Skocz do zawartości
M_a_t_i_2

Podanie na admina MAMUT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera oraz steamID:  MAMUT InfinityCore.pl       STEAM_0:0:3500413

1. Wiek: 14lat
  2. Doświadczenie z serwera Pokemod - Lavender: Gram na nim od samego początku ludzie mnie znają gram nawet kiedy są 2 osoby.     Kiedyś miałem kolo 90h na pokemod s2 ale jak powstało s3 to teraz na nim spędzam sporo czasu (aktualnie do 05.072018 jestem na obozie i potem powinienembyc juz w domu) 
  3. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie 2-3h, Tygodniowo 10-15h, Miesięcznie 30h (mniej więcej zalezy od zajec dodatkowych)
  4. Czy administrowałeś kiedyś?: Tak, Administrowałem na serwerze 1vs1 Arenki ale serwer przeniósł się na inny hosting i cały zarząd się zmienił :(
  5. Znajomość komend admina i regulaminu?: Komendy sm_admin 10/10 regulamin 10/10
  6. Czy posiadasz discorda i ts?: oczywiście na ts siedze ale najczesciej jestem na discordzie i gadam zkolegami
  7. Dlaczego ty?: Myślę ,że ja ponieważ chciałbym pilnować porządku na serwerze i "usuwać" ludzi utrudniających grę np. cheaterów albo "śpiewaczy"
  8. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Mateusz interesują się koszykówką, siatkówką i piłką ręczną (to ze sportu) a tak ogółem to lubię siedzieć w domu grać na pokemodzie i uczyć się html'a 
  9. Kontakt: STEAM:https://steamcommunity.com/id/Mamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut/
  10. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):   https://www.gametracker.com/player/MAMUT InfinityCore.pl/145.239.133.23:27017/

Wiem ze niemam 50h na serwerze ale mialem duzo sprawdzianów a odrazu po szkole jpojechale. Na obóz 

Edytowane przez M_a_t_i_2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie gracz często bluźni i wyzywa topić

-bluzni 

-wyzywa

-nie pomaga 

-czasami każe nowym gracza wpisywać w konsoli "demos" i wywala ih z serwera i juz nie wracają 

A po 2 poco skopiowane tamte zgłoszenie xdddd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosze nie kłam

Nikogo nie wyzywam

Nie bluźnie (mze raz czy 2 mi sie zdazyło)

Pomagam graczom

A z tym demos to wogole cos wymyśliłeś bo nigdy takiego czegoś nie powiedzialem jedyne co to powiedzialem zeby wpisac m_yaw 4  ale potem pomoglem TEJ JEDNEJ osobie to naprawic więc po co kłamiesz?

A tamto podanie skopiowałrm ponirważ wedłóg mnie jest dobre i pozmienialem informacje a gdybym mial dostęp do pc to bym napisal nowe  

No chyba ze mnie z kimś pomyliłeś bo ja gram na tym serwie właśnie poto żeby oderwać się od swojego walniętego zycia. Wyżywam się w szkole a nie trzymam w sobie tylko po to  żeby potem kogoś wyzywać

Jedyne co to z kolega na priv troche dla śmiechy się wyzywaliśmy i jak chcesz to on ci to wytłumaczy (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem  Ci tyle. Tłumacze się bo staram się o to stanowisko juz chyba 6 raz a cb na serwie rzadko widuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Skoro starasz się o stanowisko juz 6 raz to powinieneś znać wymagania i że od 15lat minimum 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, M_a_t_i_2 napisał:

Powiem  Ci tyle. Tłumacze się bo staram się o to stanowisko juz chyba 6 raz a cb na serwie rzadko widuje 

Mówiąc krótko ja gram bardzo często ale jeść ze częściej  zmieniam nicki! !

Więc jak się wieś to się nie odzywaj 

Jestem na nieee 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zostało rozpatrzone negatywnie. Spróbuj następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.