Skocz do zawartości
kevciUU.infinitycore

Skarga na gracza Ciastek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: YounG kevciUU
Nick oskarżonego: Ciastek
SteamID oskarżonego:  STEAM-1:0:174542001
Godzina, data i mapa zdarzenia: Godzina : 10:40 data: 6/28/2018 mapa: Jb_snow_2 
Opis sytuacji: Freekillujee np. Mówi : Po otworzeniu cel, macie totalny bezruch, gdy nie otworzył cel, a inni się ruszali, zaczął ich zabijać,i tak w kółko
Dowody (demko screeny): Nie mam screenów, zobaczcie demko
Świadkowie zdarzenia: Markat2, Gracz dżejlbrejk (Pokemon psikaczu), jinchuriki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te freekille to tak średnie bo moze 2 razy zabił was freekillem a jak was zabijal to sie ruszaliscie.

Jeszcze dodam że cały czas go obrażałeś od ch*jow itp.

• Zdezorientowany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te freekille to tak średnie bo moze 2 razy zabił was freekillem a jak was zabijal to sie ruszaliscie.

Jeszcze dodam że cały czas go obrażałeś od ch*jow itp.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Po pierwsze byłem przy tym i nie słyszałem żeby go przezywał a po drugie 2 rundy tak zrobił.

Edytowane przez Markat2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi