Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1.  STEAM_1:1:438709902

2 . "vac na drugim koncie"

3.  "Weri"

4. Wyjaśnień oczekuje od administratorów serwera Only Mirage,a najlepiej samego pana wyżej (Weri).Co ma blokada VAC,na drugim koncie,na którym miałem nie bez przypadku prawie 3000 godzin w samego CS:GO,do powody bana na serwerze?

Dostałem "VAC-a" za używanie skinchangera,poprostu skórki do broni,noże dawały mi "lepszą grę". Jeżeli uważasz,że cheatuję,to przedstaw mi na to konkretne dowody,ja sobie będę grał na Only Mirage,ty wejdź na specta,oglądaj moją grę,czy coś w tym stylu.

Pozatym po co miałbym cheatować na serwerze społecznościowym,nie dawało by mi to żadnych korzyści,bezsens. Sam cheaterów nie lubie,nigdy "cheat'ów" nie używałem,wstydziłbym się tego. Ze skinchangerem to inna sprawa,około 3 miesięcy temu było to legalne oprogramowanie,dodatek do CS-a,nawet VALVE pozwalało grać z tym "wspomagaczem". Z góry dzięki za odpowiedź. PS. Możecie też sprawdzić moją prośbę o range grafik :)

5.Nie ma na co podawać dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie możesz sobię dostać VAC bana na main account i o tak sobię wejść na serwer i grać na smurfie. Nie trzeba było czitować czy używać innego, przepraszam, że się brzydko wyrażę ale "gówna". Chciałeś sobię pograć na skinach to mogłeś se kupić a nie używać programu żeby sobie o mieć skiny.

Edytowane przez rabbit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziewczyna

Moim zdaniem bana nie powinno byc. Tak używales "skinchanger'a" lecz ban za to ze masz Vaca na drugim koncie troszke bym powiedziała bezpodstawny. Zgadzam sie z powyższymi mogles kupic vipa (oczywiscie niektorzy nie chcą wydawac pieniędzy na gry) lub wpisac !ws na serwerze ale Perma bym ci za to nie dała. Grałam z tobą juz na serwerze i nigdy nie widziałam żebyś używał jakichkolwiek cheatow/ wspomagaczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

ub.png.54233ce4d4cd8b0790a79b88628caec1.png

Z pozdrowieniami, Administracja InfinityCore.pl

Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.