Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grafik

Twój nick: | SquiZu |  |
Nick oskarżonego: ✪ aimvaca infinitycore.pl✪       Kuuba
SteamID oskarżonego: aimvaca STEAM_1:1:219383062  Kuba   STEAM_1:0:439100062
Godzina, data i mapa zdarzenia: jb_millennium_lega   16:05
Opis sytuacji: Wszedlem w secret ktory jest bardzo dlugi za jakis 20sec wyszedlem dopiero z niego i dostalem kicka (prawdopodobnie od aimvaca) (sqower moze zobaczyc w logach). Po tym jak dostalem  kicka wbilem na serwer i chcialem wyjasnic o co chodzi z czego sie dowiedzialem tylko od "Kubba" ze zaraz dostane bana za pisanie na U@,  a po chwili jak napisalem cos jeszcze na U@ dostalem bana super admin...
Dowody (demko screeny): Demko serwerowe.
Świadkowie zdarzenia: Osoby ktore sie znajdowaly wtedy na serwerze.

Edytowane przez SquiZu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

Nie wiesz co sie tam dzialo to po co sie udzielasz. Sqower moze sobie wszystko zobaczyc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ładnie dałem ci kicka bo po wyjściu z tego sekreta wszdlesz  do pomieszczenia który z tego co wiem zalicza się dalej jako secret zamiast wyjsc to jeszcze w nim przebywalesz i ogólnie może byś dosal jak spamiles na u admin i jak wyzywales graczy adminow i bugowalesz ❤️  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

BO DOSTALEM KICKA ZA NIC ******

AIMVACA GRALEM NA TEJ MAPIE 2 RAZ I NIE WIEM GDZIE CO JEST 

A CO DO BUGOWANIA TO NIE JEST MOJA WINA TYLKO WINA SERWERA PRZEZ KTOREGO NIE MOGLEM DOLACZYC DO TT -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow squizu. Nie że coś ale jakby patrzeć na Twoja wersje to ty jedyny jesteś niewinny i wiesz jaka była sytuacja a reszta to sami winni i w tym czasie byli w innym świecie  i wcale nie dostałeś ostrzeżeń.

Po:

1 spamiłeś chacie do adminów (dostałeś ostrzeżenie i czym następnym razem to będzie grozić).

2 nw czy ty naprawdę chcesz dla siebie bana bo zamiast !t wpisywałeś !t. a jak napisałem na czacie jak masz wpisać to zacząłeś spamić na u (pss da się sprawdzić w logach). Także to nie bug serwera.

3 powiedziałeś że cytyuje: "gówno cię to obchodzi że dostaniesz bana" to po co ta skarga?

4 obraziłeś mnie kolejny raz (ciesz się że nie ja ci dałem bana bo byś dostał teraz na więcej niż 1h). Polecam demko o które tak się upominasz.

5 podpowiadałeś na quizie .

6 wprowadzasz negatywna atmosferę i prowadzisz wojnę z całym serwerem.

7 kto ci kazał wchodzić do secreta?

8 czemu używasz wulgaryzmów na forum?

9 kogo to obchodzi że grasz 2 raz na tej mapie? Było nie wchodzić do secreta.

10 spamiłeś na u@

11 jak dostałeś kicka po tym jak wbiłeś na serwer ostrzegałem cię i kazałem ci zaprzestać spamienia

12 w tym momencie jesteś dla mnie kłamcą i hipokrytą

13 pamiętasz o tym jak proponowałeś nabijanie expa jak byliśmy we 2 na serwie?

14 mikro powinny używać osoby które mają dobre mikro a nie szumy czy odkurzacz.

Pytanko do Ciebie: nie chce mi się na nikogo najeżdżać ale widocznie trzeba bo nie da się z tobą po ludzku. Pokazać screeny co piszesz na PW?

Według mnie należy się minimum ban na 1 dzień żeby kolega ochłonął.

Bany które ten użytkownik dostał wcześniej były słuszne i chyba za krótkie. Nawet kicki na niego nie działają.

P.S xdd, Maniek był na serwerze to dlatego się udziela człowieku i może mieć swoje zdanie chyba że jesteś jakimś wodzem naczelnym a na serwerze panuje twoja dyktatura.

Edytowane przez FLICKj
  • Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flick że tobie chce się pisać tyle, nie łatwiej dać 2,3 argumenty lub jakoś sparyfrazować zdanie, a tak to Gut gut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, ARCZEN napisał:

Flick że tobie chce się pisać tyle, nie łatwiej dać 2,3 argumenty lub jakoś sparyfrazować zdanie, a tak to Gut gut

Wszystko wymieniłem po prostu żeby potem nie było. A że miałem czas to się rozpisalem 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Gracz został słusznie ukarany./Close

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.