Skocz do zawartości
dizorox

Łączenie serwerów

Ankieta badająca ilość osób chętnych złączenia serwerów s1 i s2  

18 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy zgadzasz się na złączeniem serwerów s1 i s2 (z powodu małej ilości graczy)

• Tak
      15
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Ponawiam moją propozycje dodając tym razem ankietę.

Moja propozycja jest prosta złączenie baz danych serwerów Viridian i Pallet w 1 oraz wyłączenie 1 z serwerów.

Przyczyna jest prosta brak graczy, uwielbiam grać na pokemodzie lecz gra na serwerze gdzie znajduje się góra 12 osób  jednocześnie mija się z celem.

Nowych graczy już nie przybywa (każdy nowy idzie na Lavender), a liczba stałych starych graczy wciąż spada. Dlatego wnioskuje o złączenie  serwerów w jeden.

Myślę, że jest to możliwe gdyż deter przy reworku był wstanie napisać plugin przepisujący pokemony z starych baz danych do nowych.

Odnośnie liczby pokemonów w Pc mało który gracz ma pokemony na 2 serwerach jednocześnie a nawet jeśli jest to niewielka ilość, szczególnie  po czystce 1 lvl.

Osobiście wolę czekać 20 min na slota na serwerze gdzie gra 26 osób niż bawić się w 8-12 osób na serwie (i to nie tylko w tygodniu a także w weekend w popołudniowych godzinach ).

Edytowane przez dizorox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pokemod #1

Ja się nie zgadzam, już jak na serwie jest 20 osób to atmosfera jest niesprzyjająca rozgrywce nie mówiąc jużo rozpierdzielu na mapach typu awp / deagle / knife / pistols , jeśli ktoś nowy faktycznie wbija to nie ma opcji aby mógł o coś zapytać bo nie da się przebić tego harmideru, trzeba grać na voice enable 0 a to chyba nie o to chodzi, jak osób jest 12 to każdy czerpię przyjemność z gry a to chyba najważniejsza sprawa a odnośnie czekania na slota bo 30 minut...to nwm może ty 24h  na dobę masz wolne ale niektórzy mają tylko mały czas dnia wyznaczony na rozrywkę a tu dupa bo serw jest pełen. No suabe rozwiązanie :/

Pozdrawiam

~Echo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Rok temu jak było po 20-26 osób dało się zachować względny porządek. Jest na to prosty sposób - bany, przy fulll serwie osobę zbanowaną   zastępuje osoba czekająca na slota w ten prosty sposób segregujesz osoby toksyk na rzecz ludzi "fajnych" .

Ale najważniejsze nie mam problemu jak jest już te 13-16 osób na serwie ale gra w chowanego w 6-8 osób mija się z celem. Nie chce mi się co 10 min sprawdzać ilości graczy na serwie aby aby akurat zaleście tą godzinę gdzie jest +12 graczy.

I ostatnia sprawa nie twierdze ze jak jest 24-26 osób na serwie to najlepiej się gra, (osobiście mi najlepiej się gra przy 18) lecz właśnie full serwer zachęca do sprawdzenia\zagrania na serwerze.(ludzie sugerują się ilością aktywnych graczy przy wyborze serwera gdzie chcą grać bo przecież nikt nie chce grać na pustym lub prawie pustym serwie).A przy obecnych wynikach obu serwerów średnia ilość graczy wynosi 16-30 więc na chwilę obecną tylko 4 graczy musiało by czekać na slota w godzinach szczytu.

A teraz moje zdanie: "Najlepsze chwile spędziłem na pokemodzie kiedy serwer był full, teraz kiedy jest +12 graczy też świetnie się bawię ale jak nie ma nawet 8 stałych graczy od 13-17 to coś jest nie tak"-Dizorox 

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

złączenie 2 serwerów to dobry pomysł  moźna by było wreszcie zagrać w więcej  osób niż  8 na serwerze w którym to często się przydaje. Ogólnie mówiąc dobry pomysł może by doszli jacyś nowi gracze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsor

+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi