Skocz do zawartości
GÓRY Bałtyckie

only mirrage Góry Bałtyckie | 18.06.18 | "Chetowanie"

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twoje steamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198086261563/
  2. Powód bana: "Chetowanie"
  3. Nick admina od którego otrzymałeś bana: warvonic nie wiem 
  4. Wyjaśnienia: Dziwne uczucie kiedy gram dobrze 5430k na obydwu kontach i ludzie uważają za cheatera i banują jeszcze , banują z dupy bez dowodów ale przepraszam to jest ośmieszenie 
  5. Dowody zwalniające z bana: Nie mam pojęcia mam pokazać folder ? :D  po co miałbym cheatować na serwerze z vac aby tam range wbić prosze was ludzie ośmieszacie ten serwer w 1.6 można było dokładnie w folderze sprawdzać itd ale tu wbijać i cheatować , jeszcze w dodatku mam dowody pokazywać .. Nie chce cie nie musicie nic na siłe lecz to i tak ośmieszenie dla administracji że banuje kogoś za nic ;) 
Edytowane przez GÓRY Bałtyckie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak

Halo? Czemu nie uzupełnił wśród wzoru??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak
1 godzinę temu, GÓRY Bałtyckie napisał:

Przepraszam ale wydaje mi się że ten wątek należy wyłącznie do administracji :)

Ja po prostu upomniałem o wzór który nie został poprawnie wypełniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze oglądałem cię i widziałem jak celowałeś przez ściany gdy terrorysta wyszedł z respa na rampe ty byłeś w niego wcelowany on idzie do tyłu ty celownikiem po niem on na rampe ty spowrotem na niego gdzy na shifcie się wycował na tt i poszedł na b ty też uciekłeś.

Po drugie te [FLICKI] nie były normalne no i aim w pałacach miałeś celownik na ziemi a raptownie już bania ;D

Ogólnie pod twoim kontem też są fajne komentarze ale to i tak nic nie zmienia widziałem co robisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JailBreak
8 minut temu, Bartkovsky napisał:

Po pierwsze oglądałem cię i widziałem jak celowałeś przez ściany gdy terrorysta wyszedł z respa na rampe ty byłeś w niego wcelowany on idzie do tyłu ty celownikiem po niem on na rampe ty spowrotem na niego gdzy na shifcie się wycował na tt i poszedł na b ty też uciekłeś.

Po drugie te [FLICKI] nie były normalne no i aim w pałacach miałeś celownik na ziemi a raptownie już bania ;D

Ogólnie pod twoim kontem też są fajne komentarze ale to i tak nic nie zmienia widziałem co robisz.

"Po drugie te FLICKI"? 🤔😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Mogę się zgodzić z Bartovsky ponieważ widziałem jak bardzo dziwnie powyżej wymieniona osoba grała. Bardzo mało prawdopodobne, że grałeś "legit" ale nie można tego wykluczyć, że robiłeś "życiówkę". Tylko, że jak wcelowany w ziemię mogłeś automatycznie wcelować się w głowę? Bardzo dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

ub.png.457a2570b03401166d87dc54eed1ac87.png

Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.