Skocz do zawartości
FreSZu

pokemod #1 Mój aktualny: FreSZu wtedy kiedy dostałem bana: Szeregowy (Johny 2017-08-18 17:30:09)

Rekomendowane odpowiedzi

1. STEAM_1:0:176752310

2. Łamanie regulaminu, demka z 08.18 Edit Johnny Obraza Administra

3.  Johny

4. Więc tak ban był słuszny ale odrazu perma. Zresztą bardzo przepraszam i już pogodziłem sie dawno z Johnym i go dawno bardzo dużo razy przepraszałem. Tego bana dostałem prawie 2 lata temu. Tyle minęło a tak bardzo chciał bym tam powrócić i pograć gram teraz na Levander nowym serwerze odrazu jak wystartwował kilka dni po tym  zacząłem grać tak bardzo lubie ten tryb gram w niego codziennie a na s1 i na s2 mam perma prawie od 2 lat i miło by mi było jakbym tam jeszcze pograł. Dużo z Johnym na s3 wyjaśniłem i przepraszałem bardzo mi smutno i bardzo prosił bym o unbana od wtedy kiedy zacząłem grać nie nadużywam mikro i tylko pomagam prosił bym o uniewinnienie mnie z tego perma i danie mi unbana i obiecuje że to nigdy się nie powtórzy bardzo mi na tym zależy wiem co zrobiłem i przepraszam.

5. Dowodem jest to wszystko co napisałem w punkcie 4. Bardzo proszę i bardzo przepraszam za to i prosiłbym o unbana :(  i no bym zabrał się też do kupienia svipa i bym nawet nie śmiał się czegoś złego zrobić już nigdy. przepraszam jeszcze raz i to wszystko w waszych rękach . :( 

ps: nie ma demka to było 2 lata temu i nie ma już tego była 1 generacja. ale przepraszam i no trzymam kciuki :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo smutnych buziek jestem na nie...xddd no dobra wsm skoro wyjaśnione to czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GGspeak

@Echo@FreSZu Ale nie musicie spamić w tym temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Odwołanie rozpatrzone negatywnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.