Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam propozycję, aby ogarnąć "nienawiść" do drugiej osoby. Miałem taką sytuacje nie raz: wchodze na serwer widze nie ma gracza o nicku: ❤T1tuŚ❤ cs.money   więc jest dobrze gramy ja prowadze jest ok... Puźniej wchodze jest ❤T1tuŚ❤ cs.money i nagle się zaczyna wszyscy nagle "nienawiść" do mnie bądź do innych. 

WAŻNE !!!     Informacja ta nie ma na celu oczerniać gracza ❤T1tuŚ❤ cs.money napisałem tylko przykład moich obserwacji. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie co w związku z tym my możemy robić? Bo nie za wiele. Ja zazwyczaj jak T1tuś lub jakakolwiek osoba się wyzywa to daje kicka. Wczoraj jak T1tuś spinał się z innym graczem chyba Bagietkowym oznajmiłem przez msay, że jeżeli jeszcze raz dojdzie do jakieś kłótni/spiny pomiędzy nimi to daje bana na 10 minut. Takie coś psuje grę i wzbudza podobne emocje u innych graczy. Administracja jedynie co może zrobić to: ostrzeżenie, kicki, muty, gagi czy bany.

Proponuję zrobić specjalny temat w którym gracze będą dostawali upomnienia za swoje nieodpowiednie zachowanie (dział dostępny dla wszystkich) i za np. 5 upomnień ban na 1h, kolejne 5 ban na 12h, kolejne 5 ban na 24h itd.+ do tego kick z serwera wiadomo.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, balavaca napisał:

jesteś ich mentorem oni są więźniami to chyba normalne ze będzie nienawiść :)

XDD

1 godzinę temu, T1TuŚ napisał:

Flick ale cichy assasin to bagietkowy XD

A ok. To oboje się kłóciliście i oboje zaraz byście dostali bana na 10/30 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi