Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z serwera oraz SteamID: theemo Infinitycore.pl  STEAM_1:0:82179513
  2. Wiek: 14 lat, w sierpniu 15
  3. Znajomość modyfikacji PokeMod: Bardzo dobra
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?:
  5. Dziennie 1-2h
  6. Tygodniowo  10-14
  7. miesięcznie nie jestem w stanie powiedzieć 
  8. Dlaczego ty? Właśnie ja,ponieważ jestem osobą odpowiedzialną, potrafiącą wykonać powierzone zadanie. Nie sprawiam problemów, n Zanim coś zrobię to wolę się upewnić czy na pewno to mogę zrobić by niemieć później "przypau" dla jednych to wada a dla innych zaleta. 
  9. Coś o sobie od siebie:
  10. Mam na imię Mateusz w sierpniu skończę 15 lat. Aktualnie będę uczęszczał do 3 klasy gimnazjum. Szczerzę mówiąc nie lubię, wręcz nienawidzę pisać oraz  nie potrafię dobrze się rozpisywać. Charakteryzuje się tym że jestem w połowie leniwy  i w połowie pracowity oraz tym że jestem bardzo spokojny.
  11. Kontakt: Discord,skype,steam
  12. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/jaja2ie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Theemo kovham cię jak brata ale nwm czy to dobry pomysł :P tu potrzeba kogoś z entuzjazmem kogoś kto za wszelką cenę wbije troche wiedzy o serwie żółtodziobowi a z Ty jesteś stoikiem, pozostajesz niewzruszony nadawałbyś się na unban team 😘

bardzo mi przykro mega nie chce tego robić ale obawiam się że to będzie głos na NIE 😢

Nie czytajcie teho pierwszego....zedytował bym to ale jakiś błąd wyskakuje JESTEM NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi