Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera oraz SteamID:  xAdi1111︻芫 InfinityCore.pl  STEAM_1:0:192937808
Znajomość modyfikacji PokeMod:  gram sporo na modyfikacji i wydaje mi się ze znam 
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?:  dziennie ponad godzinę ale teraz mam sporo wolnego czasu tak jak widać na GT więc na pewno więcej niż godzinę dziennie  tygodniowo ponad 10 a miesięcznie trudno dokładnie powiedzieć 
Dlaczego ty? ponieważ mam doświadczenie w byciu administratorem a administracja która jest teraz nie spełnia swoich obowiązków np. oglądanie demek gdy ktoś jest podejrzany wtedy administracja po prostu to olewa i czasami nie wiedzą kiedy ukarać gracza i chciał bym im pomoc 
Coś o sobie od siebie: no to tak jestem Adrian chyba każdy mnie zna większość chyba nawet lubi mieszkam w Anglii od kilku lat i mam sporo doświadczenie w byciu helperem/adminem i umiem korzystać z ts'a i discorda i sporo siedzę na forum 
Kontakt: ts,discord,steam,forum 
Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/server_info/145.239.133.23:27016/top_players/?query=xAdi1111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz jest toksyczny i często nadużywa wulgaryzmów. Do graczy odzywa się w sposób niestosowny. Nie nadaje się na helpera, zdecydowanie na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Mr. Turtle napisał:

Gracz jest toksyczny i często nadużywa wulgaryzmów. Do graczy odzywa się w sposób niestosowny. Nie nadaje się na helpera, zdecydowanie na nie.

a ty nie wykonujesz swoich obowiązków gdy proszę cię żebyś obejrzał jakieś demko to zawsze mówisz ze później i nic nie robisz tylko masz to gdzieś 

4 godziny temu, PomarańczaGAMING napisał:

to samo co żółwik 

a ciebie od ponad miesiąca na serwie nie było 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Na nie potwierdzam to co twierdzi  turtle ❤️ 

Edytowane przez dizorox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry kumpel, da się z nim pogadać na wysokim poziomie w dodatku jego baryton działa na wszelkie zmysły. Jeżeli moje zdanie coś wspomoże to fajnie było by mieć go na stanowisku Helpera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.06.2018 o 14:17, xAdi1111 napisał:

Nick z serwera oraz SteamID:  xAdi1111︻芫 InfinityCore.pl  STEAM_1:0:192937808
Znajomość modyfikacji PokeMod:  gram sporo na modyfikacji i wydaje mi się ze znam 
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?:  dziennie ponad godzinę ale teraz mam sporo wolnego czasu tak jak widać na GT więc na pewno więcej niż godzinę dziennie  tygodniowo ponad 10 a miesięcznie trudno dokładnie powiedzieć 
Dlaczego ty? ponieważ mam doświadczenie w byciu administratorem a administracja która jest teraz nie spełnia swoich obowiązków np. oglądanie demek gdy ktoś jest podejrzany wtedy administracja po prostu to olewa i czasami nie wiedzą kiedy ukarać gracza i chciał bym im pomoc 
Coś o sobie od siebie: no to tak jestem Adrian chyba każdy mnie zna większość chyba nawet lubi mieszkam w Anglii od kilku lat i mam sporo doświadczenie w byciu helperem/adminem i umiem korzystać z ts'a i discorda i sporo siedzę na forum 
Kontakt: ts,discord,steam,forum 
Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/server_info/145.239.133.23:27016/top_players/?query=xAdi1111

jestem na TAK dobry i pomocny gracz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czasem przesadza ale jest ok i mieszka w Angli wiec moze się dogadac z zagranicznymi ludzmi lepiej niz inni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak 

pomaga nowym graczom (w tym pomógł mi ja zaczynałem) wyjasina zasady i jest miły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Podanie rozpatrzone negatywnie, spróbuj następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.