Skocz do zawartości
Pemo

Skarga na gracza xAdi1111︻芫 InfinityCore.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 💠Pemo¿¿ InfinityCore.pl
Nick gracza na którego składasz skargę: xAdi1111︻芫 InfinityCore.pl
IP i SID oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/adriankujawski/    ID: STEAM_1:0:192937808
Godzina i data zdarzenia: [Nie ma to znaczenia, zachowuje się tak przez cały czas]
Dowody (demko/screeny/świadkowie): Dowodem będzie cały serwer, oraz wypowiedzi pod tym postem potwierdzające ten zarzut.
Opis sytuacji: Krótko mówiąc chodzi tu o jego dogryzgi oraz tzw. ''toxczność''. Prawie zawsze kiedy dany użytkownik [Adi] wbije na serwer dzieje się awantura, spowodowane jest to jego ''nie śmiesznymi tekstami'' Typu: ''Sklej pi**e, Zamknij morde, Ty jeb**a ku**o czym ty grasz'' mam nadzieje że wiecie o co chodzi ;). Mam rozumieć że administracja nie będzie stała po jego stornie z powodu ''lubie nie lubie'' tylko przyłoży się to sprawy, i ogarnie wreszcie ten burde.

Z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spotkałem sięczasami z obrażanim przez adiego rozumiem ze sie denerwuje le nie powinien byc az tak nadpobudliwy z drugiej strony nikt nie zwracal mu na to zadnej uwagi az do czasu tej skargi woec jestem stronniczy z jednej strony jesetem za tym ze pemo ma racje z drugiej strony nikt nie zwracal mu na to uwagi ale tez wspiera serwer i wyraza szczerą opinie chociaz zbyt obraźliwą w przypadku pema

Edytowane przez wilczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1 mowie zamknij mordę tylko ciebie jak wstaje w obronie innych typie obrażasz cały czas od debili pizd itp. a piszesz na mnie skargę a ja mowie tylko utkaj łeb i to nawet administracja nie ma z tym problemu a teksty typu czym ty kurwa grasz to nikogo nie obrażają i nie używam tekstów typu ty jebana kurwo jak już kogoś obrażam to używam tekstów typu kretyn lub idiota ale nikt się nie obraża bo wiedzą ze tylko żartuje nawet administracja o tym wie i nic z tym nie robi tym bardziej ze jak kogoś tak obrażę to po chwili mówię ze to był żart i żeby się nie obrażał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Gracz nagminnie używa wulgaryzmów - zostanie nagrodzony odpowiednią karą. Dzięki za zgłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.