Skocz do zawartości
AndrzejAutobus9000

Skarga na Admina I'm a bit Worried

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: AndrzejAutobus9000

Nick oskarżonego: I'm a bit worried

SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:73537911

Godzina, data i mapa zdarzenia: 19:45 10 lipiec 2018

Opis sytuacji: Admin bez ostrzeżenia dał mi mute'a. Następnie w momencie gdy dałem sobie unmute'a by wyjaśnić sprawę, Worried dał mi kicka. Gd wróciłem na serwer dałem mu kicka z informacją o jego nadużyciu. Gdy powrócił na serwer ponownie dał mi Permbana

Świadkowie: Kevciu

Edytowane przez AndrzejAutobus9000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mogę się z tobą tutaj zgodzić.

Admin I'm a bit worried, bardzo dobrze postapił

Sytuacja: Andrzej zginął, i wziąłem lr z Adminem I'm a bit worried wtedy, Admin AndrzejAutobus zaczął coś gadać, i Worried powiedział mu żeby po smierci nie używał czatu głosowego. Worried dał mu wtedy mute'a, ale po paru sekundach Andrzej się odmutował, i Worried dał mu kicka za nadużywanie. Jak Andrzej wszedł z powrotem, dał kicka Worriedowi (bez powodu) i powiedział, że Worried nadużywa Admina, lecz tak nie było. Worried dał mu bana na 10 min za naduzywanie, i na tym się to skończyło.

Jeszcze chciałbym dodać, że Andrzej mając test admina, kłócił się z Worriedem o tym, kto naduzywa itp. 

Jak Andrzej dostał bana, po chwili wszedł Opiekun Arczen i wtedy Worried i Arczen rozmawiali o całej sytuacji. Arczen powiedział, że dobrze postapił Admin Worried. Skarga jest (dla mnie) napisana bez sensu. Pozdrawiam i miłej nocy wszystkim życzę.

Edytowane przez kevciUU.infinitycore
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.