Skocz do zawartości
Specu1337

Współpraca z PHANTOM.GG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Kamil, mam 22 lata i jestem właścicielem organizacji PHANTOM.GG 
(https://steamcommunity.com/groups/PHANTOM-GG)

Organizacja jest prowadzona od marca 2017 tylko i wyłącznie przeze mnie a w tym czasie przewinęło się wiele osób/ekip, które wypłynęły na szersze wody bądź po prostu zakończyły swoją karierę. 
W tym momencie trwa 2ga pełna -mam na myśli od zera, rekrutacja od momentu założenia organizacji. Niestety dbanie o to wszystko pomijając czas pochłania również pieniądze i to nie małe.
Opłacenie serwera 128tk, TS3, LANów itd itd kosztuje mnie ok 700++ zł rocznie. Wygrane z turnieji online/offline nie pokrywają się zupełnie z tym co wkładam w drużyny a staram się jak najwięcej dać zawodnikom bo jednak po to każdy gra, aby coś mieć dla siebie :) 

Nasza prośba do Was to pomoc, odciążenie a zarazem promocja naszej organizacji w dalszym działaniu i jak najlepszym rozwijaniu się. Na początek chciałbym otrzymać wsparcie w postaci 2x 128tk serwera oraz 30 slotowego TS3.
Posiadamy własne koszulki, które są obecnie w ostatniej fazie projektu (zostają odświeżone w związku ze zmianą loga) i tam zostaną umieszczone wszystkie logotypy naszych sponsorów.

Najbliższy nasz wyjazd odbędzie się na koniec sierpnia/początkiem września, gdy nowe składy będą już na tyle zgrane, aby wyruszyć na szersze wody :)

Do grudnia 2017 prowadzony był fanpage na facebook'u, który dobił ponad 700 like'ów, lecz drugi administrator zachował się niestety jak dzieciak i przejął fanpage w swoich celach nie związanych z CS'em. 

Jeżeli posiadacie jakieś swoje wymagania apropo naszej organizacji to zapraszam do kontaktu poprzez steam bądź tutaj forum :)

https://steamcommunity.com/id/SpecB1337/

Pozdrawiam, Kamil / Specu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Cześć, obecnie nie jesteśmy zainteresowani współpracą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.