Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Jestem z propozycją o to, aby gracze którzy nie żyją dostają automatycznie muta, i jak się rozpoczyna runda to dostają z powrotem unmuta.

Jest to bardzo irytujące, gdy jest na serwerze dużo graczy i prowadzący chce słyszec tt (którymi prowadzi), ale nie może ponieważ inni (którzy nie żyją) drą morde. Tak samo jest po stronie tt, oni nie słyszą za dobrze wardena.

Miałem sytuacje przed chwilą, gdy gracz Squizu miał życzenie wziął shot 4 shot na deagle, i ja w niego strzeliłem i zabiłem, wtedy dostałem kicka od I'm a bit worried, i mi napisał, że Squizu chciał zacząć pierwszy.

Życzę miłej nocy ^^

Edytowane przez kevciUU.infinitycore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

Jestem za tym aby dodac taki plugin lecz fajnie by bylo jesli ct widzialo by co pisza nie zyjacy tt xd

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Mogę pomóc w znalezieniu/napisaniu pluginu. Ważne by terroryści mogli pisać (i żeby ct to widziało ze względu na to by mogli usprawiedliwić freekilla).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, FLICKj napisał:

Jestem na tak. Mogę pomóc w znalezieniu/napisaniu pluginu. Ważne by terroryści mogli pisać (i żeby ct to widziało ze względu na to by mogli usprawiedliwić freekilla).

Myślę że pomógłbyś bardzo, nie tylko Sqowerowi, ale i każdym na serwerze. Pewnie zajmie to mniej czasu gdy robią to dwie osoby lub więcej (nie znam się za bardzo na tym)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi