Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy nie chodzi tylko o yanme ale bardziej o skill bug buzz kiedys odrzucał truł i spowalniał w każdych 3 uderzeniach a teraz jest jakby rozczłąkowany  na 3 uderzenia inny efekt

i także aby ditto zamiast samego aktywnego skilla kopiował by tez  jedną albo dwie pasywki np. zawsze kopiujesz jedną ale masz ileś procent szans że skopiujesz dwie procent wrzastałby razem z levelem

Edytowane przez empek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie po co ta dyskusja :P wgle mi ostatnio nie odpisujesz i jest mi przykro 😢 oostatnia wiadomość : napisz na forum :/ nawnawet nje wiem jak dawno temu to było 

w każdym razie tu raczej będą same narzekania na op poki typu steelix :/ także no...

Ludzie za dużo zachcianek a za mało konkretnych problemów ...

pozdrawiam

~Echo

a propos sneaeel to kest to jedyny pok który nadawałby się na ten styl rozgrywki jaki opisalem z uwagi na przedstawiony jego styl życia 

Edytowane przez Echo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Do barriera można po prostu dodać, że dostaje się mniejsza dmg ze skilli pokemonów żeby na 100lvlu jak dostaje się 30dmg(z kevlarem) prawie nic nie dostawał np z 5 i było by już git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, DohTenPrawdziwy napisał:

Wedlug mnie powinno sie zmienic Venusaura,poniewaz gdy on jest shiny i ma 100 lvl to nikt nie ma szans 1vs1 na niego.

Daję okejke, z tym że już na 50 jest OP. Proponuje zmienić absorba na protecta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

W dzisiejszym update wprowadziłem kilka zmian, niestety nie udało się poprawić wszystkiego (czasowo się nie wyrobiłem) - jak coś z poprawek dalej jest źle, śmiało piszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pokemod #1
4 godziny temu, SaleM napisał:

Daję okejke, z tym że już na 50 jest OP. Proponuje zmienić absorba na protecta.

Hp up i protect nigdy w życiu nikt nie chce powrotu snorlaxa sprzed nerfa. Popsuło by to rozgrywkę.

Edytowane przez Yu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi