Skocz do zawartości
Markat2

skarga na gracza/admina Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Złakaczka Michał Infinitycore.pl
Nick oskarżonego:mi็chael
SteamID oskarżonego:    STEAM_1:0:149577996 
Godzina, data i mapa zdarzenia:22:32   data 29.06.2018   
Opis sytuacji:Wsadza Worriera w sciany potem go zabija bez respienia   mapa    JB_mountaicraft_v2      Potem na następnej mapie zaczoł zabierać worriedowi bronie komendą czyli nad używanie.
Dowody (demko screeny):Demko serverowe mapa jak jest w powyzej opisu.
Świadkowie zdarzenia:Worriro.AndrzejAutobus.Kondzu

Edytowane przez Markat2
  • Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem się nie udzielać ale też byłem przy tej sytuacji. Nic bym nie napisał ale w tym momencie jest to nieodpowiednie zachowanie. Markat sam się śmiałeś i ruszałeś worrieda dodatkowo się z tego śmiejąc. O ile się nie mylę to worried został zabity bo było ty mówi ty ginie ale przyznam nie jestem pewien. Co do reszty zachowania oraz tego co się działo na serwerze, nie wypowiem się bo moim zdaniem mimo wszystko obie strony konfliktu coś dołożyli do ognia.

Pytanie czy zasłużyli na jakąś większą formę kary, degrada? Moim zdaniem, NIE 😀

Pozdrawiam i nie mam.zamiaru wdawać się w kłótnie/konflikty.

Edytowane przez FLICKj
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, FLICKj napisał:

Miałem się nie udzielać ale też byłem przy tej sytuacji. Nic bym nie napisał ale w tym momencie jest to nieodpowiednie zachowanie. Markat sam się śmiałeś i ruszałeś worrieda dodatkowo się z tego śmiejąc. O ile się nie mylę to worried został zabity bo było ty mówi ty ginie ale przyznam nie jestem pewien. Co do reszty zachowania oraz tego co się działo na serwerze, nie wypowiem się bo moim zdaniem mimo wszystko obie strony konfliktu coś dołożyli do ognia.

Przepraszam flick ,że ciebie nie dopisałem ale była 1 w nocy i zapomniałem.

I tak ruszałem worriedem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawde chemy porównywać faworyzacje Michaela? Gdy ja sie odezwałem (bylo tt mowi tt ginie) odrazu-łeb , gdy odezwał się flick- 0 reakcji. Michael zaczyna zabawe i praktycznie zawsze jestem pierwszy, jak zgine to zakancza zabawe. Michael daje mi pozycje buntu odrazu po odrodzeniu (nawet nie próbowałem się buntować, nikt nie był zbuntowany) Ten gracz nir radzi sobie z byciem w CT, ponieważ praktycznie zawsze kajdankuje (nikt nie ma zamiaru buntu) i rozoczyna zabawe w Quiz/szkołe. Gdzie jak wybieram np. Matematyka to daje mi 5 sek na obliczenie !400 (silnia z 400) albo - co tez nie mozliwe w 5 sek - !11 (silnia z 11). Pytania dla mnie szuka w internecie. 

7 godzin temu, FLICKj napisał:

Naprawde? Naprawde? Mamy porównywać kto "więcej dołożył do ognia", ja rozumiem, że nie chcesz się wcinać, ale no prosze cie, albo piszesz prawde, albo nic nie piszesz.

Edytowane przez ❤ I'm a bit worried ❤
  • Dzięki! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ❤ I'm a bit worried ❤ napisał:

Naprawde chemy porównywać faworyzacje Michaela? Gdy ja sie odezwałem (bylo tt mowi tt ginie) odrazu-łeb , gdy odezwał się flick- 0 reakcji. Michael zaczyna zabawe i praktycznie zawsze jestem pierwszy, jak zgine to zakancza zabawe. Michael daje mi pozycje buntu odrazu po odrodzeniu (nawet nie próbowałem się buntować, nikt nie był zbuntowany) Ten gracz nir radzi sobie z byciem w CT, ponieważ praktycznie zawsze kajdankuje (nikt nie ma zamiaru buntu) i rozoczyna zabawe w Quiz/szkołe. Gdzie jak wybieram np. Matematyka to daje mi 5 sek na obliczenie !400 (silnia z 400) albo - co tez nie mozliwe w 5 sek - !11 (silnia z 11). Pytania dla mnie szuka w internecie. 

Naprawde? Naprawde? Mamy porównywać kto "więcej dołożył do ognia", ja rozumiem, że nie chcesz się wcinać, ale no prosze cie, albo piszesz prawde, albo nic nie piszesz.

Na temat silni się nie wypowiem bo dopiero będę to miał i nw ile czasu na to potrzeba żeby obliczyć (xD), może więcej. Co do szukania pytania to czasami trzeba sobie pomóc. Kajdankowanie? Możliwe, że masz rację ale mi to nie robi bo i tak każdy mnie zawsze kajdankowanie bo niby ciągle się buntuje (ja buntuje, co wy? 😂) XD. Bodajże pozycję buntu dawał Tobie bo jako jedyny nie brałeś udziału w zabawie bo się odrodziłeś. 

Według mnie powinniście spotkać się razem ze Sqowerem na tsie i wszystko wyjaśnić bo raczej przez forum to się może nie udać.

P.S ja też nie dostaje łatwych pytań na quizie bo przeciętne osoby z informatyki/programowania nie znają odpowiedzi z Javy. 

Edytowane przez FLICKj
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Admin otrzymuje ! 1 Strike 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.