemon legendarny ale daje jescze podpalenie (+ damage, nic nie widać). Jestem za znerfieniem mega evo groudona, reszta jest git.
 7. Tak. W filmie Auta przewidziałem ze bedą tam auta które jeżdżą.
 8. Deather

  [DevLog] Pokemod

  Wersja 1.15 - Status: Wprowadzono - Data: 20.07.2019 Zmiany: Opracowano Arceusa: Nowe ruchy Punishment i Judgment Nowy ruch Celebi - Trick Room Zmiany w umiejętnościach Snow Warning Chrolophyll Regeneration Natural Cure Hydration Overgrow Life Up Zmiany w ruchach: Recover Healing Wish Aqua Ring Razor Leaf Surf
 9. Moim zdaniem nie trzeba nerfić tych sztormów, popieram mamuta.
 10. Według mnie jest dobrze. Na co nerfić coś co było Buffowane bo było za słabe?
 11. Czy zdarza Ci się przewjdywać niektóre wydarzenia w filmach?
 12. Yesterday
 13. Ban słuszny, zamykam. Nauczcie się kultury bo dużo dzieci was słucha.
 14. Niestety po naradzie z Johnnym nie znajdziemy czasu na realizację tego pomysłu, wiąże się to z dużymi i czasochłonnymi zmianami w silniku moda. W najbliższym czasie mamy już dużą kolejkę zmian na Pokemoda, do tego nową generacje, łączenie serwerów oraz nowy sezon. Dodatkowo początkiem Sierpnia może nas nie być (ok. tydzień). Dziękujemy wszystkim za aktywność, w przyszłości na pewno weźmiemy pod uwagę chęć udziału w wydarzeniach tego typu. Temat zamykam.
 15. Złap pokemony i sprawdź Zamykam
 16. Proponuje zmniejszyć dmg wszelkiego rodzaju sztormów i burz na mega ewolucjach 3 legend Rayquazza, Groudon oraz Kyogre z 4hp na sekunde do 2hp, ponieważ nie da się grać. Pozdrawiam z ratsów. Edit. Dla tych którzy piszą, że nie ma co nerfić najpierw polecam zagrać na serwie gdy któs gra tym pokiem. Np. Na mapie de_rats bombsity sa blisko siebie ct, który stoi w lodówce bije ciągly dmg na obydwu bombsitach, dodatkowo ciagle zna on naszą pozycję (dzwiek otrzymywania dmg), więc w kzdej chwili może wychylić z prefirem i łatwo nas zabić. Nie raz miałem już taki problem, że podczas plantowania paki umierałem od tego sztormu lub jak nie umierałem to przeciwnik wiedzial dokladnie gdzie plantuje i jak na mnie wychylić 0 szans na obrone.
 17. Dużo rzeczy, ważne żeby wyciągać wnioski 🙂
 18. Last week
 19. Co jest twoją największą życiową porażką?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...