Skocz do zawartości
wilczek

Podanie gracza Wilk kylar

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z serwera oraz SteamID: Wilk Kylar@InfinityCore.pl STEAM_1:1:229400748
  2. Wiek:  14 zaraz 15
  3. Znajomość modyfikacji PokeMod: Dobrze znam modyfikacje i znam komendy serwerowe
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer dziennie? okolo 5, tygodniowo 26/30 miesiecznie okolo kilku dni (sto godzin powinno być) w piątki i w weekendy możliwe ze nie bżde grać
  5. Dlaczego ty? Od dawna gram w pokemoda nei tylko na tym koncie ale tez na die alone i #for ever alone ale potrafie się porozumieć z obcokrajowcami i czasami uspokoić kłutnię. Mam też doświadczenie z innego moda (superhero mod)
  6. Coś o sobie od siebie: Mam na imię Wojtek i teraz wspomne o moich wadach czyli czasami bywam zbut denerwujący ale głównie na chacie steam często przesiaduje na discordzie wiec jezeli ktos do mnie napisze to odpowiem jezeli będe akurat widzial bo zwykle mam nie przeszkadzać. interesuje się grafiką komputerową chociaż nie jestem aż tak dobry jak SaleM lub Gracuś (chyba taki nick maił) lubie porządek ,chociaż sam robie bałagan ;D
  7. Kontakt: na Steam ma mnie wiekszość adminów a na discordzie mozna mnie znaleźć pod nickiem wojtok z prawej strony
  8. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):https://www.gametracker.com/player/wilk kylar InfinityCore.pl/145.239.133.23:27016/

Edytowane przez wilczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem na nie
> Kontakt: "Discord wojtok tagu nie podam czasami wchodze na ts ale zwykle jestem dostępny na  steam" Jak administracja ma się z Tobą skontaktować?

> "Dlaczego ty? NIe jestem nikim specjalnym" więc jak nie jesteś nikim specjalnym, to więc po co Ci admin, o ile dobrze wiem, podanie jest jak CV czyli musisz atakować samymi zaletami a nie od razu wylewać swoje żale i wady...

"Wiek:  14 za 2 miesiące i za 24 dni" wybacz, ale trochę rani w oczy ten Twój wiek, nie żebym miał coś do osób młodszych, bo Latacz, Stwoszek sobie dobrze radzili.

A ogólnie odemnie, jesteś osoba podobnie do mnie, trochę nadpobudliwą czasami krzyczysz ale i jednak starasz się ludziom pomóc, brakuje Ci trochę wiary w siebie i w swoje predyspozycje. Polecam przełamać swoje lęki, a i lekko poprawić swoje podanie.

Pozdrawiam Radosław "Firtus" L.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie rozpatrzone negatywnie, spróbuj następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.