Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: | SquiZu |  |
Nick oskarżonego: ✪ aimvaca infinitycore.pl✪       Kuuba
SteamID oskarżonego: aimvaca STEAM_1:1:219383062  Kuba   STEAM_1:0:439100062
Godzina, data i mapa zdarzenia: jb_millennium_lega   16:05
Opis sytuacji: Wszedlem w secret ktory jest bardzo dlugi za jakis 20sec wyszedlem dopiero z niego i dostalem kicka (prawdopodobnie od aimvaca) (sqower moze zobaczyc w logach). Po tym jak dostalem  kicka wbilem na serwer i chcialem wyjasnic o co chodzi z czego sie dowiedzialem tylko od "Kubba" ze zaraz dostane bana za pisanie na [email protected],  a po chwili jak napisalem cos jeszcze na [email protected] dostalem bana super admin...
Dowody (demko screeny): Demko serwerowe.
Świadkowie zdarzenia: Osoby ktore sie znajdowaly wtedy na serwerze.

Edytowane przez SquiZu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Ty spamisz na tym  a nie piszesz, worried mówił że spamisz na tym ;v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ładnie dałem ci kicka bo po wyjściu z tego sekreta wszdlesz  do pomieszczenia który z tego co wiem zalicza się dalej jako secret zamiast wyjsc to jeszcze w nim przebywalesz i ogólnie może byś dosal jak spamiles na u admin i jak wyzywales graczy adminow i bugowalesz ❤️  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BO DOSTALEM KICKA ZA NIC ******

AIMVACA GRALEM NA TEJ MAPIE 2 RAZ I NIE WIEM GDZIE CO JEST 

A CO DO BUGOWANIA TO NIE JEST MOJA WINA TYLKO WINA SERWERA PRZEZ KTOREGO NIE MOGLEM DOLACZYC DO TT -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Wow squizu. Nie że coś ale jakby patrzeć na Twoja wersje to ty jedyny jesteś niewinny i wiesz jaka była sytuacja a reszta to sami winni i w tym czasie byli w innym świecie  i wcale nie dostałeś ostrzeżeń.

Po:

1 spamiłeś chacie do adminów (dostałeś ostrzeżenie i czym następnym razem to będzie grozić).

2 nw czy ty naprawdę chcesz dla siebie bana bo zamiast !t wpisywałeś !t. a jak napisałem na czacie jak masz wpisać to zacząłeś spamić na u (pss da się sprawdzić w logach). Także to nie bug serwera.

3 powiedziałeś że cytyuje: "gówno cię to obchodzi że dostaniesz bana" to po co ta skarga?

4 obraziłeś mnie kolejny raz (ciesz się że nie ja ci dałem bana bo byś dostał teraz na więcej niż 1h). Polecam demko o które tak się upominasz.

5 podpowiadałeś na quizie .

6 wprowadzasz negatywna atmosferę i prowadzisz wojnę z całym serwerem.

7 kto ci kazał wchodzić do secreta?

8 czemu używasz wulgaryzmów na forum?

9 kogo to obchodzi że grasz 2 raz na tej mapie? Było nie wchodzić do secreta.

10 spamiłeś na [email protected]

11 jak dostałeś kicka po tym jak wbiłeś na serwer ostrzegałem cię i kazałem ci zaprzestać spamienia

12 w tym momencie jesteś dla mnie kłamcą i hipokrytą

13 pamiętasz o tym jak proponowałeś nabijanie expa jak byliśmy we 2 na serwie?

14 mikro powinny używać osoby które mają dobre mikro a nie szumy czy odkurzacz.

Pytanko do Ciebie: nie chce mi się na nikogo najeżdżać ale widocznie trzeba bo nie da się z tobą po ludzku. Pokazać screeny co piszesz na PW?

Według mnie należy się minimum ban na 1 dzień żeby kolega ochłonął.

Bany które ten użytkownik dostał wcześniej były słuszne i chyba za krótkie. Nawet kicki na niego nie działają.

P.S xdd, Maniek był na serwerze to dlatego się udziela człowieku i może mieć swoje zdanie chyba że jesteś jakimś wodzem naczelnym a na serwerze panuje twoja dyktatura.

Edytowane przez FLICKj
  • Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Flick że tobie chce się pisać tyle, nie łatwiej dać 2,3 argumenty lub jakoś sparyfrazować zdanie, a tak to Gut gut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak
7 godzin temu, ARCZEN napisał:

Flick że tobie chce się pisać tyle, nie łatwiej dać 2,3 argumenty lub jakoś sparyfrazować zdanie, a tak to Gut gut

Wszystko wymieniłem po prostu żeby potem nie było. A że miałem czas to się rozpisalem 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Gracz został słusznie ukarany./Close

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.