Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:☢☣Cichy_Assasin☢☣ ™ 
  2. Imię: Krystian
  3. Wiek (jeżeli masz mniej lat niż 16 napisz czy masz mutację): 13 lat (nie piszcze mutacja podchodzi)
  4. Staż na serwerze: około 80-90 godz. o ile się nie myle
  5. Profil Steam:https://steamcommunity.com/id/mancAkaMcaS
  6. Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : chciałbym pomóc w rozwoju serwera | jestem aktywnym graczem często przesiaduje na serwerze i nie zawsze lecz nie raz gdy jestem na serwerze jest patologia a nie ma admina 
  7. Doświadczenie:
  8. Kontakt:skype fb ts steam forum
  9. Kontakt z graczami na serwerze myśle że dobry
  10. Możliwość płacenia składek i w czym  niestety nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kruszek✔Maluszek napisał:

Lekko na nie 

-doswiadczenie

-brak mozliwosci placenia skladek

+staz 

dałeś prawie same minusy a nigdy cb nie widziałem na serwerze i nie wiesz jak się zachowuje na serwerze (z góry nie wypowiadaj się tylko na moje podanie) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, ☢☣Cichy_Assasin☢☣ ™ napisał:

dałeś prawie same minusy a nigdy cb nie widziałem na serwerze i nie wiesz jak się zachowuje na serwerze (z góry nie wypowiadaj się tylko na moje podanie) :)

? co to ma być typie patrząc na twoje podanie ludzie powinni cię ocenić nie każdy musi cię znać a tym bardziej ze twoje podanie to coś w stylu CV więc co ty biedny zrobisz jak będziesz szukał pracy co powiesz ze mają cię nie oceniać po CV? i ze nie mają się wypowiadać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Wypowiadanie się o kimś o kim nie ma się żadnego pojęcia - bezsens nieprawdaż?

Porównujesz podanie do CV składanego w pracy? W której pracy to wszyscy "pracownicy" się wypowiadają na temat osoby aplikującej o prace? No praktycznie w żadnej? Po coś jest rekruter zatrudniany lub sam szef na osobności to robi.

Idziesz na rozmowę kwalifikacyjną i rozmawiasz z wszystkimi pracownika i czytają wszyscy Twoje CV? Jak ktoś nie ma nic do gadania to nie gada proste na tym to polega.

Tutaj rekrutacja jest otwarta do komentowania by móc napisać coś ze sensem, ale jak widać ludzie nie myślą co piszą byle coś odpisać.

//Sorry za ten post nic nie wnoszący do tematu.

//Nie odpisywać mi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skąd wiesz że bez mutacji to po pierwsze 

skąd wiesz że brak doświadczenia ?

bo pierwszy raz (może) będe adminem ?

to po drugie 

a po trzecie mam bardzo dobre logiczne myślenie

po prostu fajnie by było gdyby to po prostu ludzie z tego danego serwera którzy są aktywni cie oceniali bo oni najlepiej wiedzą jaki jesteś...

Edytowane przez ☢☣Cichy_Assasin☢☣ ™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jeśli będziesz szukał roboty, to tylko po przyjacielach bo oni wiedzą jaki jesteś? 

Edytowane przez Ayanokouji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

on nie porównał teraz do CV tylko zadał pytanie retoryczne jak byś nie wiedział co to pytanie retoryczne jest to masz definicje "pytanie zadane nie dla uzyskania odpowiedzi" a i pewnie też nie wiesz co to CV więc też dam ci definicje "CV to nic innego jak dokument, będący pierwszą formą kontaktu kandydata do pracy z potencjalnym pracodawcą. Stanowi wizytówkę osoby, która go wysłała, a także służy pracodawcy do oceny kandydata i w efekcie podjęcia decyzji" i dla tego ludzie porównują podanie do CV :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsor

Wy poważnie z tym CV i tą praca...  Polecam najpierw skoczyć Gimnazja lub inne szkoły popracujcie z kilka lat w rożnych pracach, rożnych firmach itp... a nie jakieś cytaty o retorycznym pytaniu z dupola wyssane , czepiacie sie 13 latka o byle co w podaniu . I jak przytaczasz ze CV jest dla pracodawcy a porównujesz Te podanie do CV to po cholerę się udziela jeden z drugim jeżeli to nie wy decydujecie czy on będzie adminem, Nie wtykać nosa w nie swoje sprawy bo gówno burze rozkręcacie dziwnymi teoriami?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Jopek napisał:

Wy poważnie z tym CV i tą praca...  Polecam najpierw skoczyć Gimnazja lub inne szkoły popracujcie z kilka lat w rożnych pracach, rożnych firmach itp... a nie jakieś cytaty o retorycznym pytaniu z dupola wyssane , czepiacie sie 13 latka o byle co w podaniu . I jak przytaczasz ze CV jest dla pracodawcy a porównujesz Te podanie do CV to po cholerę się udziela jeden z drugim jeżeli to nie wy decydujecie czy on będzie adminem, Nie wtykać nosa w nie swoje sprawy bo gówno burze rozkręcacie dziwnymi teoriami?!

dziękuję... chciałbym abyś napisał czy jesteś na tak czy na nie o danie mi admina 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsor
25 minut temu, ☢☣Cichy_Assasin☢☣ ™ napisał:

dziękuję... chciałbym abyś napisał czy jesteś na tak czy na nie o danie mi admina 

Nie wiem

skąd mogę wiedzieć jak nie grałem na serwerze?Ale przykładowo  Jak były nabory na pokemodzie i to podania rozpatrywało sie pod kątem jak sie człowiek na serwie zachowje, czy pomaga ogarnia itp, wiec opinie zostawię gracza waszego serwera.
a samo podanie jest podaniem taka karta informacyjna dla właściciela serwera... Gdzie widnieje przeważnie Jaki serwer,Imię,wiek,kontakt,czego ty,coś osobie ... <po tych informacjach człowiek nie oceni czy kto jest dobrym adminem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.