Skocz do zawartości
kaszuko

podanie Podanie na admina KaSzUkO, Lavender

Rekomendowane odpowiedzi

• kaszuko
  • Użytkownik
  •  
  •  
  •  0
  • 31 odpowiedzi

Nick z serwera oraz steamID:  KaSzUkO      STEAM_1:0:110538573

1. Wiek: 14lat
  2. Mam doświadczenie z serwera s1 grałem tam przez około rok, potem zrobiłem sobie przerwę od serwera i zauważyłem, że wyszedł nowy serwer Lavender (serwer 3.) i zacząłem na nim grać około tydzień po powstaniu serwera. Posiadam pewną wiedzę o pokemonach, mam cierpliwość do gracz, którzy mają problem ze zrozumieniem moda (bądź innych czynników, które warto znać grając na serwerze)
  3. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie około 3h, Tygodniowo około 18h, Miesięcznie 35h (zależy również od wielu innych czynników, głównie spraw prywatnych ale raczej tyle na pewno dam rade)
  4. Czy administrowałeś kiedyś?: Tak, Administrowałem na serwerze only mirage, ale niestety serwer się rozpadł i straciłem posadę.
  5. Znajomość komend admina i regulaminu?: Komendy sm_admin 8/10 regulamin 10/10
  6. Czy posiadasz discorda i ts?: Posiadam ts'a i głównie na nim spędzam większość czasu ale jeśli będzie potrzeba to będę korzystał z discorda.
  7. Dlaczego ty?: Myślę, że akurat ja powinienem zostać adminem, ponieważ wiele ludzi mnie na serwerze zna i zadaje przeróżne pytania głównie do mnie jak nie ma adminów bądź helperów, ludzie mają do mnie zaufanie nie raz pomagałem w ewolucjach pokemonów poprzez trady. Ale głównym powodem jest moja chęć do pomagania innym graczom ,bądź czyszczenia serwera z przeróżnych rodzai osób utrudniających grę.
  8. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Jakub, interesuję się piłką nożną i koszykówką. Lubię pomagać ludziom/graczom w problemach, jestem towarzyski, kulturalny i pomocny.
  9. Kontakt: STEAM: https://steamcommunity.com/id/why0000/
  10. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):  https://www.gametracker.com/kaszuko/

Edytowane przez kaszuko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pokemod #3

Jestem na NIE

Edytowane przez VoUs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basketing, nigdy w życiu nie pisałem nowym graczą, aby mnie polecili pisałem binda z przydatnymi komendami i wysyłałem go na czat, następnie pisałem binda z komendą !polec i pisałem w nim, że gracz ma możliwość polecenia innego gracza i oddania mu 10 pokecoinsów (pisałem również, że najelepiej oddać je znajomemu, z którym się rozpoczyna grę na serwerze). Abstahując od twojego posta, piszesz to tylko dlatego, żeby odwrócić UWAGĘ od mojego podania i zwrócenie się ku twojego podania (wnioskuję, że masz złożone podanie na admina po tym co wypisujesz pod moim postem) większości użytkowników i założycieli serwera. Według mnie jest to nieczyste zagranie. Pozatym spełniam 90% wymagań, a to że mam 14lat nie znaczy, że zachowuję się jak rozpieszczony bachor. Przypomina Ci również, basketing że to ostatnio ty prowokowałeś/aś mnie wyzywając od unskillowych graczy i "silverów" buntując graczy do dalszego obrażania mnie. Vous jak ty możesz wypowiadać się na mój temat, pisząc: -wiek. Skoro sam masz złożone podanie na helpera i masz 14 lat??? Nie rozumiem twojego toku rozumowania, ale to twoja wypowiedź i po niej można wywnioskować wiele rzeczy na twój temat. Tak więc proszę podsumowując, proszę o pozytwyne rozpatrzenie mojego podania. Dziękuję.

Edytowane przez kaszuko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Jestem na tak:

+duży staż

+doświadczenie

+/- nie wiem jak tam z aktywnością bo gram kilka dni na serwerze dopiero 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.