Skocz do zawartości
FLICKj

Skarga na admina I'm a bit worried

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kuuba #i'm.sad
Nick oskarżonego: I'm a bit worried
SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:73537911
Godzina, data i mapa zdarzenia: około 22:59,8 lipiec, jb_jailberd_v5_final_fix
Opis sytuacji: Admin worried nie zna regulaminu oraz go źle interpretuje. Będąc wardenem wydałem najpierw polecenie: krok przed cele totalny bezruch (wykonali polecenie), nastepnie: wybiegacie na rampę i totalny bezruch. Gracze zaczęli przekrzykiwać siebie nawzajem (jeden czy było coś do odwołania, drugi powtórz), a ja powtórzyłem żeby wybiegli na rampę i totalny bezruch. Gracze nie wybiegli więc ich zabiłem. Worried dał mi kicka (wtf?). Dlaczego? Dodatkowo admin ten często nie reaguje na to co dzieje się na serwerze, chyba nie zna również regulaminu. Nie musiałem powtórzyć czy było coś do odwołania bo istnieje pewien punkt w regulaminie: 4.3 Więzień ma prawo do 5 sekund po wydaniu polecenia poprosić o powtórzenie polecenia w przypadku jego nie usłyszenia 
bądź nie zrozumienia poprzez napisanie lub powiedzenie "powtórz". 
Dowody (demko screeny): demko
Świadkowie zdarzenia: Maniek, Andrzej, Sqower (ale dopiero dołączył także mógł nie wiedzieć co się dzieje) oraz parę innych osób których nicków nie pamiętam 

P.S admin ten nawet nie próbował dać mi powiedzieć dlaczego to zrobiłem, po prostu po 1s kicknął
Edytowane przez FLICKj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda powtarzał, ale na serwerze nie ma zasady że osoby bez mutacji nie mogą nadużywać mikrofonu dlatego drą się jak opętani.
Z tym regulaminem jest tak samo, według mnie on zna połowicznie regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Mańkiem, dodatkowo często ukazuje swój brak znajomości regulaminu.

Dzisiaj dał mi bana, bez żadnego ostrzeżenia, na dwie godziny za to że powiedziałem do niego "debil".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wybiegacie a wychodzicie, zabiłeś mnie, a jako że wszyscy darni morde, to zirytowany cie wywaliłem. Sory, niestety nerwy robią swoje

10 godzin temu, Vantar napisał:

Zgadzam się z Mańkiem, dodatkowo często ukazuje swój brak znajomości regulaminu.

Dzisiaj dał mi bana, bez żadnego ostrzeżenia, na dwie godziny za to że powiedziałem do niego "debil".

Kiedy indziej cie ostrzegalem ze wyzywasz 

#Edit Johnny: Istnieje opcja edytuj - polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ❤ I'm a bit worried ❤ napisał:

Kiedy indziej cie ostrzegalem ze wyzywasz 

Nigdy nie słyszałem żebyś ostrzegał go ;v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt się nie darł, były chyba 6 osób na serwerze z czego była cisza i ktoś powiedział: "ja bym mu dał bana".

Pierwszy raz do ciebie tak powiedziałem więc nie wiem czemu "niby" mnie ostrzegałeś wcześniej.

Edytowane przez Vantar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, ❤ I'm a bit worried ❤ napisał:

Nie wybiegacie a wychodzicie, zabiłeś mnie, a jako że wszyscy darni morde, to zirytowany cie wywaliłem. Sory, niestety nerwy robią swoje

I tak nikt się nie ruszył. Miałem zamiar zabić wszystkich i dostałem nagle kicka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, FLICKj napisał:

I tak nikt się nie ruszył. Miałem zamiar zabić wszystkich i dostałem nagle kicka.

Ja szedłem w tym kierunku, a dzisiaj bylo tyle FK, że miałem dośc, sory

10 godzin temu, Vantar napisał:

Nikt się nie darł, były chyba 6 osób na serwerze z czego była cisza i ktoś powiedział: "ja bym mu dał bana".

Pierwszy raz do ciebie tak powiedziałem więc nie wiem czemu "niby" mnie ostrzegałeś wcześniej.

Kiedys zwyzywałeś innego gracza, dostałeś ostrzeżenie

I regulamin znam, inaczej nie byłbym Administratorem

#Edit Johnny: Istnieje opcja edytuj - polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

image.thumb.png.9eb36b1218117b10f995a87485e1242f.png
Szczerze wątpię że wiesz skoro nawet nie miałeś żadnej odpowiedzi pod profilem więc wnioskuje że nikt nawet nie sprawdzał czy znasz regulamin a co do tego wyzywania wcześniej mógłbyś mi powiedzieć gdzie są demka? Bo bym chętnie sprawdził i rozstrzygnął to i ewentualnie przyznałbym Ci racje :)

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, ❤ I'm a bit worried ❤ napisał:

Ja szedłem w tym kierunku, a dzisiaj bylo tyle FK, że miałem dośc, sory

Szedłeś i potem nagle cofnales i spytałeś czy jest coś do odwołania. Bez sensu jest dawanie kicka, wyjaśnił bym dlaczego zabiłem. Po to jest !fk

Edytowane przez FLICKj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w dodatku Squizu dostał ostrzeżenie od ciebie a potem wlepiłeś mu bana na 10/30 min a ostro wyzywał, a Vantariowi za ''debil''dałeś na 2 h :)

Edytowane przez MaNIEk !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Vantar napisał:

image.thumb.png.9eb36b1218117b10f995a87485e1242f.png
Szczerze wątpię że wiesz skoro nawet nie miałeś żadnej odpowiedzi pod profilem więc wnioskuje że nikt nawet nie sprawdzał czy znasz regulamin a co do tego wyzywania wcześniej mógłbyś mi powiedzieć gdzie są demka? Bo bym chętnie sprawdził i rozstrzygnął to i ewentualnie przyznałbym Ci racje :)

Pretensje prosze do Arczena, nie mam pojęcia na jakiej mapie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, MaNIEk ! napisał:

A w dodatku Squizu dostał ostrzeżenie od ciebie a potem wlepiłeś mu bana na 10/30 min a ostro wyzywał, a Vantariowi za ''debil''dałeś na 2 h :)

SquiZu miał skarge i otrzymał bana. Nikogo nie faworyzuje, bo zapewne o to ci chodzi. Przypadek, squizu juz mial kare, lecz dzieki za przypomnienie, bede to bral pod uwage

I Vantar w takim razie przepraszam, nastepnym razem bedzie kick z ostrzezeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ❤ I'm a bit worried ❤ napisał:

SquiZu miał skarge i otrzymał bana. Nikogo nie faworyzuje, bo zapewne o to ci chodzi. Przypadek, squizu juz mial kare, lecz dzieki za przypomnienie, bede to bral pod uwage

Mu chodzi o to że jak squizu wtedy spamił na u i wyzywał dostał bana na 10 minut a vantar dostał na 2h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Worriet do dziś 16 masz Adama jeśli niedostanie żadnej pochwały na ciebie dostajesz degrada 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I bit woried  przyznaj ze nawet nie zająłem do regulaminu i wywyszasz się miejsc admina którego zaraz stracisz i często jak ludzie go łamią to ty nie reagujesz bo niż czy tak można idź juz lepiej przeczytać ten regulamin 

#NiePozdrawiam superAdminaWorried

Edytowane przez ARCZEN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Basketing napisał:

I bit woried  przyznaj ze nawet nie zająłem do regulaminu i wywyszasz się miejsc admina którego zaraz stracisz i często jak ludzie go łamią to ty nie reagujesz bo niż czy tak można idź juz lepiej przeczytać ten regulamin 

#NiePozdrawiamAdminaIBitchWorried

Mój drogi panie, kimkolwiek jesteś. Możesz być z siebie dumny bo już go straciłem. Co do regulaminu czytalem go sporo razy. Za to Bitch worried zglaszam do opiekuna/Heada. Dowidzenia

Edytowane przez ❤ I'm a bit worried ❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi