Skocz do zawartości
SaleM

Helper SaleM

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z serwera oraz SteamID: SaleM InfinityCore.pl // STEAM_0:1:59767254
  2. Wiek:18
  3. Znajomość modyfikacji PokeMod: 9/10 Gram od bardzo długiego czasu.
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: 10h tygodniowo w czasie szkoły i myślę, że trochę więcej teraz w czasie wakacji.
  5. Dlaczego ty? Gram od bardzo długiego czasu na serwerze, znam wszystkie komendy, jestem cierpliwa i lubię dzieci. Byłam swojego czasu adminem/współwłaścicielem pewnego serwera w dużej sieci także wiem co i jak.
  6. Coś o sobie od siebie: Wiktoria, uczę się grafiki i poligrafi w technikum, posiadam 1,6 tyś godzin w cs-a także nie mam życia prywatnego.
  7. Kontakt: Steam https://steamcommunity.com/id/Salemx666/
  8. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/SaleM InfinityCore.pl/145.239.133.23:27016/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, xAdi1111 napisał:

Jestem na TAK 

+doświadczenie 

+zna modyfikacje 

+po prostu salem 

39 minut temu, xAdi1111 napisał:

Jestem na TAK 

+doświadczenie 

+zna modyfikacje 

+po prostu salem 

40 minut temu, SaleM napisał:

Dobry kumpel, da się z nim pogadać na wysokim poziomie w dodatku jego baryton działa na wszelkie zmysły. Jeżeli moje zdanie coś wspomoże to fajnie było by mieć go na stanowisku Helpera.

W dniu 30.06.2018 o 19:01, PomarańczaGAMING napisał:

to samo co żółwik 

W dniu 30.06.2018 o 18:51, Mr. Turtle napisał:

Gracz jest toksyczny i często nadużywa wulgaryzmów. Do graczy odzywa się w sposób niestosowny. Nie nadaje się na helpera, zdecydowanie na nie.

W dniu 30.06.2018 o 14:26, Fixuuu napisał:

Jestem na Tak 

+godziny

+znajomość modyfikacji 

+mutacja 

+pomocny

W dniu 30.06.2018 o 14:25, Koko889 napisał:

jestem na tak 

jestem na tak bo adni jest pomocny 

W dniu 30.06.2018 o 14:17, xAdi1111 napisał:

Nick z serwera oraz SteamID:  xAdi1111︻芫 InfinityCore.pl  STEAM_1:0:192937808
Znajomość modyfikacji PokeMod:  gram sporo na modyfikacji i wydaje mi się ze znam 
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?:  dziennie ponad godzinę ale teraz mam sporo wolnego czasu tak jak widać na GT więc na pewno więcej niż godzinę dziennie  tygodniowo ponad 10 a miesięcznie trudno dokładnie powiedzieć 
Dlaczego ty? ponieważ mam doświadczenie w byciu administratorem a administracja która jest teraz nie spełnia swoich obowiązków np. oglądanie demek gdy ktoś jest podejrzany wtedy administracja po prostu to olewa i czasami nie wiedzą kiedy ukarać gracza i chciał bym im pomoc 
Coś o sobie od siebie: no to tak jestem Adrian chyba każdy mnie zna większość chyba nawet lubi mieszkam w Anglii od kilku lat i mam sporo doświadczenie w byciu helperem/adminem i umiem korzystać z ts'a i discorda i sporo siedzę na forum 
Kontakt: ts,discord,steam,forum 
Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/server_info/145.239.133.23:27016/top_players/?query=xAdi1111

57 minut temu, Norbison napisał:

jestem na tak

1 godzinę temu, Mataj napisał:

jestem na tak 

miły 

upszejmy 

pomocy 

dobra morda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pokemod #2

Salem to Salem, nic dodać nic ująć. Jak najbardziej na tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pokemod #2

jestem na tak

miła

pomaga graczom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie zostaje odrzucone, spróbuj ponownie następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.