Skocz do zawartości
KaLaneK1

KUPUJESZ SVIPA SMS A ONI CI BANA DAJA

Rekomendowane odpowiedzi

KUPILEM SVIPA NA 60 DNI SMS PYTAM SIE GDZIE WPISZAC TEN KOD A ONI NIE ODPOWIADAJA A PUZNIEJ JESZCZE MI BANA DAJA *** oco tu ma chodzic A TAK WOGOLE TO KOD:SZZJRHWG CHCE UNBANA I SVIPA ALBO ZWROTU PIENIEDZY INACZEJ IDE NA POLICJE Z RODZICAMI! JOKER FAJNY SERW ZEBY LUDZI OKRADAC !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MACIE 12 GODZ,

TA WIEM GOWNO CI ZROBIA ALE HAJS WYDALEM A TY BESZCZELNIE LUDZI OKRADAS

I JESZCZE SIE GLUPIO PYTA JAK NA SERWER WBILEM JAK DAL MI UNBANA
!

#Edit Johnny:

Możesz pisac w jednym poście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Cześć, opisz na spokojnie całą sytuacje a wszystko na pewno się wyjaśni.

Jak dostałeś słusznego bana po zakupie vipa to nikt Ci raczej ub nie da tylko z powodu takiego, że kupiłeś vipa.

I policją nikogo straszyć nie musisz 😆

@SquiZu raczej bym Ciebie o to spytał 😆 Jak chcesz pisać głupie posty niezwiązane z głownym tematem to sobie daruj nastepnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

Naprawdę, rodzice na policji xD. Tłumaczę. Dostał bana za cheat, perma. Po jakimś czasie na serwer wbija  typ i krzyczy do każdego gdzie ma kod SMS wpisac bo kupił i nie wie co z nim zrobić. Modzel wszedł na jego profil i mówi że to ten co dostał perma a jakimś cudem siedzi na serwerze. Coś się stało z pluginem serwera i wbił jakby nigdy nic, każdy admin po sobie patrzy kto mu dał UB. Nagle Joker wbija i mówi że naprawił plugin, wtedy chyba bansy zaczęły działać i go wywaliło. 

Także nie cwaniakuj tutaj żadnymi zakupami, czy to VIP czy może chciałeś sobie bana wykupić, mimo że to perm którego wykupić się nie da, no ale cóż. Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Nie mam pojęcia co chcesz osiągnąć, ale glupiego tutaj nie znajdziesz. :) 

SS pierwszego bana, po którym wbił później na serwer. Żadnego innego bana później nie ma, więc złapał go wcześniejszy ban kiedy Joker to naprawił. Także cały temat nie ma sensu, bo kupiłeś coś na serwer na którym jesteś zbanowany permanentnie. Także na policji my jesteśmy kryci, nikt nie dał bana kiedy wydałeś pieniążki ( xD )

Edit: już widzę te spojrzenia na policji, gdzie rodzić mówi że nie upilnował dziecka które wydało 20 zł i oszukali go w grze :@

Screenshot_20180612-075404.jpg

Edytowane przez Edżor
  • Lubie to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

KaLanek1 zostałeś zbanowany za chetowanie 

Jeżeli wydałeś pieniądze i myślałeś że jak sobie odpalisz wspomagacz nie dostaniesz bana ???

Jeżeli jesteś nie winny wyjaśnij to przy składaniu prośby o od banowanie

Temat Zamknięty

PS: Żadnych innych skarg nie było na temat tego co własnie napisałeś nie okradamy ludzi a zwłaszcza dzieci co maja po 12/13 lat i kupują od nas VIP czy SVIP 

tak jak napisał Edżor cytuje: Także cały temat nie ma sensu, bo kupiłeś coś na serwer na którym jesteś zbanowany permanentnie. Także na policji my jesteśmy kryci, nikt nie dał bana kiedy wydałeś pieniążki ( xD )
Jeżeli się z tym POST nie zgadzasz skontaktuj się z Administratorem zamykający temat

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Only Mirage

KaLanek1 nie dałem ci żadnego un bana !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.