Skocz do zawartości
FLICKj

Propozycja - wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję by:

-1 (24 czerwca) i ostatni dzień wakacji (31 sierpnia) darmowy VIP dla każdego,

-podczas wakacji zorganizowanie eventu karaoke (do wygrania VIP lub np. kredyty/rpg jeżeli ktoś ma vipa),

-unban dla wszystkich,

-dodanie skina, który będzie można kupić tylko w te wakacje,

-na czas wakacji zmiana wyświetlanego "Freeday" na "Wakacje" (tutaj nie jestem tego pewien ale wpadło mi to do głowy 😀).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak najbardziej za konkursami typy karaoke (fajnie by było jak by ten konkurs się odbył na ts3  )i tym skinem a ten unban to chyba ryzyk fizyk 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafik

Jestem na tak poza jedna propozycja unban dla wszystkich czy to nie przesada? Ktos dostal bana slusznie a teraz ma dostac ub, bez przesady ten kto zlamal regulamin to ma bana i tak powinno zostac moim zdaniem.

Edytowane przez SquiZu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, SquiZu napisał:

Jestem na tak poza jedna propozycja unban dla wszystkich czy to nie przesada? Ktos dostal bana slusznie a teraz ma dostac ub, bez przesady ten kto zlamal regulamin to ma bana i tak powinno zostac moim zdaniem.

Co do UB. Każdy może popełnić błąd i warto wydaje mi się dać 2 sznasę. Szczerze dawanie all UB jest dosyć praktykowaną metodą i nie jakąś złą w skutkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

,,Każdy może popełnić błąd" fakt z tym, ze w tym gronie są osoby, które troszeczke działały na nie korzyść serwera. Mówie o osobach które po prostu dla zabawy wchodziły na serwer i obelgami rzucały we wszystko i wszystkich  zaczynawszy od graczy kończąc na serwerze. Nie wiem jak wy ale ja takim osobom nie pozwoliłbym wrócić. Inne podpunkty są ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi