Skocz do zawartości
Markat2

Skarga na gracza/admina ✪ aimvaca infinitycore.pl✪

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Złakaczka Michał Infinitycore.pl
Nick oskarżonego:✪ aimvaca infinitycore.pl✪
SteamID oskarżonego:STEAM_1:1:219383062
Godzina, data i mapa zdarzenia:20:03        06,07:2018                 mapa      jb_clouds        
Opis sytuacji:Wyzywa i naduzywa chatmoda kickujac osoby oraz administracje serwer bez powodu.
Dowody (demko screeny):demko serwerower secreeny brak
Świadkowie zdarzenia:pokemon,maniek,worried,gangster,vantar,preze$,haiste vitu,polski polak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze to nie jego wina że gracz z nickiem lol go wyzywał a on powiedział do niego tylko "zamknij morde juz"
Po drugie kicka bo jeżeli admin (Worried) ma w dupie banowanie albo mutowanie graczy łamiących regulamin
Skarga bez sensu pozdrawiam :)))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha wiec tak po 1 jakiś admin który był na serwie nie będę mówił jaki robił gówno jak ludzie się wyzywali ja zaczalem kickowac tylko tych co mnie wyzywali i nad uzywali mikra a admin który nic nie robi spina się ze ich kickuje zamiast mutować lecz ja nawet nie mam opcji mutowania graczy i tak masz racje raz uniosłem głos i powiedziałem do gracza o nicku lol cytuje 'zamknij mordę'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

To moze poczekacie az wiecej osob sie wypowie sqower sprawdzi dowody i bedzie werdykt

Aimvaca kto tu nabija posty zamiast zalatwic to na czat forum/pw steam to wy piszecie i nabijacie sobie posty tutaj -.-

Edytowane przez SquiZu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem że worried nie kickuje/banuje ludzi gdy jest taka potrzeba, ale ludzie ogarnijcie się może trochę? Przecież piszecie skargi co chwile bez sensu. Może załatwicie to wszystko na pw, niż pisać skargi które się późneij okazują  zwykłą sprzeczką . 

Po za tym, Sqower chyba ma zaufanie do Aimvaci, dlatego dał mu chatmoda cnie? A bardzo dobrze że kickuje osoby które się wyzywają lub wyzywają innych graczy. Aimvaca wyzywa innych, nie dziwie się jak inni nie rozumieją że mają zamknąć mordę.

Edytowane przez kevciUU.infinitycore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłem wtedy przez chwilę na koncie brata (Polski Polak). Gracz LOL wyzywał ludzi i o ile się nie mylę nie dostał bana za nagminne wyzywanie (ja dałem mu  około 21 bana na 30 minut). Owszem była jakaś spina. Czy worried kickował, nie wiem (byłem przez chwilę), wystarczy wejść w logi serwera. Jedyna rzecz która mnie dziwi? Skargę napisała osoba która nie była CHYBA wyzywana (o ile ktoś był?). 

2 sprawa:

Czemu piszecie o nabijaniu postów na forum gdy wypowiada się osobą oskarżona lub osoba która była na serwerze? Nabijaniem postów jest pisanie komentarzy bez sensu które nic nie wnoszą do dyskusji.

Pozdrawiam.

Według mnie admini powinni reagować stanowczo.

Edytowane przez FLICKj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, kevciUU.infinitycore napisał:

Zauważyłem że worried nie kickuje/banuje ludzi gdy jest taka potrzeba, ale ludzie ogarnijcie się może trochę? Przecież piszecie skargi co chwile bez sensu. Może załatwicie to wszystko na pw, niż pisać skargi które się późneij okazują  zwykłą sprzeczką . 

Po za tym, Sqower chyba ma zaufanie do Aimvaci, dlatego dał mu chatmoda cnie? A bardzo dobrze że kickuje osoby które się wyzywają lub wyzywają innych graczy. Aimvaca wyzywa innych, nie dziwie się jak inni nie rozumieją że mają zamknąć mordę.

Jakbym kickowal/banowal wtedy kiedy uważam to bym już nie miał Administatora. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba o to chodzi zęby kickowac jak trzeba taki twój obowiązek tera się tak jak by przyznajesz ze nie spełniasz dobrze swojej pracy

Edytowane przez balavaca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, balavaca napisał:

chyba o to chodzi zęby kickowac jak trzeba taki twój obowiązek tera się tak jak by przyznajesz ze nie spełniasz dobrze swojej pracy

Zauważ, że napisałem, że wtedy kiedy uważam, nie wtedy kiedy tak uważa regulamin, więc w miare dobrze spełniam swoją prace. Nie rozumiem czemu szukasz wszędzie problemu/gdzie sie "doczepić". Twoje zachowanie nie przystaje dla osoby będącej chat modem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 minuty temu, ARCZEN napisał:

Ciekawa litelatura

I jak tu się nudzić 😂

Arczenku wracaj bo teraz dopiero jest ciekawie.

Edytowane przez FLICKj
  • Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, ❤ I'm a bit worried ❤ napisał:

Jakbym kickowal/banowal wtedy kiedy uważam to bym już nie miał Administatora. 

Nie mówie że nie kickujesz/banujesz tylko czasem powinnieneś się do tego bardziej przyłożyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Balavaca dziś Ci nadam moce mutowania a po zatym skarga bez sensu myślę że większość administracji na miejscu aimvaci zrobiło bo tak samo ale będę się przglondał twojej pracy :) temat zamknięty 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.